LR 2011.gada čempionātā spiningošanā no krasta

Trīs dienu garumā Ogres upē risinājās pirmais Latvijas čempionāts spiningošanā no krasta. Tā galvenais mērķis bija noskaidrot labākos Latvijas spiningotājus, kuri varētu veidot Latvijas izlasi pasaules čempionātam Itālijā. Vispirms ieliku bildes, kuras man atsūtīja Māris O., vēlāk būs protokols.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Čempionāta organizātori pieņēma lēmumu otro posmu, kurš bija paredzēts Ogrē pēc nedēļas, nerīkot, bet pirmo un vienīgo posmu rīkot trijās kārtās. Attiecīgi, otrais posms no LMSF sacensību kalendāra tiek izslēgts.
Par copes rezultātiem var spriest pēc protokolā redzamajiem punktiem.
 
30. 05. 2011.

  Seko jaunumiem Facebookfive comments

??? ??? - 09-06-’11 19:30

negribu pārāk uzbāzties, bet interesē vai ir zināms Latvijas komandas sastāvs spēlēm Itālijā. Cik un kādos makšķerēšanas sporta veidos Latvija tiks pārstāvēta, ja nav noslēpums, kuri sportisti tie būs? p.s. tikai nevajag teikt, ka tā nav publiska informācija, jo tā gan nebūs taisnība.(h) paldies LMSF 2011. gada Pasaules makšķernieku spēlēs Itālijā pieteikusi savu līdzdalību 5 makšķerēšanas sporta veidos – karpu makšķerēšanā un pludiņmakšķerēšanā, kā arī melno asaru spiningošanā, spiningošanā no krasta un no laivām. Komandu vadītāji jau ir nosaukuši visus izlases kandidātus un tiek gatavots attiecīgs LMSF valdes lēmums. Pēc tā pieņemšanas, visticamāk, pēc nedēļas informācija par komandu sastāviem tiks publiskota.

oskars oskars - 03-06-’11 19:29

nu kautvai otrās kātrtas rezultāti. biju ar M.Veldri vienā zonā,abi palikām pa nullēm,nenoķērām nevienu zivi. tad kā tas var būt,ka Mārim 30 punkti un man 27,5 ,kā tad tie punkti tiek skaitīti,kapēc viņam vairāk,man mazāk,ja abi esam bez zivīm? vaitad nevajadzēja būt vienādam punktu skaitam? un tādā garā,man liekas,viss tas protokols ir nepareizs. Pēc pirmās pārbaudes secināju, ka tev taisnība. Tev 2. kārtā pienākas nevis 27,5 bet 30 punkti :-), līdzīgi kā Mārim V. Kļūda ir radusies ar roku pārrakstot 2.kārtas protokola datus kopprotokolā, es, savukārt, ievietoju tikai kopprotokolu. Acīmredzot, daži kopīgie cipari mainīsies un detalizēti būs jāpārbauda viss protokols. Pacentīšos tuvākā laikā to sakārtot.

NG NG - 01-06-’11 08:50

LČ pludiņmakšķerēšanā 2. posms, visa informācija ir blakus, sadaļā AR MAKŠĶERI

MK MK (Email ) - 31-05-’11 21:37

Man jau dikti interesē 6/7 vai LV ieskaitē 3/4 vietas statuss. Kā tad ir? Taisnība ir protokolam vai izziņotajai vietu secībai? Nav nekāda cepiena :)vnk ir divas īpašas vietas- otrā un ceturtā :) Gribu saprast- kura vieta tad man ir pie vienādiem punktiem :) Tiem, kas izziņo, vienmēr jāievēro Nolikums un protokols. Pie izdevības apskatīšos, vai tur ir kāda problēma.

oskars. oskars. - 31-05-’11 18:35

īsti nezinu,pēc kādas sistēmas tie punkti tiek rēķināti,bet man jau liekas,ka kautkas tur nav kārtībā. būtu jauki,ja redzētu smalkāk to padarīšanu. ir aizdomas,ka ir kļūda :) atvainojos,ja kļūdos :) Manā rīcībā ir protokolu orģināli. Ja uzrakstīsi, uz ko balstās tavas aizdomas, varbūt varēšu kliedēt tavu neziņu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.