LR čempionāts pludiņmakšķerēšanā, 2. posms

LR čempionāta 2. posms tiek rīkots jaunā vietā Lielupē. Vietu ir notestējuši Salmo (NG), Carp colection (Žeņa, Jurijs, Gena) un LSMK (Vaņa, Igors u.c.) komandu pārstāvji un secinājuši, ka šeit var organizēt sacensības. Tātad, 2.posms notiek, kā plānots 10. - 12.jūnijā, treniņi komandām ir OBLIGĀTI, jo vieta ir jauna, upe liela un izlozētie sektori noteikti ir jāiebaro. Komandas treniņā var būt nepilnā sastāvā, bet jāiebaro visas zonas.
Sakarā ar vietas maiņu, nedaudz mainīts arī noteikumi, šajā posmā drīkst izmantot visu veidu makšķeres (štekeris, mačs, bolonēze, bezriņķu makšķeres), lomā tiek skaitītas visas zivis, IZŅEMOT auslejas un stagarus.
Kā atrast sacensību vietu, - braucot no Rīgas uz Jelgavu, pirms Jelgavas braucam pa Jelgavas apvadceļu Šauļu virzienā, pirms pašas Lielupes ir pagrieziens uz Iecavu ( no šosejas pa labi un tad apakšā zem tilta un atkal pa labi), aptuveni 8-9 km braucam taisni, līdz ieraugam balto zīmi GAROZA, priekšā redzams arī tilts, 40-50 m pirms baltās zīmes griežam pa labi un uzreiz atkal turamies pa labi, braucam pa lauku celiņu līdz pašai upei, aptuveni 1,5 km. Piebraucam pašā upes krastā, sacensību zonas būs no šīs vietas pa labi. Visūr ir ceļš blakus upei un piebraukt var pie visiem sektoriem.
Par dziļumiem un zivīm. Zem štekera vidējais dziļums ap 3,5 - 4,5 metri, visos sektoros ir 2 - 4 metru plata zāļu josla, gatavojieties tam, ka būs jāpļauj. Cik mērīju ar maču, tad šāds dziļums ar pavisam nelielām izmaiņām ir līdz pat pus upei. Straume, ja to izsaka pludiņa gramos, ir 3-8 grami, precīzāk, tāda tā bija uz testa brīdi. Nedēļas trīs atpakaļ vietējie tur ļoti labi vilka vimbas un brekšus, vietas pārbaudes reizēs lomos pamatā bija mazi breksēni, pliči, raudas, asari un līdakas, jo brekši nārstoja, vietējie ķer arī līņus.
Lūgums visām komandām, kuras nav nomaksājušas dalības maksas, to izdarīt savlaicīgi, jo šoreiz tas ir pavisam nopietni, pie sacensībām netiks pielaista neviena komanda, kura nebūs samaksājusi dalības naudu, to var izdarīt ar pārskaitījumu vai uz vietas skaidrā naudā. Ir sarunāts, ka ar traktoru tiks nopļauts tik, cik varēs. Tomēr jārēķinās, ka ir vasaras sākums un zāle aug ļoti strauji, tāpēc vēlreiz atgādinu, paņemiet līdz kaut ko griežamu. Sestdien tiks dota papildus pusstunda sagatavošanās laika, lai varat iekārtot sektoru, drīkstēs arī iebrist ūdenī.
Par viesu mājām tuvumā nav informācijas, bet teltīm vieta krastā ir. Ventas dubļu nebūs pat stipra lietus gadījumā.
 
02. 06. 2011.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

???? ???? - 14-06-’11 17:00

Rezultāti? Rezultāti ir redzami http://www.fishing.lv/organ/klubi/lmsf/c... Tikai ļooti slepeni.:-)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.