LR spiningošanas čempionāta II posma rezultāti

Nedēļas nogalē Daugavā pie Kokneses notikušā Latvijas spiningošanas čempionāta II posma rezultātus var redzēt protokolā.Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Kopumā var redzēt, ka lomi Daugavā bija labāki kā iepriekšējos gados. Iespējams, par iemeslu tam bija tas, ka Daugavā līmenis HES remonta vajadzībām iepriekšējā nedēļā bija pazemināts par 4 - 5 metriem, varbūt pozitīvi tos iespaidoja skaistais copes laiks, varbūt dalībnieki vairāk uzmanības bija pievērsuši Daugavas izpētei iepriekšējā nedēļā. Tie, kas piedalījās treniņos, apgalvoja, ka asarus atrast ir grūtāk, bet līdaku un samu šogad esot krietni vairāk. Pietiekoši iespaidīgu 24 kg smagu sama eksemplāru var redzēt pievienotajā attēlā. Arī par izmēriem domas bija visdažādākās. Taču, kad sākās sacensības, izrādījās, ka lielā daļā no iepriekš atpazītajām vietām vai nu sestdienas pēcpusdienas cope izpalika, vai arī ķērās tikai sīkas, kā saka, bezmēra zivtiņas, un šo vietu zinātāji bija spiesti zaudēt laiku un meklēt jaunas vietas. Kā redzams no sacensību protokola, labāko lomos bija gan skaistas līdakas, gan zandarti, gan asari un pat viens sams. Kā stāstīja tiesneši, kas vēroja katras laivas copi, vairumā gadījumos efektīvākās esot bijušas džiggalvas ar visdažādākajiem mīkstgumijas mānekļiem, pie tam relatīvi sīkiem un katram dalībniekam savā iemīļotajā krāsā.

Uzklikšķini!Lielāko zivi -103 cm garu līdaku sacensībās nomedīja un firmas Gold Fish SIA davātās speciālbalvas - modernus spininga kātus savai ekipāžai nodrošināja Juris Nagainis no komandas "Mēs zivīm".
Tāpat kā iepriekšējā posmā individuālajā vērtējumā uzvarēja un galveno balvu ceļazīmi uz copi Zviedrijā ieguva "Fishbon II" ekipāža Vitālijs Karpenkovs un Guntis Riekstiņš. Pārējās balvas, kuras dāvāja "Gold Fish" SIA, ieguva mērsradznieki Viktors Sibiļevs un Uldis Zutis kā arī komandas "Agate team" ekipāža Igors Fiļipovs un
Kaspars Poišs. Komandu vērtējumā labākās bija Fishbon I, Mērsaraga I un Fishbon II. Visi labākie saņēma arī pastāvīgā šī čempionāta atbalstītāja "Prike Latvija" SIA speciālbalvas.

Stāvokli pēc diviem posmiem var redzēt kopsavilkuma protokolā.
 
19. 06. 2011.

  Seko jaunumiem Facebookfourteen comments

Rapala Rapala - 27-07-’11 13:33

http://www.rapala.lv visa informācija par 3.kārtu

Juris Juris - 27-07-’11 09:58

Jānis no kuras vietas bus starts

Juris Juris - 29-06-’11 20:20

jā vecums nenāk viens :-)

Andis Andis - 28-06-’11 15:19

Nav neviena godīgāka uz šīs pasaules par Latvijas čempionāta spiningošanā uz mākslīgām ēsmām no laivas dalībnieka.Veste ir atradusies,dzīvošu tālāk laimīgi! Ar cieņu Andis

Andis Andis - 28-06-’11 14:06

Es te griežos pie Latvijas čempionāta spiningošanā dalībniekiem ar savu sāpi…. Laikam palieku vecs,atmiņa ne vellam neder ( trakulīgās jaunības sekas un vispār…).Lieta tāda,ka es Liepājā pirms pirmā posma,būdams pie pilnas nojēgas un kā par brīnumu skaidrā,kautkam( vai kādam-neatceros )aizdevu rezerves glābšanas vesti.Loģiski , ka atpakaļ neviens neatdeva.Domāju , Koknesē apjautāšos,varbūt kāds aizmirsis novilkt……Bet būdams veselīgi satraukts par savu sniegumu otrajā posmā-aizmirsu!No tā visa izriet lūgums:lūdzu atdodied vesti,ja nē…..būs kā pagājušo reizi! Ar cieņu Andis

365 365 - 22-06-’11 10:34

Mums (365) uz Koneses posmu bija pieteiktas izmaiņas, izslēgts tika Gatis Riekstiņš un viņa vietā piedalijās jauns dalībnieks Ariels Jermaks. Pieteikumā ekipāžas izskatījās šādi: 1.ekipāža: Jānis Gaborecs un Māris Efners, 2.ekipāža: Jānis Jansons un Ariels Jermaks.

Būtu ļoti pateicīgs, ja palabotu protokolu, jo Gata Riekstiņa vārds tur nav cienīgs atrasties!

Jau iepriekš paldies.

mača kāts mača kāts (Email ) - 21-06-’11 20:27

Manuprāt, sacensības tika noorganizētas godam (pievienojos Jurim), organizatori ir pelnījuši pateicības vārdus!

Osis, es domāju, ka pontoon21 ir skaidrs, ka zivs bija asaris, vienkārši protokolists, acīm redzami, bija kļūdījies un cits sportists to pārpratis- adekvāti jautājis (no malas vērotājs:Vai 26 cm līdaka arī dod ieskaites punktus,kā tas nejauši gadījies Fishbon II ekipāžai?),

tagad skatoties vietnei pievienotajiem failiem (protokolam), es nevienu 26cm līdaku neredzu, laikam informācija ir izlabota, prieks un sapratne no manas puses (visi mēs esam cilvēki).

Patiesā cieņā, Dalībnieks

dalībnieks dalībnieks - 21-06-’11 19:07

Viss jau būtu labi, bet kāpēc nevarētu posmā rīkot abas kārtas vienā dienā, tas ir sestdienā. No rīta no 5 līdz 11, izbrauc ārā paēd, pāris stundas atpūšas, nokapā otru cēlienu no 14 līdz 20, tad var tusēt līdz rītam. Kas grib, brauc mājā un svētdiena brīva. Es balsoju par šādu variantu.

osis osis - 21-06-’11 09:19

Pontoon21 Pat bērnam ir skaidrs ka 26cm ir asaris. Vajag savas smadzenes ar dažreiz pagrozīt. ;)

Pontoon21 Pontoon21 (Email ) - 21-06-’11 09:05

Bez šaubām tā bija Stikuta kļūda,jo informācija no originalā protokola ir kļūdaini izplatīta, 26cm bija asaris

No malas vērotājs No malas vērotājs - 21-06-’11 06:20

Vai 26 cm līdaka arī dod ieskaites punktus,kā tas nejauši gadījies Fishbon II ekipāžai?

Juris Juris - 20-06-’11 17:49

Apsveicu uzvaretājus,paldies 2 posma rikotājem

jst jst - 20-06-’11 14:23

Kopējo tabulu gatavojos ievietot pēc trešā posma. Šobrīd līderus var viegli izskaitļot, saskaitot abos posmos 4 kārtās iegūtos punktus. GP un IK, ja nemaldos, ar 30 punktiem ir ceturtā labākā rezultāta īpašnieki.

Gustavs Gustavs - 20-06-’11 13:50

Kad varēs redzēt abu posmu kopējo tabulu?(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.