Spiningošanas čempionāta 3. posma dalībniekiem

Komandām, kuras gatavojas piedalīties LR spiningošanas čempionāta pēdējā, trešajā posmā, kas 06. un 07. augustā notiks Rīgā, Ķīšezerā, jāpiesakās līdz 03.augustam. Tikai tām komandām, kuras pieteiksies līdz norādītajam datumam, organizātori nodrošinās līdzdalību sacensībās.

Čempionāta 3.posma ģenerālsponsors ir SIA Normark Latvija, papildus informāciju var iegūt arī ģenerālsponsora mājas lapā. Posma uzvarētājs vienlaicīgi saņem arī bezmaksas ceļazīmi uz makšķernieku bāzi "Cope Zviedrijā", kuras apmeklējums notiks 16.10. - 23.10.2011.

Pieteikšanās tiek reģistrēta kā vienmēr, - kad ir sakārtots jautājums par dalības maksu. Komandas, kuras jau nokārtojušas visas formalitātes, ja tās plāno piedalīties, var papildus pieteikumus nesūtīt. Ja komanda nepiedalīsies vai ir izmaiņas dalībnieku sastāvā, lūdzu par to savlaicīgi informēt galveno tiesnesi. Jāņem vērā, ka ezerā tiks pastiprināti kontrolēti kuģošanas noteikumi attiecībā uz laivu aprīkojumu. Ja ir nepieciešamas laivas, iesaku sazināties ar Egonu Simsonu.

Starts notiks no viesnīcas "Mežaparks" teritorijas A. Sakses ielā 19. Pulcēšanās sestdien līdz 12:00, detalizētāku un precīzāku informāciju var atrast nolikumā. Dalībnieki un tiesneši, kuriem nepieciešama viesnīca nakšņošanai, tā savlaicīgi jārezervē pa tel. 67557988. Viesnīcas maksa 7 Ls par gultu. Vietu skaits ierobežots.
Apmaksu par automašīnu stāvlaukumu "pie Jadvigas" sacensību dienās un laivu apsardzi naktī no sestdienas uz svētdienu nodrošina LMSF. Viesnīcai tuvējā teritorijā ir iespējams izvietot teltis, to izvietošana viesnīcas teritorijā jāsaskaņo ar administrāciju.
 
28. 07. 2011.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.