Spiningošanas čempionātā

Šodien Ķīšezerā noslēdzās Latvijas 2011.gada čempionāts spiningošanā no laivām.
Trešā posma sacensībās Ķīšezerā labākos rezultātus un firmas Normark Latvija dāvātās balvas ieguva Raivis Bergs - Jānis Rudzītis (Fishbon I, ieguva arī ceļazīmi uz "Cope Zviedrijā"), Juris Fjodorovs - Aleksandrs Meirāns (Izumi Fishing) un Vitālijs Karpenkovs - Guntis Riekstiņš (Fishbon II).
Latvijas čempionāta kopvertējumā pirmās divas vietas individuālajā vērtējumā ieguva Vitālija Karpenkova un Jura Fjodorova ekipāžas, trešo vietu ieguva Igors Fiļipovs un Kaspars Poišs ( Agat team). Komandu vērtējumā pirmajās vietās Fishbon II, Fishbon I un Pasaule komandas.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Detalizētākus rezultus var redzēt kopsavilkuma protokolā un arī 3. posma protokolā.

Laika apstākļi abās dienās, ja neskaita vieglu DA vēju, pie kura vietējie speciālisti (kas nepiedalījās sacensībās) prognozēja vāju copi, bija patīkami. Arī lomi bija labi - labākie pierādīja, ka šajā ezerā pietiekoši labus lomus var gūt pie jebkuriem apstākļiem. Pēc produktivitātes šis posms tuvojās ierasti efektīvākajam Liepājas ezera posmam.
Uzklikšķini!Ķīšezeram ierastie zandarti šoreiz ķērās retāk, pie tam vairums no tiem bija mazāki par atļautajiem 45 cm. Lielākais noķertais zandarts bija "tikai" 55 cm garš. Tas lielā mērā saskan ar zvejnieku novēroto zandartu izmēru samzināšanos arī jūrā. Tieši tāpēc galveno uzsvaru visi lika uz asaru copi. Ja vērtētu visus noķertos asarus, līdzīgi kā tas notiek pasaules čempionātos, var teikt, lomu svari būtu visai iespaidīgi. Pie tam dažas ekipāžas iemanījās atrast un izvilkt skaistus pat kilogramīgus asarus, piemēram, čempionu lomā ieskaitē bija tikai bija 37 - 43 cm gari asari. Asari ķērās daudzos ezera rajonos un 10 ieskaitē vērtejamās zivis bija gandrīz visās laivās.
Līdakas ezerā bija krietni retāk, palika iespaids, ka to aktivitāte bija krietni īslaicīgāka. Pārsvarā vareja atrast tikai mazas zemmēra līdaciņas. Tikai tie, kas īstajā laikā iemanījās būt, kā saka, pareizajā līdaku vietā, tika arī pie nopietnākām zivīm, kas bija noteicošais apstāklis, lai iegūtu augstu vietu kopvērtējumā. Taču arī šajos apstākļos labākās ekipāžas otrajā dienā iemanījās izvilkt 5 - 6 ieskaites līdakas, no kurām lielākās bija 3 - 4 kg smagas.
 
07. 08. 2011.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

Juris Juris - 07-08-’11 22:05

apsveicu uzvarētājus!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.