LMSF valdē

Trešdien, 14.septembrī LMSF valde savā kārtējā sēdē lēma par sezonas noslēguma pasākumiem. Formālu apstiprinājumu guva četru pēdējo sacensību nolikumi.
1. Sestdien, 17.septembrī Mērsragā risināsies spiningošanas divcīņas sacensības. Ievērojot niecīgo interesi, nav izslēgts, ka šīs būs pēdējās sacensības šajā, kā mēs saucam, tautas klases veidā.
2. Pēc nedēļas, 24. septembrī Amatā notiks mušiņmakšķerēšanas čempionāts. Arī šī čempionāta nolikums, ievērojot problēmas ar tiesnešu komplektēšanu, tuvināts tautas klases principiem ar liberālu sacensību tiesāšanu. Organizātors - Biedrība Vidzemes mušiņmakšķernieku klubs "Gauja" Nolikums

3. 8. oktobrī notiks sezonas pēdējās oficiālās sacensības spiningotājiem - Latvijas klubu kausa izcīņa. Sacensības notiks Ķīšezerā, starts no Mežaparka puses. Nolikums līdzīgs kā Latvijas čempionātā ar nelielām izmaiņām. Nolikums paredz vienas dienas sacensības 8 stundu garumā, bet ieskaitē tiks vērtētas nevis 10 , bet 20 lielākās zivis. Organizātors un sponsors Fishbon SIA. Nolikums
4. Jaunums! Pirmo reizi Latvijā notiks LR čempionāts jūras makšķerēšanā. Tas ieplānots divu dienu garumā, pareizāk, paredzēta viena pēcpusdienas, otra rīta cope 5. un 6. novembrī Jūrkalnes piekrastē. Startam var pieteikties 2 cilvēku komanda - duets. Sacensības dos iespēju novērtēt Latvijas gatavību startēt pasaules čempionātos jūras makšķerēšanas sporta veidos. Tās notiks jūras makšķerēšanas festivāla ietvaros, organizātors un sponsors Salmo SIA. Tuvākā laikā šajā lapā būs atrodama saite ar Nolikumu.

Lai izdarītu kopsavilkumu par 2011. gada startiem un apspriestu 2012. gada plānus, valde nolēma organizēt gada noslēguma tikšanos ar labākajiem sportistiem, klubu un sponsoru pārstāvjiem. Pasākums iecerēts 25. novembra pēcpusdienā, laiks un vieta vēl tiks precizēti.
 
16. 09. 2011.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

klubu klubu - 28-09-’11 21:23

No klubu kausa nolikuma:“Vērtēti tiek punkti (P), atbilstoši ekipāžas 20 lielāko noķerto zivju garumu summai.” Šajā gadījumā punkti atbilst centimetriem – 2gb 50cm līdakas = 100 punkti? Vai tomēr kļūda nolikumā – iztrūkst(“zivju garumu KVADRĀTU summai”). Gribas precizitāti… Tev taisnība, jābūt garumu kvadrātu summai, tas ir izlabots.:-)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.