Latvijas čempionātos

17. septembrī Mērsragā notika Latvijas čempionāts spiningošanas divcīņā. Vispirms visi dalībnieki pēc starta no makšķernieku bāzes "Bebri" spiningoja Engures ezerā, pēc tam krastā spēkojās mērķī mešanā Ārenberga mērķī.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Individuālajā vērtējumā pirmajā disciplīnā pēc 7 stundu darbošanās Engures ezerā labāko 7,18 kg smago lomu ( 5 līdakas un 7 asarus) uzrādīja vairākkārtīgais Latvijas čempions Jānis Strazdiņš. Viņam sekoja vietējie speciālisti no Mērsraga I komandas Uldis Zutis ar 4,23 kg un Oskars Apsītis ar 2,94 kg. Savukārt mērķī mešanā Ārenberga mērķī labākais rezultāts 88 punkti no iespējamiem 100 bija Egonam Simsonam no makšķernieku kluba "Pasaule". Divu disciplīnu kopvērtējumā kārtējo čempiona titulu izcīnīja Jānis Strazdiņš, 2. vietā palika mērsradznieks Ainārs Pumpurs, bet 3. vietā - Egons Simsons.
Komandu vērtējumā lielo komandu kausu izcīnīja Mērsraga I komanda, 2. vietā vietā MK Pasaule, trešajā - komanda "Predators".

Noslēguma posms Latvijas pludiņmakšķerēšanas čempionātā 17. un 18. septembrī risinājās Daugavā, Brīvostas rajonā. Pēdējā posmā labāko rezultātu sasniedza komanda MB Carp Colection, taču arī iepriekšējo kārtu līderkomanda Milo daudz neatpalika, un tas ļāva Milo uzvarēt Latvijas čempionāta 3 kārtu kopvērtējumā komandu vērtējumā. Tā ieguva arī visas medaļas individuālajā vērtējumā.
Trešajā kārtā labākais bija un arī Latvijas 2011. gada čempiona titulu izcīnīja Ivans Daņilovs, sudrabs kopvērtējumā Agrim Ziediņam, bronza Igoram Jastremskim. Visus rezultātus var redzēt protokolā.
 
17. 09. 2011.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.