LMSF jaunumi

Latvijā copē iestājies pārejas laiks, kad uz copi dodas tikai paši azartiskākie copmaņi, kuri līdz pat ūdeņu aizsalšanai mēģina tikt pie pēdējiem vaļējo ūdeņu lomiem. Pie tam viņu centieni diezgan bieži tiek atalgoti - regulāri ienāk ziņas par ievērības cienīgiem līdaku, zandartu un asaru lomiem. Relatīvi mierīgi viss norit sabiedriskajā dzīvē - sportisti ar nepacietību gaida ledu un cer, ka Latvijas ziemas čempionāta kalendāru mainīt nevajadzēs.

Savā paplašinātajā valdes sēde, kura pēc karpu speciālista Aināra Barona laipna ielūguma 25. novembrī saviesīgā atmosfērā notika Rīgā "Jameson bar" telpās, LMSF valde apstiprināja Konstantīna Kravčenko noķerto 11,8 kg smago zandartu, kā atbilstošu jaunam Latvijas rekordam.

Sākušies priekšdarbi Latvijas izlases braucienam februārī uz 2012. gada zemledus makšķerēšanas PČ Kazahstānā. Lai nodrošnātu Latvijas līdzdalību, gatavību sadarbībai ar LMSF ir izteikušas vairākas organizācijas, iespējams, tuvākajā laikā varēšu visus informēt par jauniem līgumiem.

Nupat ienāca arī īsa ziņa par CIPS izpildkomitejas gadskārtējo sēdi Romā.
Spiningotājiem ir daži jaunumi. Pasaules čempionātos lomu svēršanas vietā tiek plānota mērīšana, līdzīgi, kā to mēs darām savā čempionātā. Vēl notiks diskusijas par koeficientiem dažām zivju sugām. Tāpat līdz CIPS kongresam notiks domu apmaiņa par to, vai atļaut pielietot plašāku mānekļu klāstu, tai skaitā "čeburaškas" tipa svariņus. Ēģiptē ieplānotais PČ mainīts sakarā ar nemierīgo situāciju valstī. Vieta paliek atklāta, pirmais pretendents ir Igaunija, pieteikusies ir arī Ukraina.
2013. gada PČ zemledus makšķerēšanā notiks ASV ar noteikumu, ka organizātori novērsīs iepriekšējā čempionātā pielaistās nepilnības.

Par citiem jaunumiem informēšu nākamajā reizē. Ceru, ka sals sāks darīt savu darbu un šo ziņu tuvākajās dienās varēšu papildināt ar zemledus čempionāta nolikumu. Jau tagad varu paziņot, ka būtisku jaunumu nebūs.
 
06. 12. 2011.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

tests tests - 15-12-’11 18:27

Kad būs redzams 2012. gada maču kalendārs?

Projekts ir gatavs, 21.decembrī LMSF valdes sēdē, visticamāk, tas tiks pieņemts, pēc tam tiks publiskots.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.