LMSF gatavojas ziemas copes sezonai

21. decembrī LMSF valdes sēdē valde spriedīs par Latvijas izlases līdzdalību pasaules čempionātā zemledus makšķerēšanā, kurš 2012. gada febrāra sākumā risināsies Kazahijā. Par ziemas makšķerēšanu atbildīgais LMSF viceprezidents Normunds Grabovskis nupat informēja, ka braucienam uz PČ tiek piedāvāts sekojošs Latvijas delegācijas sastāvs.
1. Rita Verza-Grabovska
2. Pēteris Lideris
3. Guntis Kārkliņš
4. Laila Grīnberga
5. Raimonds Kinerts
6. Andis Vecvērdiņš
7. Normunds Grabovskis
8. Agris Rudzāns
9. Harijs Raciborskis.

Līdzdalībai čempionātā LMSF ir saņēmusi lielu atbalstu no firmas Salmo SIA, kura komandu apgādā ar formas tērpiem un aprīkojumu. Papildus LMSF ir noslēgusi ar VAS "Latvijas dzelzceļš" sadarbības līgumu, kas Latvijas delegācijai nodrošina lielāko daļu no līdzdalībai 2012. gada pasaules čempionātā Kazahijā nepieciešamā finansējuma.

Lai gan sala vēl joprojām nav un laika apstākļi nav labvēlīgi, tomēr visi mēs ceram, ka Latvijas 2012. gada čempionāts zemledus makšķerēšanā notiks ieplānotajos datumos. Interesenti var iepazīties ar Nolikumu.

Klubi, lai saņemtu atlaides čempionātu dalības maksā, savlaicīgi var sākt kārtot biedru naudas par 2012. gadu.

MK ir pieņēmis lēmumu par naudas balvām Latvijas sportistiem par augstiem sasniegumiem sportā 2011. gadā. Apbalvoto olimpisko un neolimpisko sporta veidu 126 pārstāvju vidū ir arī 17 LMSF pārstāvji, kas citu sporta veidu vidū būtu jāvērtē, kā ļoti labs sniegums.
Valdība augstu ir novērtējusi mūsu zemledus makšķerēšanas un karpu makšķerēšanas izlases komandu sniegumu un kā atzinību par šī gada pasaules čempionātos izcīnītajām godalgotajām vietām naudas LMSF dalībnieki balvās saņems aptuveni 6000 latus, augstāko novērtējumu ir guvusi pasaules 2011.gada vicečempione zemledus makšķerēšanā individuālajā vērtējumā Rita Verza-Grabovska.

P.S. Valde 21. decembra sēdē apstiprināja minēto Latvijas delegācijas sastāvu braucienam uz Kazahiju un arī 2012. gada sacensību kalendāru.
 
19. 12. 2011.

  Seko jaunumiem Facebookfive comments

GatisBB GatisBB - 23-12-’11 15:06

jst, ne jau par to ir runa. Skaidrs, ka laika apstākļus paredzēt neviens nevar un nav zināms, vai uz pirmā posma laiku vispār kaut kur būs ledus. Bet doma bija tāda, ka nav skaidrības, kurā no ūdenstilpnēm ir PLĀNOTS pirmais posms, jo divos dokumentos ir pretrunīga informācija. Nekas vairāk! Priecīgus Ziemassvētkus visiem!
Kā parasti, pretrunu gadījumā, jāvadās no jaunākā dokumenta, proti, kalendāra. Kurā notiks, uzzināsi, visticamāk, tūlīt pēc 1. janvāra.

buks buks - 23-12-’11 14:50

Jāni, vai spiningošanas 2. un 3. posma vietas ir vēl zem jautājuma zīmes?
Eksistē dažādi viedokļi un zem jautājuma zīmes ir visas spiningošanas čempionāta vietas, kuras ierakstītas 2012. gada kalendārā. Valdē izskanēja doma, ka janvāra sākumā būtu jāsasauc spiningotāju aktīvs, lai nedaudz plašākā lokā pārrunātu visus jautājumus.

jst jst - 22-12-’11 07:39

Šodien vēl neviens nespēj precīzi pateikt, kurā vietā būs iespējams organizēt sacensību pirmo kārtu. Nav izslēgts, ka ledus apstākļu dēļ to neizdosies organizēt ne Ķīšezerā, ne Riebiņa ezerā, bet būs jāpārceļ uz pilnīgi citu reģionu. Prognozes par ledus stāvokli nemitīgi mainās, tapēc attiecībā uz čempionāta vietu un norises laiku būtu jāseko līdzi jaunākajiem paziņojumiem. NG ir pilnvarots pieņemt lēmumu ne vēlāk kā nedēļu pirms noliktā datuma. Būsim optimisti.

GatisBB GatisBB - 21-12-’11 19:07

Kaut kā nesakrīt 2012. gada sacensību kalendārs un 2012. gada zemledus makšķerēšanas pirma posma ezers nolikumā! Kur tad pirmā kārta īsti būs – Riebiņā vai Ķīšezerā?

copmans copmans - 20-12-’11 07:47

Apsveicu mūsu izlases ar super startiem. Man “skauģi” pačukstēja ka nevienā no citiem sporta veidiem nav tik daudz apbalvotu sportistu. Copmaņi rullē! Priecīgus visiem Ziemsvētkus!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.