Aicinājums

Līdz 14-tā FIPSed pasaules zemledus makšķerēšanas čempionāta sākumam palikušas 2 nedēļas un sagatavošanās darbi rit pilnā sparā. Taču tik liela pasākuma organizācija labā līmenī nav realizējama bez brīvprātīgo atbalsta. Tādēļ ir tapis zemāk redzamais aicinājums.

Aicinājums visiem

LMSF meklē brīvprātīgos, kas būtu gatavi kā tiesneši un palīgi iesaistīties FIPSed 2017.gada pasaules čempionātā zemledus makšķerēšanā, kurš risināsies uz M.Baltezera ledus.
Treniņu dienās 22.-24.februarī orientējoši uz 4 stundām papildus gribam iesaistīt vismaz 10 palīgus, sacensību dienās 25.un 26.februārī vismaz 15 palīgus. Sacensību programmu var atrast čempionāta mājas lapā.
Pirms čempionāta ir paredzēta apmācība, tās laiks un vieta tiks paziņoti visiem iesaistītajiem atsevišķi.

Aicinām visus atbalstīt LMSF un kā brīvprātīgajiem izmantot reto iespēju iepazīties ar vadošajiem pasaules sportistiem un vērot viņus darbībā tieši sacensību sektoros. Tuvāk par tiesnešiem sektorā nebūs neviena!
Kā nelielu atlīdzību visiem iesaistītajiem piedāvāsim iespēju apmeklēt pasaules čempionāta atklāšanas un noslēguma ceremonijas.

Pieteikties var pie pasaules čempionāta galvenā tiesneša Egīla Draudiņa tel. 29249144

Te var rakstīt komentārus
 
06. 02. 2017.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.