LR čempionātā zemledus makšķerēšanā veterāniem

Agrā 4.februāra rītā vīri un sievas, kam tuvs ir makšķerēšanas sports, sāka pulcēties Madonas novada Ļaudonas pagasta Sāvienā, lai cīnītos par čempiona titulu.

Pēc nolikuma cīņa notika divās vecuma grupās, 50+ un 60+. Dalībnieki ieradās no dažādām Latvijas vietām- Daugavpils, Preiļiem, Aglonas, Cēsīm, Inciema, Jēkabpils, Dobeles un arī Madonas novada- Mētrienas, Ļaudonas, Sāvienas un Kalsnavas. Visi viņi savos spēka gados ir cīnījušies dažādos mačos. Neizpalika pat pasaules čempionātos rūdījumu guvušie.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Dalībniekiem piereģistrējoties un pēc nelielas organizatoru uzrunas varēja sākt cīņu par LMSF dāvātajiem kausiem. Atskanot starta signālam sākās cīņa.Vīri azartiski sāka caurumot Sāvienas ezera ledu, lai atrastu to vietu, kur viņus šodien gaidīja lielais loms. Pēc neilga laika atskanēja pirmie saucieni, kas liecināja par panākumiem.

Sacensības notika divās kārtās pa divarpus stundām. Pirmā kārta pagāja nemanot. Pati dabas māte bija parūpējusies par ļoti labiem laika apstākļiem. Atskanot beigu signālam visi devās nosvērt savus lomus. Lai atgūtu spēkus, viņus gaidīja siltas pusdienas.

Pēc pirmās lomu svēršanas, dažs saprata, ka kaut kas jāpamaina taktikā vai inventārā. Paēduši pusdienas, atpūtušies, sakārtojuši inventāru, visi bija gatavi cīņai otrajā posmā. Pēc pirmās svēršanas neizpalika arī pārsteigumi. 60+ grupā, otrais smagākais loms bija Vairim Viļevičam. Šim vīram jau ir 80 gadu dzīves pieredze. Kad atskanēja beigu signāls, tika nosvērti lomi, saskaitīti abās kārtās iegūtie punkti, tika paziņoti šī gada čempioni.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

50+ grupā

I Anatolijs Pupics- Aglona
II Zintis Viļevičs- Ļaudona
III Valdis Grundmanis- Ļaudona
4. Aleksandrs Suško- Daugavpils
5. Aivars Žugris- Preiļi
6. Juris Āboliņš- Dobele

60+ grupā

I Viktors Ūdris- Kalsnava
II Arnolds Grebežnieks- Inciems
III Jurijs Ņikandrovs- Jēkabpils
4. Valdis Janitēns- Inciems
5. Vairis Viļevičs- Sāviena
6. Ivars Mednis- Jēkabpils

Diena bija beigusies un visi apmierināti par labi pavadītu dienu, par atkal redzēšanos ar vecajiem cīņu biedriem. Paldies visiem par dalību.

Viktors Ūdris

 
07. 02. 2017.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.