Ielūgums uz Latvijas čempionātu

LMSF ielūdz visus piedalīties Latvijas 2010. gada čempionātā zemledus makšķerēšanā.
Čempionāts notiek trīs posmos.
1. posms notiks Preiļu rajonā 23. un 24. janvārī, posma sacensību organizētājs Salmo MK.
2. posms notiks 6. un 7. februārī Rīgas rajonā.
3. posms notiks 20. un 21. februārī Rīgas rajonā, posma sacensību organizētājs MK Pasaule.
Pulcēšanās un reģistrācija sacensību vietā no 8.30 līdz plkst. 9.00 (informācija var tikt precizēta)
Izloze - 9:30
Starts - 10:30
Finišs – 13:30
Sacensībās piedalās komandas, kuru sastāvā startē 5 sportisti.
Komandas jāpiesaka pa telefonu 29-517507 vai ar e-mailu, adrese - jstETAfishing.lv ne vēlāk kā 3 dienas pirms attiecīgā posma sacensību sākuma. Dalības maksa jāiemaksā ne vēlāk kā 5 dienas pirms sacensībām.
Komandām, kuras vēlas startēt visos posmos, reizē ar dalībnieku pieteikumu, bet ne vēlāk kā 5 dienas pirms 1.posma sākuma jānomaksā dalības maksa par līdzdalību visos posmos 150 Ls apmērā, ko var iemaksāt arī bankas kontā. Saņēmējs LMSF (Reģ. Nr. 40008023571) konta Nr. LV80UNLA0002200700445, AS SEB Banka.
Par līdzdalību tikai vienā posmā dalības maksa ir 50 Ls. LMSF klubi, kuri nomaksājuši biedru naudu par 2010. gadu, var pieteikt divas komandas, kuras maksā 100 Ls vai 35 Ls par piedalīšanos vienā posmā.
Sacensības notiek pēc LMSF adaptētajiem starptautiskajiem zemledus makšķerēšanas sacensību noteikumiem.

Par sponsoriem. Lai noskaidrotu LMSF sponsorus un atbalstītājus jaunajā sezonā, notiek sarunas ar visiem, kuri izteikuši gatavību mums palīdzēt. Vakar notika kārtējās pārrunas ar dzīvības apdrošināšanas firmas ALICO (šobrīd vēl AIG Life Latvija) pārstāvjiem. Saruna risinājās firmas ALICO Matrožu ielas birojā, no ALICO puses tajā piedalījās finanšu direktore Antra Duntava un pardošanas grupas vadītāja Dzintra Albuže.

Īss kopsavilkums ir sekojošs.
No janvāra sākuma tiks veikts pasākumu komplekss saistīts ar AIG Life zīmola maiņa uz ALICO. Tas paredz radīt neatkarīgu ALICO identitāti, jo dzīvības apdrošināšanas grupa ALICO nostiprina savu darbības un finanšu neatkarību, kā arī veido vienotu zīmolu visā pasaulē. ALICO ir spēcīgs, pasaules līmeņa uzņēmums - Latvijas firmas mātes uzņēmums. Savu darbību tas balsta uz visaugstākajiem kvalitātes standartiem, nodrošinot konsultācijas, kas nepieciešamas konkrētajam klientam, piedāvājot visprecīzākos risinajumus un labi apmācītus uzņēmuma pārstāvjus, lai radītu drošību un pārliecību savos klientos.
Firmas pārstāvji izteica cerību, ka izdosies rast sasaisti "makšķerniekiem" un "dzīvības apdrošināšanai" un mums izdosies veiksmīga sadarbība.

Vienojāmies, ka līdz 10. janvārim sazināsimies par sadarbības iespējām 2010. gada sezonā.
 
22. 12. 2009.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

NG NG - 23-12-’09 16:37

Preiļu rajons tika ielikts kā rezerves variants, ja Rīgas tuvumā nebūs ledus, ja ar ledu viss būs ok, tad mači notiks kādā no Rīgas pievārtes ezeriem, konkrēta sacensību vieta tiks nosaukta janvāra pirmajā nedēļā.

einis einis - 23-12-’09 09:57

Man nekas nebūtu pretī, ka pirmais posms risinātos Preiļos, bet patreizējā brīdī?! Vai tomēr nevajadzētu, solīduma pēc, rīkot mačus kaut kur pierīgas ezeros? Man, protams tas būtu izdevīgi, bet cik apmierināti jūtas Kurzemnieki ( es jau zinu ), un cik komandas no Latgales atbrauktu uz teiksim Durbes ezeru? Varbūt tomēr derētu ko pārdomāt, lai visiem “tālbraucējiem” būtu aptuveni vienādi attālumi. Ja tikai, protams, tas neskar kādus komerciālus noslēpumus….. :-)

ss ss - 22-12-’09 20:34

Ar to ziemas copi Latvijā ir kā ir. Nebūtu slikti, ja copmaņiem dzīvības apdrošināšana būtu ar lielām atlaidēm :-) daudzi tad to izmantotu. Vismaz sieva mājās mazāk nervozētu, ja vecis aiziet uz pirmo ledu vai pavasarī uz Peipsi…(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.