Neparastais oktobris

Tā iznāca, ka oktobra trīs nedēļas, ieskaitot arī Lucky John festivāla dienu, paskrēja kā ātrvilcienā. Vispirms lielais drudzis, saistībā ar pasaules čempionāta gatavošanu un visām ar to saistītām problēmiņām, pēc tam nedēļa, pilnā apjomā veltīta čempionātam un čempionāta viesiem, nobeigumā nedēļa atskaitēm, rēķiniem un maksājumiem. Proti, norēķināšanās ar visiem, kas kaut ko darīja čempionāta labā. Tā rezultātā nebija laika ne ierakstiem, ne copei.

Starplaikā Latvijai pārskrēja aukstuma vilnis ar samērā vējainiem periodiem. 21. oktobrī mans dīķītis Rīgā bija pārvilcies ar ledus kārtu, bet 22.oktobrī dārzā bija gandrīz kā ziemā. Pārskatīju sava bloga arhīvus, bet nevienu ziņu par tika agru sniegu oktobrī natradu.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Protams, pirmais sniegs jau pēc dažām stundām bija nokusis. Sestdien, 23. oktobrī biju aizbraucis līdz Babītei. Laiks no rīta bija vējains, bet vējš pamazām rima. Spuņņupes bāzē izdevās nobildēt vienu līdaciņu, bet svētdien, kad laiks norima pilnīgi, atnāca ziņa, ka vīri dabūjuši skaistas līdakas 3 - 6 kg svarā. Esot bijusi pat viena devītniece. Radās iespaids, ka Babītē īstā cope vēl priekšā.
 
30. 10. 2010.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.