Pasaules čempionātā zemledus makšķerēšanā

Ziņa no Harkovas, Ukrainā.
Laika apstakļi šodien pasaules čempionāta dalībniekiem bija jau diezgan pierasti - visu sacensību laiku sniga sniegs, pūta viegls vējiņš, gaisa temperatūra tuvu nullei. Nupat beidzās lomu svēršana, tā bija organizēta atsevišķi , bāzē, kur visi dzīvoja, tāpēc rezultātu noskaidrošana ievilkās.
Saprotams, pirmās dienas rezultāti vēl neatspoguļo īsto spēku samēru, tomēr priekšstatu par iespējamajiem līderiem tie dod. Latvijas komanadas pirmās dienas rezultāti ir šādi:
Rita Verza-Grabovska - 2,881 kg, 1 punkts,
Pēteris Lideris - 1,965 kg, 3 punkti,
Guntis Kārkliņš - 1,454 kg, 3 punkti,
Harijs Raciborskis - 2,710 kg, 2 punkti,
Mareks Reķis - 2,253 kg, 3 punkti,

Komandu vērtējumā līderu piecinieks izskatās sekojoši: Ukraina - 8 punkti, Latvija - 12 punkti, Polija - 16 punkti, Baltkrievija -24 punkti, Lietuva - 29 punkti. Galīgi neveicās Krievijas komandai, kura savāca 35 punktus un atrodas 7. vietā.

------------------------------------
06.02.2011. 15:30 Nosūtu čempionāta neoficiālos kopvērtējuma rezultātus.
Urā! Latvijai bronzas medaļas komandu vērtējumā, Ritai Verzai-Grabovskai sudraba medaļa individuālajā vērtējumā!
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Otrajā dienā cīņas bija nesalīdzināmi smagākas. Savu sniegumu strauji uzlaboja poļu komanda, kurai kopvērtējumā izdevās Latviju apsteigt par 2 punktiem.
Savās zonās mūsējie ieņēma sekojošas vietas: Harijs - 4., Pēteris - 3., Mareks - 4. Rita - 2., Guntis - 6.

Kopvērtējumā 14 komandu konkurencē pirmais sešinieks izskatās sekojoši: Ukraina, Polija, Latvija, Lietuva, Baltkrievija, Krievija.
Individuālajā vērtējumā par pasaules čempionu kļuva Dmitrijs Korzenkovs no Ukrainas, otro vietu un sudraba medaļu ieguva Latvijas pārstāve Rita Verza - Grabovska, bronzas medaļu - Aleksejs Zaiko no Ukrainas.
Latvijas komandas pārstāvji 70 dalībnieku konkurencē ieņēma sekojošas vietas: Rita Verza-Grabovska ar 3 punktiem ieguva 2. vietu, Harijs Raciborskis ar 6 punktiem palika 12. vietā, Pēteris Lideris ar 6 punktiem - 13. vietā, Mareks Reķis ar 7 punktiem - 15. vietā un Guntis Kārkliņš ar 9 punktiem - 20. vietā.

Čempionāta bildes un protokolus var redzēt internetā pasaules čempionāta mājas lapā
Videoklipus var aplūkot Harkovas apgabala makšķerēšanas sporta federācijas mājas lapā.
 
05. 02. 2011.

  Seko jaunumiem Facebook116 comments

swordfish swordfish - 20-02-’11 18:27

Ir apskatāmi rezultāti par Baltezera posmu pa zonām un komandu vērtējumā http://www.meszivim.lv/index.php?option=..

swordfish swordfish - 20-02-’11 00:10

Piekrītu,ka nav neko diži izvērsti, bet vismaz tie, kuri piedalās vai seko līdzi čempja nprisei saprot bez problēmām.

sienaazis sienaazis - 19-02-’11 23:30

ko tad tur var saprast, plikas vietas un ciparinni, kas kam kuri klaat nav rakstiits ?

SWORDFISH SWORDFISH - 19-02-’11 19:44

pIRMĀS DIENAS REZULTĀTI APSKATĀMI ŠEIT http://www.meszivim.lv/index.php?option=..

agris agris - 18-02-’11 21:02

mb runa iet par to, ka tekošā gada izlase iepriekš tika veidota balstoties uz iepriekšējā gada rezultātiem valsts čempionātā, tā ir noticis gan ziemā, gan vasarā. Šogad ir kārtējo reizi kaut kāda gumijas vilkšana un prāta čakarēšana, jo lai varētu saplānot sezonas startus ir laicīgi viss jāsaplāno, jo dalība PČ aizņem 10-11 dienas, visiem ir pamatdarbs, tādēļ arī ir lūgums visu darīt laicīgi. Tā kā nav ko te mēģināt meklēt atrunas ar to, ka jāskatās šī gada čempionāta rezultāti viss jau bija pierādīts iepriekš.

mb mb - 18-02-’11 19:00

ID Prasīt jau var visu ko bet pagaidit ar vajag mācēt, kamēr pienāk lielais breksis. Vēl taču priekšā čempionāts kur daudz kas var mainīties

ID ID - 18-02-’11 16:50

Un vēl:

4. LMSF BIEDRU TIESĪBAS UN PIENĀKUMI. 4.1.LMSF biedram ir tiesības: 4.1.4. piedalīties visos LMSF organizētajos pasākumos, iesniegt priekšlikumus par LMSF darbību un tās uzlabošanu, aizstāvēt savu viedokli;

P.S. Ka redzam LMSF biedri var droši aizstavēt savu viedokli. Ta ka neka pretlikumiga mes nedaram un varam droši prasit lai… atrāk tikka nosaukts komandas sastavs uz 2011.

ID ID - 18-02-’11 16:38

Runajot par PČ 2011 pludiņmakšķerēšanu!!!

Statutos mēs redzam sekojošo:

2. LMSF MĒRĶI UN UZDEVUMI. 2.1. LMSF mērķi un uzdevumi ir: 2.1.1. nodrošināt Latvijā atzīto un ar makšķerēšanu un makšķerēšanas sportu saistīto organizāciju darbības koordināciju, to interešu pārstāvību un kopīgu interešu īstenošanu valstī un to pārstāvniecību starptautiskās organizācijās.

2.1.2. organizēt valsts čempionātus visos makšķerēšanas sporta veidos. 2.1.3. veidot valsts izlases komandas, rūpēties par komandu materiāli-tehnisko nodrošinājumu un organizēt to līdzdalību starpatautiskās sacensībās

…tatad par kadu kopigu interešu istenošanu un par veidošanu valsts izlases komandu mēs varam runāt, ja federacija teica, ka sastavs uz PČ 2011 tiks nosaukts tikai pec LČ pludiņmakškerēšana 2 kartas. Tas tiešam ir jau smiekligi!!!

Neka personīga, tīri gribas atras taisnību. Visiem novēlu labu nedeļas nogali:)

Продолжение следует…

swordfish swordfish - 18-02-’11 13:30

Ja nu kādam vēl interesē reitingi, tad varat apskatīt 2. versiju šeit: http://www.meszivim.lv/index.php?option=.. Būtu jauki dzirdēt kādus ieteikumu, kā to visu padarīt iespējami objektīvāku utt….. Padarīt objektīvāku visu var tikai eksperimentālā ceļā. Man, piemēram, nav saprotams, kāpēc NG par 6. vietu 2011.gadā jaunajos aprēķinos saņēmis mazāk punktus nekā Rita par 1. vietu 2010. gadā. Varbūt kaut ko nesapratu, bet parasti tas norāda uz neloģiskiem svaru koeficientiem.

agris agris - 17-02-’11 21:32

Paldies IK par info, melns uz balta rakstīts, ka dzīvošana un ēšana ir pašu ziņā, un no tā cik laicīgi tiks risināts šis jautājums, būs atkarīgas izmaksas. Svarīgi ir arī atrast dzīvošanu pietiekami tuvu sacensību vietai, mazāk jātērē laiks ceļā uz un no sacensību vietas. 1320,-eiriķi ir jāmaksā neatkarīgi no delegācijas lieluma, pārējais kā nomenedžē. Laiks iet, iesaku atbildīgajiem rīkoties.

IK IK - 17-02-’11 19:22

http://www.sfwc2011.it/eng/documenti/CM_.. Business mļin:) Pat oficiālā nolikumā tirgo ēsmas un barības,, a varbūt ar neko citu nedrīkst ne ķert ne barot ?? Pašiem atrast tuvumā mitekli un ēdināšanu ir neloģiski, to manuprāt ir jānodrošina organizatoriem un jāiekļauj dalības maksā. Augusts ir vēl pati tūristu sezona, ja pašiem jāmeklē kur dzīvot tas ir jādara jau tūlīt.. p.s. nepārprotiet, līdzi netaisos:)) vienkārši ir interese par makšķerēšanas sporta virzību LV. Bet šīs lapas diskusijas ir daudz interesantākas par jebko citu(tĀĀdas kaislības))) Ar nepacietību gaidu kad iešūposies spiningotāji:))

NG NG - 17-02-’11 17:41

pludiņmakšķerēšanā ir sekojošas aptuvenās izmaksas – oficiālās maksas ~1400 Eiro, bankets = 6 *60 = 360 eiro, ceļš, vismaz 2 mašīnas ~4000 km ~400 litri degvielas = 500 eiro, dzīvošana ja pa lēto, tad ap 35 eiro cilvēks dienā *6 *7 =1470 Eiro, parasti Itālija mums ir maksājusi ap 2000 un vairāk eiro, tārpi 500-1000 eiro, barības 3-5 kg uz dienu cilvēkam *7 dienas*vidēji 3 eiro kg =400-600 eiro kā minimums,jo iepriekš jau nezini, kas strādās, kas nē, tāpēc tiek pirkts reizes trīs vairāk, pašu pārtika 2-3 dienas ceļam un 7 dienas uz vietas = 200-300- … eiro. Kopā tā arī sanāk, kā raksta Agris, ja dzīvo taupības režīmā, tad aptuveni 1500 Eiro uz cilvēku var iekļauties, skatoties pa valstīm izmaksas var diezgan pamatīgi atšķirties, gan dzīvošana, gan ceļš, gan ēsmas. Nerakstu šos ciparus, lai kāds varētu pie kaut kā piesieties, bet gan lai tie kas nezin, varētu saprast par ko vispār ir runa un pilnīgi piekrītu Jānim, ka iekšējās LMSF funansu lietas noteikti netiek un netiks apspriestas internetā, ja LMSF biedriem ir jautājumi, tad JST uz tiem atbildēs.

ID ID - 17-02-’11 16:21

Normunds, 1. LMSF valdes sede 28/03 neko neizrisinas jaunu un mums nav nekada lolikuma pec kura izvelas uz Pasauli. 2. Bija ta, ka brauc pirmais piecinieks (vai 6), vai ja nav sponsorešanas, tad tie kurie vareji atļauties. 3. Ja šogad ir ta naudas paliziba, tad kapēc nebrauc pirmais piecinieks un Mēs gaidam valdes sēdes lēmumu??? (to visu ir jaapruna pirms LČ pirmas tūres), bet tagad jau ir par velu.

P.S. Ta arī nesagaidīju atbildi par: “Un vai tiešam federācija nezin cik ir pieškits naudas Pasaules čempionatam pludiņmakškerēšana…” Vajadzētu tomēr ievērot, par kādu tēmu ir komentārs, un rakstīt pie attiecīgās ziņas.%(admin)Valde visu zin, tikai LMSF nav nevienas algotas personas, kurai būtu pienākums sēdēt pie datora, fiksēt katru komentāru un kompetenti momentā atbildēt.% Ja runa ir par Pasaules spēlēm, valde ir lēmusi tikai par personām, kuras ir atbildīgas par delegācijas veidošanu katrā veidā. Neko citu mēs neesam lēmuši. Mēs esam vienojušies, ka par LMSF tāmēm, bankas kontu un tamlīdzīgām finansu lietām tīmeklī nerakstīsim. Ar jautājumiem par finansu lietām jāgriežas pie manis personīgi.

IK IK - 17-02-’11 16:03

Iespējamās izmaksas pludiņniekiem(no spēļu oficiālās lapas)

REGISTRATION FEE FOR DELEGATIONS

FIPSed fee € 120,00

Registration fee € 1.200,00

The registration fee includes 9 closing gala tickets, fishing cards, insurances and possible gadgets the Organization might distribute.

Participating Nation are charged of accommodation expenditures.

The cost of closing gala tickets for any accompanying person amounts to € 60,00 per person.

Piepluso dzīvošanas, transporta izmaksas…

Tik tālu viss ir OK, ar noteikumu, ka paši atrodam kādu dzīves vietu. Varbūt saskaiti visu, ievērojot, ka vēl būs treniņu dienas un varbūt jāiegādājas formas tērpu komplekti. Pieņemot, ka barība būs uz vietas. Lai būtu kaut cik precīza gala summa.

NG NG - 17-02-’11 15:59

es varu nosaukt komandas sastāvu, bet pagaidām, kamēr to nav apstiprinājusi LMSF valde, tas ir vienkārši sportistu saraksts, kuru es iesaku kā Latvijas izlasi pludiņamkšķerēšanas Pasaules čempionātam, uz Eiropas čempionātu tas neattiecās, jo šim pasākumam nav naudiņas un pieteikties braucienam var jebkurš, kurš grib un var sevi, arī sacensību oficiālās maksas, apmaksāt, es piesakos, pēc iepriekšējām sarunām zinu, ka arī no Agra kluba būs 1-2 gribētāji, arī Maver klubs ir gatavs runāt, kad būs skaidri zināma ‘vieta un izmaksas, kā jau teicu, manu izlases varinatu publicēšu līdz 1. aprīlim.

ID ID - 17-02-’11 15:44

Normunds, kapec federacija nevar nosaukt komandas / tranera sastavu? Kas tam trauce? Un vai tiešam federācija nezin cik ir pieškits naudas Pasaules čempionatam pludiņmakškerēšana…

NG NG - 17-02-’11 12:52

Paldies ka tu mums beidzot atver acis uz notiekošo, paldies, labi, ka tu vismaz visu zini un māki, noteikti tevi pieaicināsim par konsultantu īpaši sarežģītās dzīves situācijās……

agris agris - 17-02-’11 10:46

Vajag skaidri un gaiši norādīt izmaksas un to, cik naudas šim pasākumam ir piešķirts, nevajag te fleitēt par to, ka būs japiemaksā 600-1000 lati, ja kopējās izmaksas uz vienu sportistu nepārsniedz 1500 Eiro, kārtējo reizi jums valdē nav pņas par izmaksām.

NG NG - 17-02-’11 09:04

ja 5 cilvēki var aizbraukt un katrs piemaksāt tikai latus 300-400, tad aizbraucot pa to pašu naudu 6-7-8 cilvēkiem jāpiemaksā būs jau 600-1000 lati, pats no sevis rodas jautājums, nah…, atvainojiet, priekš kam tas ir vajadzīgs, mans piedāvājums ir tāds, ka pa šo naudu brauc tie sportisti, kuri reāli startēs, plus 1 cilvēks, kurš ir gan rezervists, gan komandas pārstāvis, viss , ja kāds grib un var pa savu naudu braukt un palīdzēt komandai, ļoti labi, varam viņu pat oficiālajā delegācijā iekļaut, bet ne pa naudu, kura paredzēta sportam. Ja saliekot visus izdevumus, taupības režīmā, kā parasti braucam, nauda paliek pāri, tad bez vārda runas tā jānovirza kāda palīga līdzņemšanai, manuprāt loģiski, zinu, ka iebildīs Agris un pat zinu kāpēc, bet par to ne šeit un ne tagad.

agris agris - 16-02-’11 23:29

Neko neesmu pārpratis, NG tieši ta raksta, ka ir 3/4 finansējuma 5 pludiņnieku startam. Mans jautājums ir par to, kāpēc ir plānots sūtīt tikjai 5 sportistus bez rezervista, trenera un komandas parstāvja(otrā trenera), ja ir pietiekams finasējums. NG pilnīgi pareizi raksta. Tikai tu nepareizi secini, ka it kā nebūs rezervista, trenera un pārstāvja. Protams, kaut kas var mainīties, taču finansējums visos veidos, kuros plānojam piedalīties, ir ieplānots delegācijām 8 personu sastāvā, izņemot spiningošanu no laivām, kur ieplānotas 7 personas. No tām 5 vai 6 būs tie, kas startēs, proti, dalībnieki un rezervisti, vismaz viens treneris un viens komandas vadītājs – administrātors.

mārtiņš mārtiņš - 16-02-’11 22:12

NG paldies par skaidrojumu. Situācija kā lielā daļā, tik cik cilvēku entuziasms, diemžēl, par šo faktu bijupiemirsis. Pie Ceru, ka sportisti spēs vienoties un nākošgad nekāškēsies par to pašu. Veiksmi darbos un nedarbos un medāles arī pludiņošanā.

swordfish swordfish - 16-02-’11 21:56

Jau reiz sestdienas starts tiek pārcelts oficiāli, tad varbūt būtu vērtīgi padomāt par oficiāla paziņojuma izvietošanu, nevis par vieinu no 90 postiem. Tāpat vēlos ieteikt atsvaidzināt informāciju federācijas mājas lapā, jo tur tiek piedāvāts sacensību nolikums 2008. gada ziemas mačiem, kā arī citi nolikumi ir novecojuši.

agris agris - 16-02-’11 17:29

Kāpēc mēs runājam par komandu dalībai PČ 5 cilvēku sastāvā, cik nopratu no Ārija, tad finansējums ir pilnai komandai. Pats labi zini, ka optimāls sastāvs dod iespēju normāli nostartēt. Cik komandas un kādos sporta veidos piedalīsies?

Tu kaut ko esi pārpratis. Finansējums ir paredzēts 5 delegāciju līdzdalībai sekojošās disciplīnās – spinings no krasta, spinings no laivām, makšķerēšana, karpas, black bass. Ir doma piedalīties arī mušiņmakšķerēšanā, ja viss notiks, ka iecerēts.

JK JK - 16-02-’11 16:28

Skatos, ka par ziemu diskusijas beigušās, tāpēc atgādināšu par manu ideju. Proti, varbūt var palielināt komandu skaitu no katras valsts? Ja pasākums ir salīdzinoši lēts ar vasaru, tad jau varētāji atrastos. Vajag tikai formātu mainīt. Ko jst šajā frontē var darīt. es jau zinu apmēram atbildi, bet tomēr skaļi jau to var pateikt. Ir tak sporta veidi, kur valsts var pat 3 atsevišķas komandas pieteikt. ;-) Es saprotu, ka 3 Latvijas karogus aizvest līdzi uz mačiem ir dārgi, bet tos 2 es varētu nosponsorēt, ja 3 komandas brauc. :-) Un kas par pjedestālu varētu būt :)) Rita, Laila un Kristīne. Pie šodien pastāvošajiem noteikumiem nav vērts par to diskutēt. Tāda pieeja, palielinoties gribētāju skaitam, ne tikai apgrūtinātu ūdenstilpes izvēli organizātoriem, bet arī radītu nopietnas priekšrocības valstij, piemēram, mājiniekiem, kura spētu noorganizēt divas vai trīs komandas. Harkovā apspriešanai iemetu domu, ka lielos viendabīgos ūdeņos katram sportistam varētu ielozēt konkrētas darbības joslas kā vasarā. Tādā gadījumā, iespējams, varētu runāt arī par vairākām komandām.

NG NG - 16-02-’11 14:10

Es piekrītu un atbalstu, jo apsaldētas rokas un deguni nevienam nav vajadzīgi, tātad LČ 3. KĀRTA, SACENSĪBU SĀKUMS ABAS DIENAS 11.00, reģistrācija no 8.30, izloze līdz 10.00, 10.10 stāšanās (tikai sestdien), 10.55 ieiešana zonās, 11.00 starts. Tie kas šo izlasa, pabrīdiniet savus komandas biedrus par izmaiņām. Informācija par starta laika izmaiņām obligāti ir jāpaziņo visām komandām, kuras nomaksājušas dalības maksu.

Maksis Maksis - 16-02-’11 13:27

Atkāpjoties no augstāk pārspriestajām problēmām un vadoties pēc pagājušā gada pieredzes, kas saistās ar dabas sagādāto aukstumu. Var būt ir vērts jau laicīgi pārlikt nedēļas nogalē paredzētā čempionāta startu par pusstundu vai pat par stundu vēlāk. Jo rīta temperatūra karu dienu ir ĻOTI zema, bet sākoties no plkst.11tiem saulīte ir zenītā un gaiss sasilst līdz pat 15-12 grādiem… Cik zinu, es neesmu vienīgā, kas vēlētos šādu risinājumu…

NG NG - 16-02-’11 13:00

Mārtiņš – viss jau ir ne reizi vien uz papīra likts, vienkārši katru gadu šajās diskusijās iesaistās aizvien jauni dalībnieki, kuri uzreiz grib ielekt lokomatīvē, nevis pēdējā vagonā, iesaistoties diskusijās par izlasēm, treneriem u.t.t. , tas ir manuprāt, vispirms vajadzētu nedaudz pārzināt tēmu, jau no pašiem pirmajiem Latvijas izlases startiem Pasaules čempionātos šajā lapā ir visas diskusijas, visi LMSF lēmumi u.t.t., piekrītu, ka ne visu var viegli atrast, bet atrast var. Tas nav uzbrauciens, bet gan tikai piebilde, ka LMSF uzdevums nav katru gadu publiskā telpā skaidrot kāpēc notiek tieši tā vai citādāk, jā, ir daudz skaistu uzvaru un augstu rezultātu, bet tik pat daudz ir neizdarītu darbu, par vieniem ir lepnums, par citiem kauns, darbs turpinās un tā kā tas nevienam nav maizes darbs un visi visu dara sabiedriskā kārtā, tad ir kā ir, katra pasākuma redzamajai daļai ir apakšā arī neredzamā sagatavošanās daļa, saskaņošanas, atļaujas, birokrātija un tā, kā visi LMSF valdes locekļi ir tikai cilvēki, tad reizi pa reizei kādam tas viss vienkārši piegriežās. Agri – jau vairākus gadus es esmu zemledus un pludiņcopes izlašu veidotājs, strīdi parasti ir ar ziemas izlasi, jo ziema ir krietni lētāka un gribētāju vairāk, vasaras izmaksas pats zini…., šogad ir pieejamas aptuveni 3\4 no vajadzīgās summas 5 cilvēku startam PČ pludiņmakšķerēšanā, izlases sastāvu, precīzāk pirmo variantu, nosaukšu uz 1.aprīli, kas attiecās uz Milo palīdzību, liels paldies, būs lietas, ko no piedāvātā noteikti izmantosim, jāskatās, kādus noteikumus izvirzīs izlases lielākie atbalstītāji.

mārtiņš mārtiņš - 16-02-’11 10:10

es piekrītu, ka nav tik slikti, kā izsktās. Tieši tāpēc tradīcijas un faktus vajag uzlikt uz papīra, lai visiem ir skaidrs, arī tiem, kas vēro no malas un tradīciju vēsturi nepārzin. Visādi citādi, domāju, ka LMSF ir ar ko lepoties.

agris agris - 16-02-’11 09:30

Jāni, par šo lietu jau ar tevi mēs apspriedāmies, tu pats teici,ka jebkurš atbalsts izlasei ir noderīgs, ja kaut kas ir izmainījies, padod ziņu. Trenerim ir jānodarbojās ar gatavošanos sacensību procesam, bet kurš nodarbosies ar organizātoriskiem jautājumiem? Cik noprotu no tevis rakstītā, tad šī gada PČ, kurš notiks Itālijā par treneri ir nozīmēts Normunds, būtu labi zināt dalībnieku sastāvu, lai visi laicīgi varētu saplānot savus grafikus. Varbūt tu varētu arī pārējos iepazīstināt ar plānveida sponsorēšanu, būtu interesanti uzzināt federācijas sponsorus un atbalstītājus, protams ja tā nav slepena informācija.

jst jst - 16-02-’11 08:41

agrim Par iespējamo Milo palīdzības piedāvājumu – visa palīdzība, kuru mums piedāvā plānveida sponsorēšanā neiesaistītas personas, vispirms ir jāsaskaņo ar izlases treneriem, šajā gadījumā ar NG.

agris agris - 15-02-’11 21:39

Dažas dienas biju izskrējis darba lietās līdz mums visiem mīļajai Itālijai, tādēļ nepiedalijos diskusijā. Paldies Harim par sava redzējuma pauzšanu, mazs ieteikums, esi aktīvāks un daudzi jautājumi un asumi paši no sevis atkritīs. Redziet ir viena lieta, ja Mirtins izsaka savu vai kluba, kura biedrs viņš ir viedokli, tad nevajag viņu gānīt, tas ir un paliek mūsu viedoklis, lai arī dažreiz kādam nepatīk. Manuprāt ir ļoti labi, ka makšķernieki ir aktīvi un seko līdzi sporta gaitām. Redziet Jānis savā komentārā norāda Mirtinam, ka vajadzētu norādīt izlases vājāko dalībnieku pēc tam, kad ir izcīnītas bronzas medaļas PČ, tas nav ētiski, gribu visiem atgādināt, tas bija pasaules čempis un jebkura normāla valsts par šādu sasniegumu gavilētu. Jāni, problēma nav Ainārā, bet gan principā, jo nākamreiz viņa vietā būs visnotaļ patīkams un visiem tīkams puisis, bet esošā sistēma viņu atkal padarīs par “gaisa jaucēju”. Visu šo diskusiju uzturam, lai turpmāk izbēgtu no šīm nepatīkamajām situācijām, atgādinājums Normundam, Jānis pats piedāvāja visus jautājumus federācijas iekšīenē risināt elektroniski, tikai mēs uzskatam, ka visam jābūt atklātam, jo neesam privātais kantoris. Ir arī labās ziņas, Itālijā vēlreiz pārrunāju mūsu pludiņmakšķerēšanas izlases startu PČ(makšķerēšanas spēlēs) ar savu biznesa partneri MILO, viņš apstiprināja gatavību iespēju robežās atbalstīt mūsu izlasi šajās sacensībās, runa iet par barību, barības traukiem, sporta krekliem un citiem atribūtiem. Domāju, ka vēl lielāks atbalsts būs vairākkārtējo pasaules klubu čempionu Longobardi MILO S.P.S. sportistu padoms viņiem tik ļoti pazīstamajā Ostelato.

mārtiņš mārtiņš - 14-02-’11 11:16

ja kāds izkrīt no komandas ar savu pašdarbību PČ laikā, treneris raksta ziņojumu LMSF valdei, kura vērtē vai sportists ir diskvalificejams no izlases uz kādu brīdi vai tomēr nē. Un atcerieties, trenerim ir jāiedod māls, un mālam ir jāklausa trenerim bez ierunām. Nevajadzētu aizmirst, ka makšķerēšanas sportā dalībnieki gandrīz vienmēr visu finansē no personīgiem līdzekļiem, tāpēc viss nav tik vienkārši, kā tas var likties no malas. Pat personas, kuras mēs nosacīti nodēvējam par treneriem, parasti nav treneri šī vārda tradicionālā nozīmē, pie tam viņu rokās parasti nonāk nevis māls, bet, drīzāk, porcelāns.

mārtiņš mārtiņš - 14-02-’11 11:13

Jūs gan te ņematies. Lai arī es neesmu LMSF ne arī sporta makšķernieks, tomēr man liekas, ka problēmas ar visām tām izlašu būšanām ir. Pirmais, pie pašreizējās sistēmas, ja pareizi saprotu galvenais teicējs ir treneris, kas nosauc sastāvu un atbild par rezultātiem PČ. šāda sistēma protams ir laba, ja par vienīgo kritēriju izvirza rezultātus PČ. Un teorētiski var sanākt, ka uz PČ tiek cilvēks, kas LČ vispār nav piedalījies, bet kuram uzticās treneris. Te manuprāt ir lielākā problēma, ka šāda sistēma, lai arī darbojas attiecībā uz PČ, tomēr neveicina pašmāju sportistu izaugsmi. Manuprāt, būtu lietderīgi apsvērt uzņemt dalībniekus pēc dalītā principa pusi, kas ir no LČ rezultātiem (kaut vai saskaita 3 pēdējos LR čempionātos kopējos punktus), un pusi pēc trenera ieskatiem. Attiecīgi, ja finansiāli kāds no LR čempionāta netiek, tad jāņem nākošais kurš tiek. Jebkurai izlasei ir jāveicina nacionālā čempionāta izaugsme, gan arī jāgūst rezultāti PČ, tie ir vienlīdz svarīgi mērķi.

Ja kāds apšauba trenera nozīmi, tad bronzas ukrainis, aprakstā bija norādījis, kā NG šamam bija 5 minūtes skalojis smadzenes, kā ari to, ka tikai trenera dēļ izdevās dabūt bronzu, jo treneris burtiski ar hronometru stāvēja, un lika skriet tālāk, ja aizsēdējās pie tukša cauruma.

Par fair game! Problēmas parasti ir tiem, kuri domā, ka visu zin, bet faktiski vāji pārzin tēmu. Tie, kas paši piedalās, zin nesalīdzināmi vairāk, nekā tie, kas visu vēro no malas. Protams, ne katra dzīves gudrība tiek izlikta internatā, tā bieži ir jāsavāc pašam, dažreiz ilgi un pacietīgi.%(admin)Rezultāti PČ, nekad nav bijuši kā vienīgais kritērijs, taču vienmēr tie ir bijuši kā svarīgs kritērijs. Katram izlases trenerim jābūt spējīgam pašam un neformāli risināt jautājumu, kā rīkoties, ja, piemēram, pasaules čempions vai medaļnieks objektīvu iemeslu dēļ nav pilnā apjomā startējis kārtējā LR čempionātā vai nav izcīnījis augstu vietu tajā. Teorētiski viss ir iespējams, taču nav precedentu, ka zemledus makšķerēšanā treneris paņemtu izlasē kādu, kas nav piedalījies LR čempionātā. Attiecīgi, problēma, kā tu to pasniedzi, nav aktuāla un nav jēga šķēpus lauzt, lai novērstu pašu sagudrotu problēmu. Ja papētīsi izlašu sastāvus, varbūt sapratīsi, ka izlases vienmēr ir tikušas veidotas pēc principiem, kas ir tuvi tavai domai.%

mirtins mirtins - 14-02-’11 08:30

no savas puses kārtējo reizi apņemšos vairak neņemties… tikai tiešām neliels ieteikums

Pirms valdes sēdes aptaujājiet savus biedrus, vai reitings vispār ir vajadzīgs un ja ir tad kādas sacensības tajā iekļaujamas.

Lūdzu paredziet iespējas tiem sportistiem, kas netiek iekļauti izlasē, iespēju un mehānismu aizstāvēt savu iespējamo dalību izlasē un saņemt pamatojumu tam, kādēļ konkrētais sportists tur nav ticis un kas viņam jāulzabo, lai nākamajos gados viņš varētu pretendēt uz šo godu. Un lai to var izadrīt pirms ir pieņemts gala lēmums par izlases sastāvu. Protams, ja tiek paredzēts kāds radikāli cits izlases veidošanas princips, tad šis varbūt ir lieks, bet domāju pašlaik izlases veidošanas veids sevi pilnībā ataisno un to nez vai vajag mainīt.

Hari… es tiešām ceru, ka tevi nav pārņēmusi LMSF izplatītā slimība… Nekad neesmu pretendējis uz atbildes saņemšanus, bet vēlreiz atkārtošu, sportisti paši uzdot jautajumus… Vismaz kādreiz tava retorika bija pavisam savādāka – ja atceramies sarunu pie Egona, kurā piedalījies tu un tavs komandas biedrs. Varbūt tev kopš nesena laika ir grūti iedomāties situācju, ka kaut kādu iemeslu dēļ paliec aiz borta… bet tie, kas paliek aiz borta arī ir cilvēki, sportisti un sasnieguši augstu sportisko līmeni.

… pe šī vairāk no manis nekā nebūs….

jst jst - 14-02-’11 07:55

mirtinam Lai nevajadzētu atkārtoties, personīgām vajadzībām esmu izveidojis citos portālos rakstīto manu tekstu arhīvu. Viena no adresēm , kurā jau 2007. gadā ir manas atbildes arī uz taviem komentāriem.

Haris Haris - 13-02-’11 23:19

333- Tu pat nesaproti atšķirību starp liekuļošanu un neiesaistīšanos diskusijā ar „gudriniekiem”, kuriem par spiningošanas sacensībām labākajā gadījumā ir tikai attāla nojausma. Neuzskatu, ka man vai federācijai savi lēmumi būtu jāsaskaņo ar Tevi un tad vēl mēneša garumā jāskaidro Mirtinam, 333 vai 777. Vēlreiz atkārtoju: ar visiem, kas bija tieši iesaistīti, tika runāts un skaidrots, un visi, kas gribēja dzirdēt un saprast, arī saprata. Ja tik pat precīzi lasītu oficiālus paziņojumus kā izklaides žurnālus, tici man, mazāk būtu par ko kreņķēties. Kā jau izlasīji, foreles nav mans lauciņš, un tā iemesla pēc nekad neesmu pretendējis uz foreļu izlases veidošanu.

333 333 - 13-02-’11 18:13

Par to neliekuļošanu spiningošanas guru Hari,nebūsi mazliet samelojies?Kad bija cepšanās pirms PČ spiningošanā tavi komentāri un paskaidrojumi par izlases veidošanu šeit nebija pamanāmi!Un vēl es pacitēšu šeit tavu Hari,atbildi žurnālistam,šī gada februāra žurnālā “copes lietas” atbildi uz jautājumu par Andoras PČ forelēs:Vai tur nebija sarežģīti apstākļi?Tava atbilde:Nē,bet es jau upēs vispār nestrādāju,turklāt vēl straume…Kamēr sapratu ,kā dabūt mānekli ūdenī,lai tas vēl kādu momentu paspēlē,jau vajadzēja beigt.Samainījos,palaidu citu džeku,tas kaut ko dabūja.:):)Un tu veido Latvijas izlasi spiningošanā????Tā kā saņem tik vien,to kārtējo kaku ventilātorā!:-)

swordfish swordfish - 12-02-’11 20:08

Šai reitingu tabulā, manuprāt, nevajag iekļaut starptautisko maču rezultātus, jo šie reitingi ir pašmāju sportistu spēka samēra atspoguļošana. Domāju, ka daudziem ir interesanti apskatīt kurā vietā viņš atrodas attiecībā pret citiem sportistiem un iespējams veikt secinājumus ko uzlabot un uz ko tiekties. Būtu jauki dzirdēt ieteikumus par reitingu aprēķinu uzlabošanu, jo iespējams var iekļaut kādu knifu, kurš šos datus padarītu objektīvākus ….

mirtins mirtins - 12-02-’11 17:26

valdis – ja bārdainiem večiem ir visai attāla nojausma par pieklājīgu komunikāciju un kā teica Jānis Stikuts “interneta ētiku” :DDD … tad ko lai dara:DDDD Ja šīs lapas, kas cik saprotu ir LMSF mājaslapa, administrators Jānis Stikus pieļauj necienīgu komunikāciju… es vismaz uz to norādu, jo pats cenšos izturēties ar cieņu pret cilvēkem:DDD

valdis valdis - 12-02-’11 10:18

Pievienojos visiem, kas apsveica izlasi un NG ar bronzas medaļām Harkovā. Gaidām, ka valsts to novērtēs pēc nopelniem.

mirtinam Cik tev jaunuli gadu? Spriedelē kā vidusskolnieks, bet kaunini bārdainus večus :-? Atliek pievienotiea oskaram – 11 02 11 – 13:39 Brīnos ka lapas īpašnieks nav tevi pasūtījis divas mājas tālāk.

mirtins mirtins - 11-02-’11 22:58

Lai gan federācijas vadītājam ir visai attāla nojausma, ko nozīmē izturēties ar cieņu pret cilvēkiem. Vai ne Jāni Stikut?

mirtins mirtins - 11-02-’11 22:58

Hari… Neaizstāvu nevienu. Tu pirms Pasaules Spiningošanas čempionāta lasīji diskusiju, kas izvērtās par to, kurš ir iekļauts sastāvā vai nav iekļauts sastāvā? Es lasīju. Tev tā diskusija patika? Man nē. Tieši tādēļ es sāku tagad par to runāt, ka vēlos, lai Federācijā nav šādu debīlu diskusiju pirms čempionātiem.

Un pasaki man kaut vienu čempionātu, kad šādas diskusijas nav bijušas. Tev šķiet ka tas ir normāli? Es uzskatu ka tas nav normāli. Es uzskatu, ka ja treneris, vai komandas veidotājs ir nosaucis sastāvu, tad strīdiem vairs nav vietas un visi, ar ko vien var, kaut vai tikai ar laba vēlējumiem palīdz izlasei noskaņoties uz sacensībām. Nevis kā LMSF pieņemts – sākas lielais kašķis par to, ka kāds kur kur nav ticis.

Ja cilvēks uzskata, ka viņš ir tiesīgs tikt izlasē, viņam ir tiesības saņemt argumentētu atbildi par to, kādēļ viņš tur nav. Un ja ir vairāki sportisti, kas paliek ārpus izlases, viņiem tā kā būtu tiesības zināt, kādēļ, lai nākamajā reizē viņi varētu novērst trūkumus un tikt izlasē.

Vai tad gadījumā, ja tevi būtu atstājuši aiz borta, tu negribētu zināt kādēļ? Domāju gribētu gan.

tad jautājums ir tikai un vienīgi par to, ka LMSF nav normāla caurspīdīga mehānisma. Nu atstājiet visu kā ir, bet ieviesiet nosacījumu – tiek nosaukts izlases veidotājs, viņš nosauc kandidātus uz izlasi un dodiet sportistiem, kas uzskata, ka ir nepamatoti atstāti aiz borta nedēļu laika un mehānismu kā argumentēt savu iekļaušanu izlasē un uzklausīt komandas veidotāja argumentus, kādēļ nē. Nebūs nekādu strīdu un diskusiju, ja būs mehānisms kā to izdarīt.

Vai tagad tu saproti, ko es gribu? Man ir vienalga, kurš startē izlasē, es priecājos par jebkuru, kurš ir sasniedzis augstāko meistarību un ar cieņu nes Latvijas vārdu pasaulē. Es tikai vēlos, lai pret tiem, kas paliek aiz borta, izturas ar cieņu… :DD

Haris Haris - 11-02-’11 21:23

Un vēl Mirtinam! Komentārā kur citē Juri, Tu aizstāvi vienus, savā pēdējā citus spiningotājus sakarā ar tikšanu vai netikšanu uz PČ. Tiec skaidrībā ko Tu īsti gribi!

Haris Haris - 11-02-’11 21:11

Mirtin! Pilnīgi piekrītu Tev un citiem jautājumā par reitingu izveidi, un to turpmāku izmantošanu izlašu sastādīšanā. Tas dos uzskatāmāku materiālu trenera izvēlei izlases veidošanā un pats galvenais dos stimulu jaunajiem un pārējiem cīnīties par katru punktiņu katros mačos. Man pašam šāds stimuls reiz ir pietrūcis pēdējā posmā, kad gāju uz visu banku- vai nu būs, vai nē. Sapratu, ka savādāk tajā gadā trijniekā netikšu. Un ja nē, kāda starpība 4., 5. vai 9. Izrādās, ka ir. Tad vēl nezināju, ka pēc diviem gadiem to man bāzīs acīs. Domāju, līdz pavasarim par spiningošanu tādu reitingu arī uzcept, protams, ka ar jūsu palīdzību. Vienīgais nedomāju, ka tas nomierinās kaku metējus ventilatorā. Tie vienmēr ir bijuši un būs. Un ar viņiem, atvainojiet, nav man ne laika, ne vēlēšanās diskutēt. Par sāpi PČ spiningošanā, ar visiem, kas bija tieši ieinteresēti, tika runāts un skaidrots, un visi, kas gribēja dzirdēt un saprast, arī saprata. Ar augstāk pieminētajiem, augstāk pieminētu iemeslu pēc diskusijās neiesaistījos. Runājot par ziemu: ziemā būšu tikai un vienīgi sportists un netaisos līst ne savā lauciņā par izlases sastādīšanu. Tur jau ir pieredzējis vecis ar savu funktieri (ne vienmēr man saprotamu, bet savu un dzelžainu). Ja man viņam ir ko teikt, es pasaku acīs- tā vienmēr esmu darījis. Vai viņš to ņem vērā, vai domā, ka esmu pakaļa paliek viņa ziņā, vismaz neliekuļoju.

mirtins mirtins - 11-02-’11 18:53

Un kā var redzēt pēc improvizētās reitingu tabulas, Rita savu pirmo vietu reitingā reāli attaisno, turklāt NG veidotajā izlasē startēja sportisti no pirmā destmitnieka. Nu vienīgi rezervē nē. Pie reitingiem vien varētu ieteikt padomāt par iespēju iekļaut reitingu sistēmā ar attiecīgu koeficientu reģionālās sacensības ja tās tiek rīkotas pēc starptautiskiem standartiem.

Valdi. Es par to negribu diskutēt, jo sanāk, ka man kaut ko vajag:DD Jo ja palasa tos veidošanas prncipus, tad sanāk, ka LMSF pati neievēro to ko sludina. “visos gadījumos izšķirošu lomu spēlē katra sportista finansiālā aizmugure”. Ainārs Eglītis pat pēc improvizētā reitinga ir 10 niekā. Ir. Domāju, ka sev sponsorus braucienam uz Pasaules čempionātu viņš būtu atradis… domāju bez problēmām. Tātad šim cilvēkam tik un tā rodas jautājums kādēļ? Es neapgalvoju, ka viņu vajadzēja iekļaut izlasē. Domāju, ka NG pieņēma pareizus lēmumus par izlases veidošanu un izlase nostartēja ļoti labi. Taču jautājumi pirms katra čempionāta tik un tā paliks. Un man domāt, ka jautājumi paliek tikai tādēļ, ka cilvēkiem vienkārši neiedod pieklājīgu kurvīti. Kādēļ spiningošanas čempionātā bija jāgaida “jūrā laiks”, lai atteiktu otrās vietas ieguvējam? Vienkārši piezvanīt un pateikt, piedod, mums ir sponsori… un viss. To taču var cilvēcīgi atrisināt, lai neradītu rūgtumu un cilvēkus nepataisītu par muļķiem. Bet vēlreiz piebildīšu… man to nevajag:D Vismaz pagaidām:D Tavus argumentus sapratu. Atbildi, lūdzu, konkrēti, – kuru no tiem, kas startēja Harkovā, NG vajadzēja nomainīt ar Aināru? Uzsveru, gribu zināt tikai vienu uzvārdu. Ceru, ka uzrakstīju pietiekoši saprotami.

valdis valdis - 11-02-’11 17:07

Mirtinam speciāli. Apskaties papildus 2007. gada arhīvu, tur ir divi lieli teksti ar nosaukumu – Latvijas izlases komandu veidošanas principi.

reitings reitings - 11-02-’11 16:17

Uzgāju reitinga tabulu, kura ir izveidota pēc erudzi iepriekš aprakstītās domas: http://www.meszivim.lv/index.php?option=..

Iesākt var arī ar šādu tabulu. Tikai dažas lietas būtu jāpapildina – kā tiks ievērtēti citi mači, piemēram, Baltijas sacensībās un pasaules čempionātos. Tāpat būtu jāpaeksperimentē ar dažādiem svaru koeficientiem, kas tiek piešķirti katrai vietai, kā tie iespaido kopvērtējumu vairāku gadu garumā. Utt.

mirtins mirtins - 11-02-’11 14:18

mb – es domāju tieši bļitkošanu – žibulēšanu. Krievijā tādi mači notiek. Man šķiet interesanti. Bet jāpagaida daži gadi:DDD

mirtins mirtins - 11-02-’11 14:16

oskars – tu par mani? Katrs dara savu darbu. Ja tu vēlies, varu izvilkt monitoru (nevilkšu, slinkums, kļūstu vecs), cik bija Latvijas medijos informācijas par LČ, kad es pats no savas gribas informēju par katru pasākumu un varēsim salīdzināt, cik ir tad, kad es to pārtraucu darīt.

Jautājums ir … kādēļ pārtraucu? Tādēļ ka federācijas vadībai tas nav vajadzīgs:D Ja jau palīdzība nav vajadzīga, nu tad ko tur plēsties? Ja jau uzskata ka pasaules čempionāta preses konferenci var uztaisīt tā ka par to neviens vispār neko neuzzina, ka pasaules čempionāta līmenis ir kafejnīcas galdi, kas apklāti ar galdautiem, divi funkcionāri un pāris reklāmas vairogi… Tad viss ir kārtībā, tas ir būtisks sasniegums:DD Pilnīgi piekrītu:DDDD

mirtins mirtins - 11-02-’11 14:10

Tiem kas uzskata, ka viss kārtībā, un kuri atšķirībā no manis (gaisa maisītāja) noteikti ir 100% identificējami personāži, kuriem ziepes nekad nav nepieciešamas:DD

1. suits – 13 01 11 – 22:12

Te pāris metrus augstāk pacēlās jautājums par tiesnešiem – vajadzētu viņiem vestes vai kādas citas atpazīšanas zīmes. Nu tas būtu forši, bet pats galvenais, lai viņi būtu zonā, kad viņi ir nepieciešami, nevis tā kā Elgasts pazuda uz pusstundu un mums tā dēļ tur bez maz vai klope pavilkās. Mums taču galu galā tas ir valsts čempionāts, nevis sētas mači. Galvenajam tiesnesim ir jābūt zonā un jābūt kompetentam! Vai Viesturs R. gadījumā negribētu uzņemties šo lomu?

2.Jolkins – 15 01 11 – 12:42

Rodās liels jautājums , par Latvijas izlases sastāvu kas dosies uz pasaules Čempionātu Ukrainā !!! Paskatoties viņu rezultātus pēc pirmās kārtas , tikai Rita ir desmitniekā! Varbūt vēl vajadzētu pārskatīt izlases sastāvu un ņemt vērā jst teikto ,ka izlase vēl var mainīties ņemot vērā divas LČ kārtas !!! Protams ,ka Normunds kā izlases treneris nosaka izlases sastāvu, bet spriežot loģiski izlasei būtu jābūt savādākai !!!

3. Juris – 28 09 10 – 12:38

vai ekipāža kura pasaules čempionātos ir izcinijuši divreiz vicečempionu titulus un vienu rezi bronzas medaļas ieguvei pat nau tiesibas palikt rezirvistos ?

Tālāk, ja neesat slinki, šajā pašā lapā pirms katra čempionāta var atrast vienas un tās pašas diskusijas.

Vēlreiz atkārtošu. Man neko nevajag. Paldies Normundam, kurš vismaz saprotamā valodā pamato savu nostāju. Es vismaz par 99% piekrītu, ka pašreizējais izlases veidošanas modelis ir ok, taču ir viens bet… tas nav attīstību veicinošs modelis, uz ko norāda atsevišķi sportisti. Katru gadu pirms katra čempionāta.

Nu ko tad paši ņemās? Es šo diskusiju te mazliet paveicināju tikai tādēļ, ka uzskatu, ja kāds grib diskutēt par to, tad pašlaik ir īstais brīdis, jo PČ ir noslēdzies. Savukārt ja diskutēs pirms nākamā čempionāta, tas neradīs pozitīvu gaisotni izlasei. Jau kuro reizi atgādinu, man neko nevajag. Paies gads un viss atkārtosies:D

P.S. Tiem kas grib apmierināt savu ziņkāri par manu necilo personu… gan jau izdomāsiet kā visu noskaidrot… Tā kā tādi mazi rūķīši, kas glūn pa dārza vārtiņu spraugu:DDDDD

Es vairs šajā neiesaistīšos:D Pašiem nevajag, paši vainīgi:D Es gribēju kā labāk, bet turpiniet vien čakarēt izlases dalībniekiem smadzenes pirms nākamā čempionāta:DDDD

oskars oskars - 11-02-’11 13:39

nesaprotu,kur rodas tādi cilvēki,kautko gvelž,ar kautko mūžīgi neapmierināi. es uzskatu,ka viss ir pareizi,to arī parāda rezultāti PČ. ko var kasīties??? nepatīk kautkas,tad cīnies un pierādi kautko ar darbiem,nevis tukšu vāvuļošanu. varu saderēt,ja šiem lielajiem nīdētājiem liktu kautko noorganizēt,to pašu izlasi un aizsutīt uz PČ,aptaisītos. riebj lasīt,visu laiku viens un tas pats,apsveic izlasi ar labiem panākumiem un tad sāk apliet ar ūdeni to,kam būtu jāpateicas par panākumiem. nīdētāji,pirms sākat kunkstēt,pamēģiniet kautko reāli ar darbiem izdarīt un pierādīt sevi,ka esi spējigs darīt ko vairāk,kā tikai forumā bļaustīties…

mb mb - 11-02-’11 12:42

mirtin Vai tad nezini, ka Pasaule jau sen organizē tautas klases mačus. jst jau pēc pirmā ledus decembrī meklēja kurš var organizēt lielāku festivālu tautas klasē ziemā un vasarā. Gribēju pieteikties kamēr izrēķināju ka nav tik vienkārši.

arī arī "biedrs" - 11-02-’11 12:21

Koments bija mirtinam. :-)

arī arī "biedrs" - 11-02-’11 12:19

Par kādas organizācijas biedriem tu šajā lapā raksti? Neskaidrības ir tikai iesācējiem un kekšiem no malas. Kapitāli apmaldījies esi. Apskatījos LMSF biedru sarakstu, tur tāds “mirtins” nav, ir tikai klubi. Izlasi taču ko rakstīja jst – 10 02 11 – 13:00 Cik tur tā darba, uztaisi jaunu labāku biedrību un būs miers.

NG NG - 11-02-’11 11:52

Mirtin katru gadu uz PČ brauc trīs veidu spiningotāji, karpinieki, pludiņnieki un ziemas copmaņi, katrā virzienā ir savas problēmas, ir kaut kas kopīgs, bet ir pilnīgi atšķirīgas lietas, tāpēc katrā sporta veidā vajag savus vērtēšanas kritērijus. Es tomēr esmu no tiem, kas uzskata, ka demokrātija ir laba lieta, bet pārāk liela demokrātija bieži vien izdara vairāk ļaunuma nekā labuma, ka lietas ir jādara profesionāļiem u.t.t., lielos vilcienos mūsu viedokļi sakrīt daudzos punktos, tāpēc jau mēs arī nestrīdamies :) Kas attiecās uz izlasēm, tad es esmu un palieku pārliecināts, ka LČ ir LČ, uzvarēji – malacis, gods un slava tev, bet valsts izlase ir kaut kas vairāk, lai tur nokļūtu tev ir jābūt kam vairāk par viena gada čempionu, jā, es uz to visu skatos stipri nopietnāk kā vairums, bet tāda ir mana pārliecība, idiots es arī neesmu, jo arī mans mērķis ir lai izlase nostartētu maksimāli labi, bat lai tas notiktu izlasē ir jābūt ne tikai stipriem sportistiem, bet gan cilvēkiem, kuri saprot ko nozīmē komanda, zinu, ka esmu ideālists, bet uzskatu, ka ziemā mums ir komanda un es jebkurā situācijā, arī sadzīviskā, varu paļauties uz jebkuru no viņiem un viņi var paļauties uz mani.

mirtins mirtins - 11-02-’11 10:44

Normund – sauc mani kaut vai par gaisa piegānītāju. Ja organizācijas biedriem ir neskaidrības, kas izskan šajā brīvpieejas portālā, kādēļ lai par tām nerunātu. Tevi apmierina situācija, ka pirms katra PČ šajā lapā notiek ņemšanās? Vai tavuprāt tas ir normāli, ka tiek apšaubīta izlases veidošana un sportisti pauž neizpratni kādēļ viens vai otrs sportists nav iekļauts izlasē? Ja tu uzskati, ka tas ir normāli, tad turpiniet vien sev čakarēt smadzenes. Man šī diskusija nav vajadzīga, jo es nestartēju sacensībās. Šeit esmu iemaldījies tādēļ, ka esmu pilntiesīgs LMSF biedrs, lai arī varbūt kādam tas ļoti nepatīk.

Atgādināju, ka pirms čempionāta sākās diskusija, ka atkal kādam sportistam kaut kas nebija skaidrs. Ja uzskatiet, ka tas ir normāli, nu dzīvojiet Dieva mierā līdz nākamajam čempionātam un sāciet visu no gala:DDD Laikam tas ir tāds foršs veids, kā noskaņot sportistus cīņai:DDD

P.S. Saprotu, ka mans viedoklis nevienu neinteresē, bet… Personiski uzskatu, ka pašreizējais izlases veidošanas modelis ir labs. Nezinu vai pareizs, bet labs un tas strādā. Es nezinu vai to vajag mainīt. Domāju, ka nē. Jo lai mainītu ir jābūt skaidram mērķim, ko iecerēts sasniegt. Taču, ir viens liels bet… pie pašreizējā modeļa, neredzu Latvijas čempionāta attīstības virzību, neredzu mērķi uz ko sportistiem tiekties, jo augstu rezultātu sasniegšana nav garantija nokļūšanai “Dziesmusvētkos”.

Taču, ja sportistus tas apmierina, diskusijas ir liekas:D Gaidām nākamo PČ:DDDD

P.S.2 – Kad nomainīsies LMSF vadība, rosināšu rīkot zemledus makšķerēšanas sacensības bļitkošanā tautas klasē:D Brauksim pie krieviem smelties pieredzi un parādīt, ka arī bļitkošanā esam specīgāki:DDD

lasītājs lasītājs - 11-02-’11 10:38

NG Drīzāk vietā ir latviešu sakāmvards: Tukša muca tālu skan. :-)

NG NG - 11-02-’11 08:26

smieklīgākais ir tas, ka no LMSF biedriem nav neviena iesnieguma, kurā būtu aicinājums kaut ko mainīt vai labot, vai pretenzijas pret kādu valdes locekli, treneri, klubu u.t.t. Man Mirtiņš patīk, lai gan brīžiem kaitina, bet patīk, arī Žirinovskis man patīk, arī Dobelī var reizēm paklausīties, ir vajadzīgi gaisa maisītāji, citādāk gaiss kļūs smags un neelpojams, bet lielākoties viņi arī pēc gadiem desmit, pat divdesmit ir tikai gaisa maisītāji, lai gan jāpiekrīt, savu darbu dara labi …..

…. bet karavāna iet tālāk …….

333 333 - 10-02-’11 21:32

Pajolīga ir patiesā situācija!Mirtins cīnās par patiesību!Un tikai neīdot,mēs esam mūsu zemē tur,kur esam!

patiesā situācija patiesā situācija - 10-02-’11 18:59

Pajoliņ, Mirtin! Par ko tu īsti cīnies? Vari vienreiz beigt īdēt?

rex rex - 10-02-’11 15:29

Mirtin… nepadodies…!

keks keks - 10-02-’11 15:01

jst, met pie malas bezcerīgo mirtina skološanas tēmu, labāk pastāsti kā PČ izskatījās ar tavām acīm.

Detalizētu rakstu solīja gatavot NG, mani iespaidi ir nedaudz no cita skatu punkta. Ja kādam interesē, kā čempionātā darbojas atsevišķi sportisti, esmu uzfilmējis kādus 4 – 5 Gb un pie izdevības varētu parādīt. Kaut kas no iespaidiem, visticamāk, tiks publiskots pēc brīvdienām.

mirtins mirtins - 10-02-’11 14:18

Interneta ētika nosaka :DDDD Pašam nešķiet smieklīgi:DDDD Padiskutēsim par loģiku?

Nekad neesmu uzskatījis, ka tev šajās lapās man jāatbild. Atbildi tiem, kas ir federācijas biedri, sportisti un kuru dēļ ir nepieciešama LMSF un kuru dēļ šķiet šī mājaslapa ir izveidota:D Atbildi, nevis mēģini noniecināt un izvairīties:DDDD Ne jau es saku, ka tu neatbildi… man ir vienalga… jo jau pirms vairākiem gadiem atmetu cerības saņemt no tevis atbildi pēc būtības:D

A par forumu tu pieļauj atkal vienas un tās pašas kļūdas:D Tu atkal gribi veidot kaut ko ar nosacījumu – nepaspēji pieteikties, vilciens aizgāja, gaidi nākamo:DDD Nē Jāni – šī nav konkrētās sadaļas tēma, bet izskatās, ka esi izkāpis svešā stacijā un nemaz nesaproti kurp gribi braukt. Organizācijai ir jābūt atvērtai – tas nozīmē, ka jekurā brīdī, jebkurā stacijā, kurā pienāks vilciens, jebkuram ir tiesības iekāpt un uzrādot biļeti, braukt pirmajā klasē:DDD

Kā man patīk dzelzceļnieku retorika:DDD

Žēl, ka tu tērē enerģiju uz neauglīgām diskusijām. Vai ta vienkāršāk nebūtu šeit ierakstīt dažas rindiņas

Visi LMSF biedri, kas vēlas rosināt izmaiņas izlases veidošanā vai LČ rīkošanā, iesūtīt priekšlikumus līz tam, un tam datumam, tam un tam cilvēkam, noteikt datumu kad notiks paplašinātā valdes sēde, kurā šie priekšlikumi tiks apspriesti:D Un nebūtu nekādas diskusijas un pārliecināšanas, ka kāds te cīnās ar savām iedomām:DDD

Lai veicas cīņā ar vējdzirnavām, milžiem, rūķiem un citiem izdomātiem pasaku tēliem!:D

jst jst - 10-02-’11 13:00

Mirtinam

Ja gribi uzstāties ar kādu pretenziju vai apsūdzētāja lomā, attiecīgi, pamatot savu pretenziju ir tavs pienākums. Man nav pienākums reaģēt uz katra “makšķernieka” kailām pretenzijām. Neesmu valsts amatpersona, kurai pienākums reaģēt uz jebkura pilsoņa iesniegumu. Pilsoņiem atbildu tikai kā privātpersona. Varbūt nezini, – šis ir mans personīgais portāls, kuru kopumā, tai skaitā arī LMSF lapu, uzturu tikai par saviem privātaajiem līdzekļiem. LMSF es darbojos uz statūtu pamata un biedriem atbildu arī kā LMSF prezidents. Ja palasīsi statūtus, varbūt pamanīsi, LMSF sastāvā ir tikai juridiskas personas. Ceru, saproti, ko ar to gribu pateikt.

Interneta ētika nosaka, ka atbildes uz katru jautājumu vispirms jāmeklē tīmeklī, nevis rakstot vēstules jebkurā pieejamā vietnē. Vienā komentārā ir adrese ar lapu (latviešu valodā:-)) par līdzīgu tēmu, labi būtu, ja tu un pārējie interesenti iepazītos ar tās saturu.

Par LMSF forumu tu runā pilnīgi aplami, iespējams, tāpēc, ka neredzi turpinājumu tam, par ko uzstājies, pat neesi pieteicies tālākai darbībai.

mirtins mirtins - 10-02-’11 11:49

Nejaušām iemetu ne pie pēdējā raksta. Atvainojos par spamu un atkārtošanos…

Jst. ne par tēmu bet vēl maza piebilde monitoringam

Šodien bija laikrakstā “Čas” raksts par PČ Kā arī “Latvijas Avīzē” 15.lpp – http://mod.la.lv/main1.php?dat=2011-02-1....

No manas necilās pieredzes, ja vien Egils Zirnis kaut ko nesacerēs “Sestdienai”, tad laikam bez tā ko es aizsūtīju uz e-pastu un šie divi, vairāk nez vai būs…

Nu ja piemirsu – noteikti būs Copes lietās un gan jau Poplovoks un MMD arī pagodinās ar kādu rakstu. Tas vismaz būtu tikai un vienīgi loģiski:DDDD Tad jau kopumā nemaz nav tik slikti, ja ņem vērā, kā Ukraiņi savus medijus nogānija, ka nekur nekas nav bijis:DDDD

P.S. Diemžēl TV laikam nav bijis, pats neskatījos, bet kolēģīte būtu pamanījusi.

erudzi erudzi - 10-02-’11 10:50

Par datu pieejamību. ES gan neredzu problēmas ar datu pieejamību, mūsu pamatdati visi ir protokolos, kurus apstrādāt nav tik sarežģīti. Man ir nelielas zināšanas par excel, un nedaudz veltot laiku varu salikt reingu, pat neskatoties uz zināmām grūtībām ar protokolos ieliktajām formulām. Bet neredzu federācijas atbalstu šai idejai, kaut vai kritēriju apstiprināšanā. Vai uz to kāds balstīsies? Kā arī jaocīga ir organizātoru attieksme par individuālā vērtējuma apkopojumu, jo šo darbiņu pēdējos 3 gadus veic brīvprātīgie. Reitings ir saraksts kurš ir veidots pēc kādas metodes, ņemot vērā rādītājus, par kuriem vienojušās ieinteresētās puses. Kādu atbalstu tu gaidi no LMSF ? Nekas nevar liegt tev veidot jebkuru reitingu. Ja vēlies, lai to varētu izmantot LMSF, nav nekas vairāk jādara kā jasaskaņo metodoloģija, tai skaitā svaru koeficienti. Lai viss izkustētos, vajag tikai uztaisīt kādu reitinga piemēru, lai būtu redzams, vai attiecīgā metode ir kaut cik loģiska. Viss it kā vienkārši, tikai neviens neko tādu neuzsāk. LMSF līdz šim iztikusi bez reitingiem, tas lauciņš ir ļoti mazs un tīri labi pārredzams arī bez reitingiem. Domāju, neviens neiebildīs, ka reitingi varētu būt noderīgi. Starp citu, mani paziņas ukraiņi solīja atsūtīt universālu programmu, kurā viss jau atrisināts, tai skaitā sasaiste ar protokoliem. To viņi uztaisījuši ar mērķi veidot savus reitingus un izmantoja PČ sekretariāta vajadzībām. Tā ir atšķirīga no xls.

GatisBB GatisBB - 10-02-’11 10:36

Normund, es te kādu metru augstāk uzrakstīju, kas, MANUPRĀT, būtu jāpamaina LČ. Ziemas sezonā parādos tikai tāpēc, ka uzskatu, ka man nav ko jaukties lietās, ar kurām man nav nekāda sakara. Kasīties arī ne ar vienu negribu, bet jst ar savien komentāriem māk izvest no pacietības. Ja es būtu vienīgais opozicionārs, tad varētu teikt, ka es viens ar visu esmu neapmierināts, ka man vienīgajam ir slikti, bet rakstu šeit ne es viens pats. Par LČ kārtu organizēšanu – baidos par pieredzes trūkumu vieman pašam to noorganizēt, bet labprat palīdzētu organizēšanā. Kad aicināji palīgā spraust zonas Ķīšezerā, būtu atbraucis (palīdzība+trenniņš pašam), bet tā kā strādāju maiņu darbu, tad nesanāca, bet ja būtu brīvs, atbrauktu. Visu cieņu Tev, Normund, ka tu šo darbu dari, arī izlases veidošanu. Tajos punktos, ko rakstīju augstāk, tikai izteicu savas domas. Reitinga tabulu veidot varētu es uzņemties, tikai man tā formula nav īsti skaidra.

P.S. Par kaktusiem. Tā kā manai sievai hobijs ir kaktusu audzēšana un man mājās ir aptuveni 4000 kaktusu un daļa no viņiem zied, tad varu pateikt pilnīgi noteikti (pakonsultējos ar viņu), ka nav neviena kaktusa, kuram būtu ne pārāk smaržīgi ziedi. Kaktusiem ziedi esot vispār bez smaržas. Saprotu, ka Tu to biji domājis pārnestā nozīmē. Bet tas tā, atkāpe no tēmas. :)

agris agris - 10-02-’11 10:28

Normund es jau iepriekš rakstīju, ja es kļūdos, tad ieprieķš sory, es runāju par komandu kopumā, nu nevari tu viens apskriet visus sektorus tīri fiziski. Protams, ja piešancē pie viena sportista un palīdz noorentēties zonā tas ir neatsverams bonus, pats zini, ja ir zivtiņa pārējais ir tehnikas jautājums. Tāpēc arī rakstīju, lai citiem ir skaidrs- mūsu izlase sastāvēja no sportistiem, kuri gatavi demonstrēt pašu augstāko rezultātu pie attiecīgu apstākļu sakritības, to jūs arī nodemonstrējāt-ļoti labs un stabils starts spēcīgā konkurencē. Nu nav mums pagaidām neviens sportists tāda autoritāte, lai pārējie bez ierunām būtu gatavi pildīt viņa izvēlēto taktiku, pieļauju, ka pēc gadiem 20 situācija mainīsies, dzīvosim, makšķerēsim un tad redzēsim:-)

NG NG - 10-02-’11 09:53

Agri tu kļūdies par to trenera lomu, arī par Ritu tu stipri kļūdies, pietam ļoti stipri kļūdies ….., pirms runāt uzzvani viņai un uzprasi.

GatisBB – Tu esi kā tāds kaktuss ar ne pārāk labi smaržojošiem ziediem, uzziedi reizi gadā uz īsu brīdi, pabojā gaisu un atkal pazūdi līdz nākošai ziemai, nekā personīga, negribu kasīties un bojāt ne ar vienu attiecības, bet kur ir tava enerģija laikā kad tiek pieņemti lēmumi un kur tu esi, kad kādam kaut kas ir jādara??? Es ne reizi jau tev un līdzīgiem taisnības cīnītājiem esmu piedāvājis, veči atbrīvojiet mani no tā LČ organizēšanas, uzņemieties vismaz viena posma rīkošanu, parādiet kā vajag un tikai tad runājiet, mūžīgiem opozicionāriem ir ļoti ērti būt, to es rakstu par LČ, par izlases veidošanu savu viedokli esmu jau vairākas reizes stāstījis un neko tajā visā papildināt vai mainīt netaisos, jo nav neviena iemesla to darīt.

mirtns mirtns - 10-02-’11 09:52

Jāni – “Tavā ar lieliem burtiem rakstītajā komentārā NEVIENA !!! rindkopa nav viennozīmīgi tulkojama. Katrā rindkopā ir loģiskas kļūdas.” Atļausi drusku pasmaidīt:DDDD

“(..) man ir pienākums atbildēt uz katra makšķernieka jautājumiem, jo LMSF līdz 2009. gadam saņēma nelielu finansējumu dažiem LMSF projektiem(..)” – pasaki kaut vienu iemeslu kādēļ, lai tas nebūtu tavs pienākums?

Kādreiz es mēdzu sacepties, lasot tos uzbraucienus makšķerniekiem un federācijas biedriem, pēc tam man kļuva smieklīgi… tagad man ir vienkārši skumji, jo pienāks brīdis un tu Jāni zini vislabāk, ka tā notiks, kad federācijā iestāsies pamatīga krīze …

21.janvārī notikušajā sanāksmē to pieminēja Pašvaldību savienības pārstāve – “jūs neesat pat diskusijas sākumā”… un daļēji tā būs tava vaina…

Ceru, ka LMSF valdes locekļi tomēr pārrunās tos jautājumus, kas vismaz dažiem sportistiem šķiet svarīgi.

Lai jums veicas!

P.S. Latvijas izlase, bija vislabākā izlase pasaules čempionātā. Un pat nav svarīgi, kuru vietu tā ieņēma, bet svarīgi, kādu iespaidu par sevi, savu valsti un makšķerēšanas sportu tā atstāja. Liels paldies visiem sportistiem! Uz šādiem cilvēkiem arī viss balstās!

GatisBB GatisBB - 10-02-’11 09:25

Kamēr pie varas būs dirokrāts un demagogs, kas domā pēc principa “ja nachaljnjik, ti durak”, nekādām diskusijām nav jēgas. Jāni, saprotu, ka Tevi visa pašreizējā situācija apmierina un Tev liekas, ka neko mainīt nevajag.

P.S. Jāni, palasi savas atbildes uz komentāriem – katrā ir sava veida “uzbrauciens”, aptuveni, ko tu saproti, tu neko nezini utt.

agris agris - 10-02-’11 09:20

Mēs te runājam par lietas būtību, bet vajag saprast vienu, šajā sarunā nav vietas personīgām simpātijām vai antipātijām:-), jo tikai normālā diskusijā var panākt labāko rezultātu. Mēs visi gribam tikai vienu, lai pirms kārtējiem lielajiem mačiem nesākas nevajadzīgs “strjoms”, un mav jākašķējas. Protams ka citreiz Jānim nav iespējas atbildēt uz visiem jautājumiem, kas itkā nav par tēmu, bet tādēļ jau viņam ir federācijas valde, kuras locekļiem būtu aktīvāk jāsadarbojās ar pārējiem sportistiem, jāpauž savs redzējums uz problēmu kopumā. Pagaidām izskatās, ka sporta makšķerēšanu fīrē tikai Jānis ar Normundu, bet ir taču vēl pārējie. Piedāvāju nakamajā valdē nevēlēt personas, kurām sporta makšķerēšana ir dziļi vienaldzīga, vai arī Jānim, kā prezidentam, jānodod pārējiem “stružka”…

'hm 'hm - 10-02-’11 09:12

Tiem, kurus interesē izlases veidošana. Apskatījos gūgli, tā izmeta 2010. gada diskusiju “http://www.fishing.lv/weblog/pivot/entry.php?id=924&w=makšķerēšanas_sports#comm”:http://www.fishing.lv/weblog/pivot/entry.php?id=924&w=makšķerēšanas_sports#comm

jst jst - 10-02-’11 08:51

Mirtinam Mans ieteikums – pirms nosūti savu komentāru kādam forumam, pārlasi vēlreiz savus tekstus. Ja vēlies iejaukties divu pušu sarunā vai būt par aizskarto advokātu, iepazīsties ar lietas būtību nopietnāk. Negatavojos publiskā telpā ar tevi strīdēties par komatiem, tikai iesaku pārlasīt vēlreiz tavus paša komentāru tekstus, kā saka, paskaties uz seviem tekstiem no malas. Brīžiem izskatās, ka mēs runājam dažādās valodās.

Tavā ar lieliem burtiem rakstītajā komentārā NEVIENA !!! rindkopa nav viennozīmīgi tulkojama. Katrā rindkopā ir loģiskas kļūdas. Izlasi vēlreiz, piemēram, savu pēdējo 00:01 iesūtītā komentāra rindkopu. No tās burtiski izriet, ka man ir pienākums atbildēt uz katra makšķernieka jautājumiem, jo LMSF līdz 2009. gadam saņēma nelielu finansējumu dažiem LMSF projektiem. :? Varbūt pateiksi priekšā, kā lai noskaidroju tiešsaistē, ka jautājumu uzdod nevis kāds ziņkārīgais, bet gan agris-makšķernieks? :)

Nebaidi citus un nebaidies pats – 10 gados, kopš pastāv fishing.lv lapa, neviens publiskotais komentārs, bez speciālas atrunas nekad nav dzēsts. Starp citu, tas ir piemērs no tēmas par cīņu ar savām iedomām. Ceru, ka saproti.

plakenes plakenes - 10-02-’11 08:42

Mirtin labi pateici, es jau daudzus gadus lasu visu par un ap, bet nekomenteeju, jo esmu sanjeemis no vadoshaa kunga tikai soliijumu un atrunas, bet no taa pasha M.O. reaalu rezultaatu. P.S. Ir saglabaatas shaadas taadas veestules, kaadreiz varbuut jaapublicee dazhi teikumi, lai dazhiem rastos preiksstats, kaa komplekteeja izlasi uz PČ, bet ne ziemas… Nevaru iedomāties ko tādu, ko citi nezin. Ja ir kaut kas, publicē droši, bez noslēpumainiem mājieniem par kungiem un tamlīdzīgām lietām. Pie reizes ticamībai iepazīstini auditoriju ar savu īsto vārdu.

mirtins mirtins - 10-02-’11 00:01

Jst – Kādēļ tu vērtē cilvēkus, tekstus un izteiksmes formu, bet neatbildi pēc būtības? Man vari neatbildēt, mani tikai tracina tas kā tu atšuj cilvēkus. Tekstu loģikas izkārtojumu tu man var nemācīt, es vārdiņus māku savirknēt un tekstus dienā pārkrāmēju daudz vairāk nekā tu pa mēnesi iespētu. Mani vienkārši aizskar tas kā tu izturies pret cilvēkiem. Agris nav man ne mātesbrālis ne biznesa partneris, bet tava atbilde vienkārši ir bezkaunīga. Vari izdzēs manu postu cik reizes gribi, es to likšu no jauna….

Tālāk lieliem burtiem, lai tu saproti.

VISSS IR JAU KĀDREIZ APSPRIESTS” – JA CILVĒKI, JA SPORTISTI, KAS MAKSĀ BIEDRA NAUDAS UN PATEICOTIES KURIEM TĀDA FEDERĀDIJA VISPĀR IR VAJADZĪGA, UZDOD JAUTĀJUMUS, TAS NOZĪMĒ TIKAI UN VIENĪGI TO, KA IR PALIKUŠI NEATRISINĀTI JAUTĀJUMI. KA IR LIETAS, KAS IR JĀSAKĀRTO.

JAUTĀJUMS NENOZĪMĒ, KA TĀ UZDEVĒJS IR STULBS, TAS NOZĪMĒ, KA CILVĒKS VĒLAS KAUT KO ZINĀT? UN JA JAUTĀJUMUS UZDOD CILVĒKI, KAS IR PROCESĀ IEKŠĀ, UN NE VIENS VIEN SPORTISTS, JA JAUTĀJUMUS UZDOD, PIEMĒRAM, ŠĪ GADA IZLASES DALĪBNIEKS, TAD TAS NOZĪMĒ, KA PROCESS NAV CAURSPĪDĪGS UN SKAIDRS.

Un, ņemot vērā, ka LMSF saņem naudu no visu makšķernieku nomaksātajām naudām par makšķerēšanas kartēm, jautājumus drīkst uzdot jebkurš makšķernieks… un viņš ir tiesīgs saņemt atbildes, nevis tekstu “Kāpēc tu cīnies pats ar savām iedomām?”… Jāni, ar iedomām cīnies tu…

agris agris - 09-02-’11 22:47

Jāni, manuprārt es pilnīgi viennozīmīgi un saprotami izteicos, ka mums kā federācijas biedram nav pieņemama situācija, ka lēmumi par izlases veidošanu notiek paslepus šaurā lokā. Lai attīstītu sportu ir jābūt pilnīgai skaidrībai, izpildot kādus kritērijus sportists var pretendēt uz dalību valsts izlases komandā. Nevar būt nekādi atbildīgo personu paziņojumi, uz izlases formēšanu, kas ir balstīti tikai uz viena cilvēka viedokli. Ritas startu Ukrainā, kā piemēru minēju tādēļ, ka tur nav nekādas ietekmes no malas, viņa vienkārši perfekti izdarīja to ko ļoti labi pieprot un nav tur ne tava, ne Normunda ne Krišjāņa nopelna( var būt es kļūdos, tad jau iepriekš atvainojos). Es zinu par ko runāju, jo esmu gan ķēris ziemas izlases sastāvā, gan biju treneris komandai kas izcīnīja bronzu Ļipeckā. Mans uzskats, ka treneris var tikai darboties kā palīgs sportistam un palīdzēt tikai ar kādu padomu un novērojumu par to kur zonā aktīvāk ķeras, tas arī viss. Pats biji liecinieks lielajai taktiskajai Krievijas izlases cīņai, kas notiek ja sačakarē čaļiem galvu ar pārgudrām shēmām…Nu nevar neviens uzspiest mūsējiem pieredzes bagātajiem sportistiem kautkādus rāmjus, jo tad zūd viņu meistarības atslēga. Vēlreiz atkārtošos, mūsējie nostartēja godam un visiem gods un slava. Tu uzskati, ka sportistam, kurš šogad būs LČ pirmajā trijniekā nevajedzētu dot iespēju sevi pierādīt izlases sastāvā? Ja mēs ejam šo ceļu, tad zudīs motivācija attīstīties un sasniegt labākus rezultātus. Runa neiet tikai par ziemu, priekšā ir vasaras starti un šī diskusija būs nepieciešama, jo jau tagad vajadzētu tikt skaidrībā ar satāvu dalībai Pasaules un Eiropas čempionātiem. Tu mini problēmas ar finansējumu, bet tādēļ ir atbildīgie par nozarēm un viņu uzdevums ir meklēt iespējas nodrošināt komandas startu, pastāv iespēja piesaistīt sponsorus un atrast finasējumu no malas, neskatoties uz sarežģīto situāciju. Cik nopratu no raksta Copes Lietās, tad finasējums Pasaules makšķerēšanas spēlēm ir, tad šogad šis arguments neiztur kritiku. Kāpēc tu cīnies pats ar savām iedomām? Nekad neesmu teicis, ka sportistam, kurš šogad būs LČ pirmajā trijniekā, nevajedzētu dot iespēju sevi pierādīt izlases sastāvā. Līdzīgi ir ar visu pārējo, tas viss ir jau kādreiz ir apspriests, tai skaitā ar tevi.

mirtins mirtins - 09-02-’11 22:44

Liels paldies visiem Latvijas pārstāvjiem Pasaules čempionātā. Jau vairākas dieneas sēžu netā un ķeru druskas pa dažādiem forumiem. Nenoliedzami aiz Ukraiņiem, Latvija ir otrā visvairāk pieminētā komanda un bez šaubām Rita tiek pieminēta visur.

Latvieši tiek slavēti par attieksmi. Tas ir patīkami un mazliet lepnums par valsti:D Kas pietrūkst visās jomās ikdienā:DD

Liels jums paldies!!!

GatisBB GatisBB - 09-02-’11 22:36

Otrajā mirtina piedāvātajā linkā tiek runāts arī par svariem – visas zivis tika svērtas ar vieniem svariem un nevienam trīs dažādus svarus nevajadzēja, vai ne, Jāni?

GatisBB GatisBB - 09-02-’11 22:31

Pirmajā mirtina norādītajā saitā ļoti labi tiek parādīta svēršana – un palasot iepriekšējās diskusijas, neviens zivis nemazgāja, nesusināja, no ledus daļiņām neattīrīja – vai ne , Jāni?

GatisBB GatisBB - 09-02-’11 22:09

Jānim Par izlases veidošanu: 1. piekrītu erudzi par reitingu veidošanu; 2. varbūt vajag domāt par atlases mačiem 3. man nekas nav pret, ka un kā Normunds veido izlasi, bet kaut kādus reitindus tomēr vajag.

Par mačiem: 1. 5 m distances ievērošana, jo čomi savā starpā var copēt 3 m attālumā, bet pamēģini viņiem pieurbties 4.95 m attālumā; 2. pareiza karodziņu pielietošana un karodziņi tādi, lai tos tomēr varētu redzēt arī no attāluma, nevis tikai pieejot klāt; 3. soda sankcijas par pārkāpumiem; 4. zivju svēršana bez maisiņiem, lai varētu redzēt, kādas zivis ir lomā un vai nav pārkāpti MN; 5. svēršna komandu pārstāvju klātbūtnē un komandu pārstāvju paraksti uz svēršanas protokoliem; 6. runas par lietām, kas man ar noteikumiem aizliegtas (piem. svešu āliņģu aiņemšana u.c.); 7. varbūt ir vēl kaut kas, bet šis bija pirmās lietas, kas tagad ienāca prātā.

Vēlreiz pieminēšu, ka visām šim diskusijām ir jābūt pēc mačiem.

mirtins mirtins - 09-02-’11 22:08
mirtins mirtins - 09-02-’11 22:04

Un visbeidzot “Diskusija būtu produktīvāka, ja jautājumi būtu konkrētāki” – cik sapratu, jautājums ir “kas un kad ir izrunāts?” attiecībā uz izases veidošanas principiem. Tas ka pirms katra čempionāta sākas viens un tas pats, ka atsevišķi sportisti uzdod katru sezonu vienus un tos pašus jautājumus par to, kā tiks veidota izlase, nenozīmē, ka notiek diskusija. Tas nozīmē tikai to, ka sportistiem joprojām nav skaidrs, kas ir jāizdara, lai tiktu izlasē un varbūt pat ne tik daudz ir nepieciešamas garantijas, lai 100% zinātu, kas jāizdara lai iekļūtu izlasē, kā jāsaņem elementāra un skaidra atbilde – kādēļ izlasē nav paņemts cilvēks, kura sportiskie rezultāti ir pietiekami augsti, lai viņš tur būtu.

Piemērs nav tālu jāmeklē… Spinngošanas čempionāts. Tikai tīri cilvēcīgi būtu bijis pateikt, piedodiet vīri, jūs esat spēcīgi sportisti, bet apstākļi ir tādi, ka jūs netiekat. Ja tā notiktu, tad domāju, nekādas diskusijas nebūtu vajadzīgas:D

mirtins mirtins - 09-02-’11 21:53

Jst – Es gan nezinu, cik kas konkrēti izmaksā, bet “pieejamie resursi – kadri un finanses” domāju nav spēlējuši noteicošo lomu, jo Zivju fonds ir devis naudu dalībai čempionātos:DDD Pieļauju, ka ne simtprocentīgi, bet tomēr. Ja turpmāk nedos, tad skaidri jāpasaka, brauc tie, kas spēj maksāt un LČ ir iekšējs tusiņš, no kura rezultātiem nekas nav atkarīgs:D

“mēs ilgi runājam par reitingu sistēmu, tikai nav neviena, kas sabiedriskā kārtā uzņemtos to realizēt”. – jautājums ir kādēļ? Vai pirms, vai pēc čemponāta nevar palūgt komandu pārstāvjus iesūtīt savus priekšlikumus reitingu sistēmai, vai kādā no LMSF valdes sēdēm nevar vienoties par dažiem konkrētiem lēmumiem?

Punkts 1. – Vai vajag reitngu sistēmu. Punkts divi 2. – Ja vajag, Uzdod atbildīgajam par konkrēto nozari līdz konkrētam datumam izstrādāt priekšlikumus punkts 3. Klubu un komandu pārstāvjiem izsūta izstrādātos priekšlikuus un līdz noteiktam datumam saņem atpakaļ ieteikumus punkts 4. Konkrētā datumā sasauc LMSF valdes sēdi par konkrētu jautājumu, kurā izdiskutē visus par un pret.

Tass viss ir tad ja to vajag… Ja nevar izdomāt vai vajag, tad ir elementāra biedru aptauja, ko var īstenot daudz un dažādos veidos:DD

mirtins mirtins - 09-02-’11 21:40

http://www.meteoprog.ua/ru/news/20084/ – Rita trāpījusi kadrā:DDD Vispār interesanti palasīt kaimiņu forumus

GatisBB GatisBB - 09-02-’11 21:29

P.S. Bet visām diskusijās jābūt pēc mačiem.

GatisBB GatisBB - 09-02-’11 19:46

Piekrītu agrim un erudzi, tikai vēlos vēl papildināt – ne tikai izlases veidošanas principi ir jāpadara caurspīdīgāki, bet arī par maču norisi. Vai atstājam tos tā kā ir tagad – sava veida tusiņš, vai arī tomēr startējam pēc visiem noteikumiem. Runāju tikai par ziemas mačiem! Ja raksti par necaurspīdīgumu, vismaz uzraksti, par ko ir runa. Ja domā, ka LR čempionāts nenotiek atbilstoši visiem noteikumiem, lai tevi nepārprastu, uzraksti, kādi noteikumi netiek ievēroti. Tas, ka sacensības notiek pēc noteikumiem, nebūt nenozīmē, ka to nevar uzskatīt par tusiņu. Arī olimpiskās spēles ir tusiņš, liels un savdabīgs.

agris agris - 09-02-’11 15:40

Protams,kakomandas saliedētībai ir nozīme, runa iet par to,ka katrs sportists, kas tiek līdz izlases līmenim ir pietiekami sagatavots lai normāli startētu. Protams ka galīgiem idiotiem un pajoliņiem nav vieta izlasē, bet cik es zinu mums tādu kadru LČ nav, tādēļ neredzu jēgas par to runāt. Gribu pajautāt Jāni kas un kad ir izrunāts, jo ja viss būtu tik skaidrs nepaceltos visi šie jautājumi. Pietiekami daudz esmu startējis izlasē un varu apgalvot, ka 100% pie taktikas visi nepieturamies, jo katram ir savs redzējums uz copi, tev labs piemērs Rita Ukrainā, tās zivis vajadzēja saķert neatkarīgi no taktikas. Padomājam labāk par kopīgu diskusiju, tas noņems visus asumus sezonas garumā visās disciplīnās. Diskusija būtu produktīvāka, ja jautājumi būtu konkrētāki, nevis – parunāsim par sistēmu, kritērijiem, par asumiem utt. Izlases veidošanas problēmas var risināt dažādos veidos. Eksistē dažādas pieejas, tikai, kad problēma jārisina konkrēti, daudzi teorētiski labi risinājumi atduras pret faktoriem, kurus daudzi vai nu negrib, vai vienkārši nespēj ņemt vērā. Pirmkārt, tie ir pieejamie resursi – kadri un finanses. Piemēram, mēs ilgi runājam par reitingu sistēmu, tikai nav neviena, kas sabiedriskā kārtā uzņemtos to realizēt. Lai veiktu kādas analīzes, tikpat svarīgi mūsu sportā būtu nodarboties ar statistiku. Ne mazāk svarīgs ir tiesnešu sagatavošanas darbs un darbs ar jaunatni. Gribētu redzēt tos entuziastus, kuri būtu gatavi ne tikai diskutēt par šiem jautājumiem, bet arī ar tos konsekventi un ilgstoši risināt. Tavu piemēru ar Ritu Ukrainā nesapratu, – zivis tur bija jāsaķer katram dalībniekam, ne tikai Ritai. To, ka Rita ieguva augstāku vietu kā citi, nevar pamatot tikai ar kādu atšķirīgu taktiku, kuru viņa it kā būtu izvēlējusies. Nekā tāda tur nebija.

erudzi erudzi - 09-02-’11 15:12

Mans priekšlikums ir vienkārši padarīt atleses procesu saprotami lielākai daļai dalībnieku, ar izmērāmiem kritērijim, ar pēc ispējas samazinātu subjektīvo faktoru. Tad arī runas par dalībnieku izvēli atkritīs par 85%. Jo vienmēr kādam būs pamatotas vai nepamtotas aizdomas par kāda stumšanu cauri.

Es esmu darbojies komandu sporta veidos pietiekami ilgi, sadarbojies ar pietiekami daudz trenneriem, kā arī pašam ir trenera darba pieredze. Labākie piemēri bija, kad katrs komandas biedrs zinākjā, kāpēc viņš tiek laukumā, jo trennerim bija pieraksti un datu analīze par katra darbību ilgstošā periodā vai viņs vienkārši argumentēja savu izvēli. Mirtinam, tu domā ka ampelmaņi un indioti ir spējīgi nonākt spicē?

suits suits - 09-02-’11 14:02

Paldies par apsveikumiem un laba vēlējumiem. Darījām ko varējām, kaut kur paveicās un kaut kur galīgi nepaveicās. Gribēju pateikt paldies visai komandai par savstarpējo atbalstu un sapratni. Piebildīšu tikai par trenera lomu – treneris sportista rezultātā dod lielāku ieguldījumu nekā pats sportists. Es šeit domāju par rezultātu pirmajā trijniekā. Ja tu esi labs sportists, tad ar savu mācēšanu protams vari izsisties kaut kur vidusmērā, jo lelākā daļa no komandām ir stipri zemākā vai mazliet zemākā līmenī kā mēs un objektīvi varam viņus apspēlēt. Bet tikko tu tēmē uz pirmo trijnieku, tad viens pats tu neesi nekāds karotājs. Īsto darbu dara cilvēks aiz striķiem – sportists ir tikai akls killers, kas močī atšancētas roku kustības. Tāpēc arī uzvar tādas “nāves mašīnas” kā ukraiņi un poļi, kuri paši par sevi ir ļoti tehniski kapātāji plus katram piestiprinātais “domātājs” dod attiecīgo rezultātu. Mums diemžēl uz pieciem kapātājiem ir tikai divi taktiķi… Pats ar savu startu esmu apmierināts, vēl jo vairāk, kad abas dienas savā zonā apspēlēju poļus. Diemžēl ar mājiniekiem lauzties šoreiz vēl nebija pa spēkam.

mirtins mirtins - 09-02-’11 13:38

agris – domāju, ka trenera (komandas veidotāja) loma ir liela. Iekļaujot pilnīgu pajoli komandā, kurš visu nakti bujānīs, traucēs citiem gatavotiws mačiem, un beigās vēl nopelnīs pāris dzeltenās kartiņas.. var atstāt iespaidu uz sacensību rezultātu.

Man gan ir maza nojēga par treniņiem un sacensību taktiku, tomēr ideālā variantā maksimāli efektīvi treniņi var būt tikai saliedētai komandai, kas precīzi izpilda plānoto. Un no efektīviem treniņiem ir atkarīga kopējā taktiskā ievirze. Nenoliedzami individuālā meistarība un spēja noorientēties situācijā ir izšķiroša.

agris agris - 09-02-’11 13:23

Ja runājam par izlases veidošanu nākamajam gadam, tad ideāla variantā būtu skaidri un gaiši federācijā nodefinēt komandas veidošanas principus: pie kāda rezultāta sportists var pretendēt uz vietu izlasē; kāds rezultāts garantē vietu izlasē un tikai tad federācijas nozīmētais treneris veido komandu no šiem sportistiem, lai neatkārtojās situācija, kāda bija ar spiningošanas izlasi, puiši, kuri ieņem 2.vietu čempionātā netiek pat par rezervistiem. Pilnīgi ir nepieņemama situācija, ka kāds vienpersoniski visu izlemj, pa kluso visu saskaņo un tad visus stada fakta priekšā. Būtu labi, ja federācijas valdes locekļi, kuri atbild par attiecīgajam disciplīnām jau laicīgi uzturētu šo diskusiju un sākot jauno sezonu visiem ir skaidrība par spēles noteikumiem. Makšķerēšanas sportā trenera loma ir tīri subjektīva, jo tas nav komandu sports un komandas saspēlētībai te nav tik liela nozīme, jo galu galā tā zivs sportistam ir pašam jānoķer un mačos katrs ir savas laimes kalējs. Protams nevar noliegt pieredzējuša komandas vadītāja pienesumu, ja ir jāizstrāda kāda īpaša kopēja komandas taktika, bet tas ir nākotnes jautājums. Lai apspriestu visus šos jautājumus varētu martā sarīkot tādu kā paplašināto valdes sēdi ar ieinteresēto klubu pārstāvjiem un izdiskutējot un izsverot visus par un pret, varētu pieņemt kādus visiem pieņemamus kritērijus. Palasi vecas diskusijas par šo tēmu. Viss jau vairākkārtīgi ir izrunāts. Ja ir kādi iemesli, lai iepriekšējās nostādnes mainītu, varam diskutēt. Tev nav taisnība par makšķerēšanu kā komandas sportu. Protams, te viens nevar fiziski cīnīties par otru vai par visiem, taču būtiskāka ir zināšanu apmaiņa komandā. Nekas labs nesanāks, ja salasīsim čempionu komandu, kur katrs savus iemaņas un zināšanas kā noslēpumu glabās, lai kāds cits to neuzzin.

mirtins mirtins - 09-02-’11 09:46

Domājot kritērijus, iesaku palasīt krievu forumus par izlases veidošanu… tur ir tik daudz pamācoša par to, kā nevajag darīt, ka tas kas notiek Latvijā ir tikai tāds bērna purkšķīts:DDD Man jau šķiet, ka Latvijā sistēma – uzticēt vienam cilvēkam veidot komandu un ļaut viņam brīvu vaļu ir diezgan veiksmīga. Īpaši, ja šis cilvēks ir viens no – kurš zin un saprot, ko un kā likt kopā un kas ir jādara. Mani piemēram patīkami pārsteidza Mareka un Harija tik veiksmīga iekļaušanās pasākumā un reāli labie rezultāti.

Ja tiks taisītas atlases un fig viņ zin vēl kas, ar iespēju, ka kaut kur no augšas kāds kaut ko pieregulē – ka tikai nesanāk kā krieviem – zemledus copes lielvalsts un rezultāts tikai čiks vien…

No otras puses – ja labi rezultāti vietējās sacensībās ir kā garantija iekļūšanai izlasē, tas varētu būt labs stimuls jauniem sportistiem.

Domājiet vien:DDDD

JK JK - 08-02-’11 22:05

erudzi Tas jau man skaidrs, bet skan gan labi :)) Izrādās arī bauru valodā ir labas vārdu spēles. :)

erudzi erudzi - 08-02-’11 21:04

2 JK Tur ir domātas vietas par posmu, un tas ir tikai izdomāts piemēŗs.

JK JK - 08-02-’11 19:54

Izlases Sveicieni, ritai dubultsveicieni! Erudzi vai neskan labi: “Pa reizei palikot 1.vietā ….”? Es ar gribētu palikt 1.vietā. ;-)

erudzi erudzi - 08-02-’11 19:12

Vēlreiz apsveicu! Bet par nākošo gadu vēl vajadzētu izrunāt šogad. Vienīgi, ja federācija pilnībā komandas komplektēšanu uztic vienai personai, neizvirzot atlases kritērijus, visas runas par izlases komplektēšanu ir liekas, tad jautājumu vairs nav. Ja ir plānots izstrādāt atlases kritērijus, tad tos vajadzētu paziņot pa visam drīz. Piedāvāju sekojošu atlases formulas variantu 2012 čempionātam(ja tāda nepieciešama): 1)20 pretendenti ar mazāko punktu summu 2010. un 2011.gadu LR čempionātā; 2) kā arī būtiski ir novērtēt spēju iekļūt posma trijniekā, nosakot koeficentu par 1.vietu mīnus 1 punkts, 2.vietu mīnus 0,75 punkti, par 3.vietu mīnus 0,5 punkti. 3)Starptautiskā pieredze mīnus 2 punkti; 4)Pašu dalībnieku vēlme piedalīties vai varēšanu(laiks; finanses; citi apst.) startēt izlasē; 5)Izslēdzošie apstākļi( jābūt argumentācijai), piemēram: ļoti vājš sniegums 2012. gada LR čempionātā( ja ir noticis vismaz viens posms-tas, iepriekš paziņojot, var tikt vērtēts kā atlases sacensības pretendentiem), ilgstoša slimība, trauma, būtiskas atkarības(neveselīgas, acīm redzamas), utt . Piemērs: dalībnieks ar starptautisku pieredzi pa sešiem posmiem ieguvis 27 punktus; pa reizei paliekot 1.vietā,2.vietā,3vietā: 27- 2,25 – 2 = 22, 75 Seko 4. un 5. kritērija precizēšana.

mirtins mirtins - 08-02-’11 15:18

Nesaprotu, ko es kādam esmu izēdis. Es neapstrīdu ne rezultātus, ne komandas garu neko…

Vienkārši atgādinu, ka pirms čempja paši plēsāties, gan par izlases sastāva veidošanu, gan par to, vai Latvijas čempī vajag tiesāt pēc noteikumiem, vai turpināt plezīru. Tas ar ko plezīrs ir beidzies, var redzēt konkrētajā saitē, konkrētajā bildē. Ja jums to diskusiju nevajag, tad nākamajā sezonā paši nebrēciet, ka kaut kas palicis neizdiskutēts.

Pašlaik ir īstais brīdis lai to visu pārrunātu, nevis pirms nākamā čempionāta, kad tādas runas spiedīs uz komandas psihi.

Es jums to atgādināšu pirms nākamā čemponāta:DDDD

agris agris - 08-02-’11 13:54

Piekrītu Normundam, ka uz čempi devās komanda, jo tikai ar kopīgu komandas garu var sasniegt stabilu rezultātu, tas ka esam trešie nevis otrie vai pirmie ir tikai sportiskas veiksmes faktors, jo papētot rezultātus var redzēt, ka visi nostartēja stabili ļoti augstā līmenī. Protams ceram, ka vēlāk mūsējie padalīsies kas un kā, vēlreiz apsveicu ar labo sniegumu!

mb mb - 08-02-’11 13:12

Mirtin, beidz taču spiest uz svešām gudrībām, grūti saprast, ka mūsējie ir vislabākie?Mūsējie bija trešie, gudrinieki tikai sestie. Tieši mūsējie čempī bijuši tie, kas tika visvairāk izprašņāti. JST stāstīja, ka somi viņam prasījuši – kas par lietu, mēs visu darījām tāpat kā jūs, bet rezultāti tik dažādi.

NG NG - 08-02-’11 12:22

šis bija ļoti godīgs un labs čempionāts, lai sportisti raksta paši savas domas, es savas pateicu jau tad, kad veidoju izlasi….., šī bija KOMANDA un paldies viņiem par to

mirtins mirtins - 08-02-’11 12:02

Atceros, iepriekš bija diskusija par tiesāšanu Latvijas čempionātā – vai vajag stingrāku vai nevajag vai vajag zinošus tiesnešus vai nevajag.

Palasīju citu valstu forumos diskusijas. Cik sapratu, tiesāšana bijusi stingra un dzeltenās kartiņas esot vairāki sportisti nopelnījuši.

Domāju kāreiz pēc mačiem ir laiks diskusijām, ko pašiem vajag vai nevajag.

Iedvesmai saite

http://forum.fishingplanet.ru/index.php?showtopic=655&view=findpost&p=18928

Juris Juris - 07-02-’11 18:43

apsveicu musu izlase

marisv marisv - 07-02-’11 12:48

Drusku jau zheel, ka neizdevaas notureet to sudrabu, bet vienalga super. Iipashi prieks redzeet, ka labaakais RUS izlases daliibnieks aiz Ritas, Hara un Peeteriisha :-) Paldies NG, ka ljaava kapaat Harim un Marekam! Rita, jau pati par sevi: pasaules meeroga zvaigzne!

mirtins mirtins - 07-02-’11 10:09

erudzi – tur tev taisnība:D Iedomājies, mums ir pasaulē izcilākā makšķerniece. Nav citiem tādas pat ne tuvu. Turklāt kurā sportā vēl sievietes var nostartēt līdzvērtīgi ar vīriem?:D

Būtu labi, ja kāds no sportistiem iemestu kādu atskaiti vai redzējumu par to kas un kā notika. Kā arī gribētos no trenera dzirdēt… kas tas par Latvijas izlases lāstu – otrajā dienā nostartēt švakāk nekā pirmajā:D Pasties, poļi kāpināja, mēs atkritām. Un ne pirmo sezonu. Kā arī gribētos dzirdēt, kādēļ krievi atkal safabricējās? Kas ar viņiem notiek. Reāli taču viņi ir spēcīgi?

Kā arī gribētos dzirdēt, cik liela nozīmē bija palīgiem….

erudzi erudzi - 07-02-’11 09:19

Sveiciens matadoriem! Cepuri nost Ritai! Haris malacīts – laba debija!

dāvids dāvids - 06-02-’11 22:13

sirsnīgs sveiciens malačiem!!! tiekamies baltezerā!!!

mirtins mirtins - 06-02-’11 21:22

Visi malači:D Īpaši jau Harijs un mareks:D Tik stabili nostartēt ir jābūt iekšai:DDD

Latvija ir un paliek titulētākā komanda.

Krievija atkal dabūja iekšās. Viņi taču reāli ir spēcīgi… kas viņiem nav riktīgi?

keksis keksis - 06-02-’11 19:07

Pēdējos čempjos tendence uzvarēt mājiniekiem.

Vaņa Vaņa - 06-02-’11 18:13

Malači ,malači medaļas ir,tas ir super Rita atkal večiem sadeva malacis.

agris agris - 06-02-’11 17:39

Krievu saitē: Rita ieņēmusi otro vietu, komandai bronza, pirmie-ukraiņi, otrie-poļi. Apsveicam ar panākumiem! Latviešu saitē:) šī ziņa bija divas stundas agrāk.:)

oskars oskars - 06-02-’11 10:58

visi īkšķi jau jēli :) malači,patiešām liels prieks,par mūsu izlasi,vienkārši zvēri :)

marisv marisv - 05-02-’11 19:51

Haris tieshaam ciinaas kaa zveers!Ne asakas!

EdgarsG EdgarsG - 05-02-’11 19:26

Lai veicas, LV, rītdien vēl labāk nostartēt! Sevišķi īkšķi turu par Hari ;)

agris agris - 05-02-’11 19:12

Pirmā diena izdevusies, visiem iespēja pacīnīties par medaļām, novēlam veiksmi rītdien un vēsu galvu!

Vaņa Vaņa - 05-02-’11 18:26

Liels prieks par visiem izlases dalībniekiem,baigie malači!!! It sevišķi liels prieks par Hari,tā tik turēt! Gaidām mājas ar medaļām!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.