Informācija spiningotājiem

Lai varētu tuvākajā valdes sēdē pieņemt un izziņot 2011. gada LR spiningošanas čempionāta nolikumu LMSF valdes loceklis Harijs Raciborskis ir sagatavojis tā projektu, kurš šobrīd ir pieejams tīmeklī.

Būtu jāpievērš uzmanība dažām būtiskām izmaiņām, kuras piedāvā HR. Čempionāts ieplānots trijos posmos, katrā posmā būs divas kārtas. Viena pēcpusdienā, otra no rīta. Dalības maksa ir samazināta līdz 180 Ls, biedriem ( 2 komandām ) - 90 Ls. Izmaiņas ir loma vērtējumā - asariem nav paredzēts koeficients. Tāpat joprojām atklāts ir jautājums par otrā posma vietu. Gaisā vienlaicīgi ar domu par Daugavu pie Kokneses virmo ideja par Puzes ezeru.

Līdz trešdienai 15. februārim visi var iesaistīties tā apspriešanā un iesniegt man attiecīgus priekšlikumus.

Ceru, ka tuvākajās dienās saņemšu un varēšu šo ziņu papildināt ar foreļu spiningošanas čempionāta nolikumu.
 
12. 02. 2011.

  Seko jaunumiem Facebook32 comments

Gustavs Gustavs - 01-03-’11 22:52

Dāvid, mums tiesnesis ir vajadzīgs. 27891444

dāvids dāvids - 01-03-’11 19:57

vēlos tiesāt latvijas čempionātu spiningošanā(būt kādas komandas laivā),kur man griesties,ja protams to vēl kādam vajag?

EdgarsG EdgarsG - 24-02-’11 19:56

Gunčuk, atšķirībā no Tevis, Mirtinu te visi (ja neskaita nejaušos lasītājus) pazīst. Labi / slikti, pareizi / nepareizi, pa tēmu / vai garām raxta, tas pēc katra lasītāja ieskatiem, bet atšķirībā no Tevis viņš nav bezpersonisx. Un vai tik Viņa rīcība, issakot savas domas neslēpjoties, nav daudz vīrišķīgāka par bezpersonisku …? ;) Ai, man vispār vnlg :)

333 333 - 24-02-’11 11:14

Visu gudrais latvieti Guntar!Bet vai Tev pašam nevajadzētu beigt blandīties apkārt pa pasauli!Un arī iesaistīties mazās tautiņas ar šausmīgām ambīcijām problēmu risināšanā! Mūsu tautiņā ir daudz tādu ,kas tā vietā,lai cīnītos par Latvijas labklājību te pat uz vietas,izvēlas sēņu lasīšanu Īrijā vai UK.Pēc tam atbrauc mājās un gudri spriež cik mums te viss sūdīgi!Un arī Tev,kā īstam latvietim novēlu GOOD LUCK!;-)

mb mb - 24-02-’11 10:44

100% piebalsoju Guntaram. :-)

mirtins mirtins - 24-02-’11 10:04

Guntars – nebaidies, es nekožu. Vari tagad fleitēt, ka domāji vispārīgi, ka domāji kādu nejauši, vai situāciju. Tu pieminēji manu vārdu un izteici pārmetumus. Turklāt turpini mani zākāt. Slēpties aiz optisko tīmekļu mudžekļiem ir viegli, satiekamies, paskaties man sejā un izsaki savus argumentus, un es tev sniegšu savējos.

Ja nevēlies. Tava problēma. Es rūgtumu sirdī nemēdzu nēsāt. Taču atceries, kamēr nebūsi man pateicis argumentus un iemeslus, kādēļ man piedēvēji samazgu liešanu un tiekšanos pēc varas, tikmēr esi parādā atvainošanos, un nevis šeit, bet klātienē. Ja pamatosi savus apgalvojumus, es atvainošos tev, gan šeit, gan klātienē.

Lai veicas!

P.S. Ja tomēr vēlies ar mani sazināties “mirtins#inbox.lv”

Tas kuru tu uzskati par meiteni:DDD

Guntars Guntars (Email ) - 24-02-’11 09:01

Nu re ,atkal kāda meitene ir apvainojusies ,nu sit pie krūts un sauc pēc taisnības.Redzi ,mirtin, Tu to uztvēri personīgi,bet es runāju vispārīgi par iespaidu kādu atstāj Jūsu forums.Ja es minēju mitrinu,agri un poperu -tas bija tikai vispārējs apzīmējums šī foruma dalībniekiem,bet laikam būšu trāpījis desmitniekā.Ja nu pēkšņi jūties apliets ar samazgām,nevaru Tev palīdzēt,kā jau es teicu -tas nebija nekas personīgs,jo es pat nezinu,kas slēpjas aiz Jūsu nicknames.Ja es kā cilvēks no malas lasu šo forumu tā vien liekas,ka katram (un es domāju -katram)ir zināms kā pareizi vadīt valsti,tik nav to iespēju.Ak jā, par vīrietību runājot -izlasiet ,cik no Jums Latvijas makšķernieku saime apsveica RITU ar otro vietu PASAULĒ(un es domāju tieši Ritu nevis izlasi),es lasīju visādus apsveikumus hariem,utt.,bet viņi taču nestāvēja uz pjedestāla(es nenoliedzu viņu ieguldījumu izlases darbā). Izskatās ,ja būtu uzvarējis vecis ,fanfaras nebeigtu skanēt.Tā kā ne Tev spriest vai es esmu īsts vīrs ,vai ne,jo Tu taču mani nepazīsti.Un priekš pārējiem ,kuri gatavi jau apvainoties-es aizeju no Jūsu foruma,tā kā “sautējieties“vien paši.

mirtins mirtins - 24-02-’11 07:23

Guntars – konkrētu piemēru, kur esmu cīnījies par varu un aplējis kādu samazgām. Pašlaik tu mani aplēji ar samazgām. Esmu gatavs ar tevi satikties, lai tu klātienē man acīs skatoties vari pateikt, kad un ko esmu aplējis ar samazgām, apmelojis, cīnījies par varu kai darījis jebko, ko tu šeit piemini. Esi vīrs un pasaki kaut vienu piemēru!!!!!!!!!!!!

Guntars Guntars (Email ) - 23-02-’11 22:47

Ziniet,latvieši,-mitrini,agri,popperi un visi tiem līdzīgie.Es te labu laiku neesmu bijis(LATVIJĀ)Īstenībā ir diezgan nožēlojami lasīt Jūsu plēšanos ,kur tā vietā lai kaut ko patiešām racionālu ieteiktu un darītu,Jūs viens otru aplejat ar samazgām un cenšaties cīnīties par varu.Arī man daudz kas nepatīk šai pasaulē ,tomēr personālijas nevajadzētu likt augstāk par makšķernieku interesēm.Un vēl paldies,ka mums ir tāds Stikuts,kas kaut ko ,un ne maz, dara, nevis stulbi sēž pie datora un sacer visādus pekstiņus.Maza tautiņa ar šausmīgām ambīcijām ,nevar saprast kad tad mēs pārstāsim būt tie vadītāji un priekšnieki,kādam taču ielas ir jātīra un sūdi arī jāizved.Tāpč mans ieteikums tiem ,kuri tik gudri šeit runā -sasniedziet paši kaut ko ar saviem spēkiem-vinnējiet mačus,noorganizējat kaut ko,pierādiet citiem ,ka Jūs kaut ko bez tukšas d……s arī varat….Good luck

poppers poppers (Email ) - 23-02-’11 01:22

JST! Ļoti taisnīgs lēmums par izlases kandidātiem. EK! Tas,ka Tu nevari noķert pazīstamā ezerā zivis, neatļauj apvainot veiksmīgākus copmaņus, īpaši, ja tev nav ne kripatiņas pierādījumu. Ja nebūtu tik anonīms ,tad uzaicinātu Tevi savā laivā par airētāju, saķertu zivis arī par Tevi. Uzaicinājums nav piespiedu kārtā. Kas attiecas uz CL un komentāriem, tad man ir savs pamatots viedoklis, kuru arī paužu, bet dažiem ir tikai ķengas un vēl dažiem ir bara instingts. Būs jums, skauģīši vien jāpasmilkst- turpināšu piedalīties sacensībās ar un bez tiesnešiem :D

jst jst - 22-02-’11 15:56

Ar Hariju Raciborski, kurš valdē atbild par spiningošanas tēmu, vienojāmies, ka izlases sastāvam uz pasaules spēlēm spiningošanā no laivām šogad piedāvāsim secībā, kuru noteiks šī gada čempionāta rezultāti. Tātad iespēja iekļūt izlasē ir jebkurai ekipāžai, protams, vispirms trijām labākajām ekipāžām. Uzsveru, nekādas diskusijas par iepriekšējiem panākumiem nebūs, bet komandas sastāvs tiks noteikts uzreiz pēc trešā posma, kurš notiks Ķīšezerā un, ja nebūs citu problēmu, tiks apstiprināts. Ar papildus noteikumiem potenciālie pretendenti varēs iepazīties LMSF konferencē 25. martā.

Juuris Juuris - 20-02-’11 13:50

EK piekritu par 100%

Aprūsējis rotiņš,kuram piesiets sarkans dzijas gabaliņš plēsoņas pievilināšanai Aprūsējis rotiņš,kuram piesiets sarkans dzijas gabaliņš plēsoņas pievilināšanai - 20-02-’11 13:47

To EK!Nu kā naglai uz galvas:-D

EK EK - 20-02-’11 11:07

RoRi(poppers), Tev ar nav miera. Pats piedalies sacensībās jau gadiem praktiski vienā ezerā. Uzvari tikai kad esi viens laivā. Pat žurnālā CL gudri pārspried lietas par kurām Tev ir labi, ja attālināta nojausma. Būtu jau nu licies mierā, kaut kur kādam piedalīties neviens jau neliek piespiedu kārtā. …peace…

poppers poppers (Email ) - 20-02-’11 09:23

EdgarG un ??? atsūtiet savu e-pastu uz poppers@inbox.lv, lai varu uzaicināt uz spiningošanas sacensībām.

EdgarsG EdgarsG - 18-02-’11 19:49

Esu piedalījies. Arī WCh, ar nelieliem panākumiem pat ;)

poppers poppers (Email ) - 18-02-’11 13:22

EdgarG un ??? Vai Tu pats esi piedalījies čempionātā? Par sevi varu atbildēt, ka esmu startējis dažādās spiningošanas sac., no kāda 80.gada, t.s. arī ‘Vārpas’ un guvis arī vienu otru medaļu. Arī pats esmu organizējis ,nu jau 8 gadus pēc kārtas spiningošanas sacensības. Tā, ka pilnībā zinu, ko runāju un ja atsūtīsi e-pastu, arī uzaicināšu. Arī dalības maksa būs tikai 3-4Ls, pat tai skaitā cienasts pie ugunskura. Tikai lieta tāda, ka sportistiem līdz copes dienai, nezinot udenskrātuvi -vajadzība pēc daudzajiem tiesnešiem atkrīt un arī zivis no malas tur nebūs kur dabūt! Kas attiecās uz zivju atlaišanu, tad tā skāde nebūs tik liela, cik brēka. Paskaties, cik daudz noķer spiningošanas sac. 2-4 līdakas? Atbrauc pat tukšā. Priekš vidējas ūdenskrātuves tas nekas nav! Un jautājums jums- Kāds zivju humānisms ir pludiņniekiem un zemledus sacensībās…?!!! Šausmsas! Mazuļu slepkavnieki! Esiet saudzīgi pret zivju resursiem ikdienā un tad arī zivis būs!

??? ??? - 16-02-’11 22:50

poppers rakstīja:“Ja vēl izbeigtu to punktu sistēmu kas pieļauj negodīgu tiesnešu pierakstījumus,bet krastā vestu lomu, tad būtu pavisam droši, ka malā atvestie punkti atbilst īstenībai.” Ja jau Jūs, cienītais, esat tik pieredzējis, tad kur Jūs bijāt starplaikā starp “Vārpas” sacensībām un šiem “tiesnešu” formāta čempionātiem, kad notika sacensības pēc Jūsu piedāvātā principa(bez tiesnešiem un zivis vest krastā)? Vai atkal vajag runas par piesietām zivīm, samestām kopā no vairākām laivām, līdzi paņemtām, ar svinu piebāztām, no vietējiem nopirktām u.t.t.? Tiesnesis laivā tomēr izslēdz vairākumu negodīguma iespēju, bet galvenokārt!!! dod iespēju atbrīvot noķertās zivis uzreiz pēc izvilkšanas, nomērīšanas un reģistrēšanas. Viens no čempionāta mērķiem tomēr ir saudzīgas attieksmes pret zivju resursiem popularizēšana. p.s. Par zināmiem krāpšanas gadījumiem gan no tiesnešu, gan sportistu puses vajadzētu ziņot uzreiz, nevis pēc pusgada izplatīt nepārbaudītas(un nepārbaudamas tagad) baumas.

EdgarsG EdgarsG - 16-02-’11 20:00

:DDDDDDDDD Poper, piekrītu, gadu man tiešām ir maz, lai būtu izpratis visas dzīves sniegtās gudrības. Bet vienu gan saprotu, Tev, ar tiesnesi laivā, panākumus negūt ;) Gribi citās ūdenskrātuvēs, tak piesakies par kādas kārtas rīkotāju, un beidz smīdināt citus ar savu …

poppers poppers (Email ) - 16-02-’11 19:24

EdgarG cik Tev gadu? Vai Tavs prāts ir par īsu, lai saprastu, ka rakstu to visu tādēļ, lai sacensības būtu godīgas, ar maziem izdevumiem un pareiz noteiktu labākos sportistus!? Katra ūdenskrātuve ir citādāka, tāpēc uzskatu, ka tas nav labākais Latvijas spiningotājs, kurš apguvis 4 ūdenskrātuves, bet nonākot mazākpazīstamā copes vietā labie rezultāti zūd… Vai piekrīti tam? Kas attiecas uz tiesnešiem ,tad tur rakstīts ka ..PIEĻAUJ negodīgu tiesnešu pierakstījumus…(tas nav apgalvojums!). Ja var uzpirkt dažādas amatpersonas, tad vai nepastāv iespēja uzpirkt arī tiesnesi? Arī dalībniekam jābūt godaprātam. Vai Tu apšaubi sportistu godaprātu, ieliekot laivā tiesnesi? Bet varbūt, dalībnieks negrib, lai citu komandas tiesnesis redz viņa atrastās vietas un mānekļus uz ko viņš ķer??? Vai neesi aizdomājies tik tālu?

EdgarsG EdgarsG - 15-02-’11 20:15

Klausies, Tu, …., liekas 15 02 11 – 07:52 izteici apvainojumu tiesnešu godaprātam. Vai tik neesi no tiem, kuriem tiesnešu klātbūtne laivā traucē “pelnītus” panākumus gūt?

Ided Ided - 15-02-’11 18:29

Pirms tam biju rakstījis par savu redzējumu. Ja organizē Liepājā, Ķīšezerā tad trešais posms jārīko Latgalē vai uz Alūksnes pusi. Gribas lai mači ir plašākā mērogā.

Ps. Pie Rušona ezera var 200 sportistus uzņemt bez problēmām.

NG NG - 15-02-’11 13:13

VĒL NEDAUDZ PAR ZIEMU !!!!!!!! gripa un citas šaizes ir nogāzušas daļu LČ tiesnešu, var būt, ka kāds ir ar mieru veltīt divas brīvdienas LČ tiesāšanai, siltas pusdienas un transporta izdevumu segšanu garantēju…, ja kas, tad zvaniet man uz 29224086 vai e-pasts – normunds#salmo.lv

poppers poppers (Email ) - 15-02-’11 07:52

Edgar G! Par naudu var ne to vien dabūt garavu. Un pa telefonu sacensību laikā sarunājās daudzi tiesneši. Vai nav nācies dzirdēt? Manuprāt, būtu labi, ja sestdienā visus dakībniekus aisvestu uz viņiem (iepriekš nezināmu) ūdens krātuvi un tad, lai katrs rāda, ko var noķert. Tā kādreiz tas notika BSB’Vārpas’ sacensībās- sacensību vietu zināja tikai organizators. Tad nevajadzētu pat daudzie tiesneši un sacensības būtu godīgas pret visiem. Tadad Latvijā sacensības notiek 4 vietās Liepājas ez, Daugava, Ķīšezers, Baltezers. Aizpraucot uz svešu ūdenskrātuvi, katrs sportists var parādīt savu prasmi un atjautību, nevis to, ko iemācījies nosauktajās ūdenskrātuvēs.Tas arī pilnībā parādītu patieso sportista reitingu .

EdgarsG EdgarsG - 15-02-’11 07:23

Poppers, nu nenosmieties par Tavām aizdomām pret tiesnešiem :)))) Varbūt paskaidrosi, kāda ir citas komandas tiesneša motivācija ne savai komandai punktus pieraxtīt? Vai tik Tavai nepatikai pret šo sistēmu nav kāc cic iemesls ;)

poppers poppers (Email ) - 14-02-’11 21:24

Tādiem, kā Alfreds vēl jāiemācās publiski paust savu viedokli!

Alfreds Alfreds (Email ) - 14-02-’11 20:51

popper! gaidu turpinājumu par tiesnešu godīgumu: piemērus, vārdus, komandas … tagad tā ir tikai tukša tiršana. ““Ceru, ka ar laiku LMSF sapratīs, par ko ir runa! Vēlu Harim veiksmi organizēšanā!”“ ceru, ka tu sapratīsi, ka tiesneši ir, lai zivis varētu atbrīvot!, bet punktu sistēma ir, lai būtu interese ķert tieši lielas zivis. bet popperi, properi, volkeri u.c. zin labāk…

poppers poppers (Email ) - 14-02-’11 19:53

Priecājos, ka samazināta astronomiskā dalības maksa. Gribētos vēl redzēt, kā izlieto sportistu dalības maksu. Tapat priecājos, ka asaris pielīdzināts citām zivīm (salatei, zandartam,..). Ja vēl izbeigtu to punktu sistēmu kas pieļauj negodīgu tiesnešu pierakstījumus,bet krastā vestu lomu, tad būtu pavisam droši, ka malā atvestie punkti atbilst īstenībai. Ceru, ka ar laiku LMSF sapratīs, par ko ir runa! Vēlu Harim veiksmi organizēšanā!

Ingus Ingus - 14-02-’11 16:08

Jautājums par Baltijas līgu. Kādi ir ekipāžu piedalīšanās noteikumi -kritēriji? Ja nemaldos, tad pagājušā bija pirmā sezona, kad katrā valstī notika pa posmam. Kas dzirdams šogad? Kas ir atbildīgs par LV ekipāžu atlasi, nolikumu, utt? Man nav nekādas oficiālas informācijas par šo tēmu un LMSF plānos tāds pasākums nav pieteikts. Klubiem nav liegts rīkot jebkurus starptautiskus pasākumus ar jebkādiem noteikumiem, kaut vai pasaules čempionātus. Tikai ar vienu noteikumu, ka LMSF klubu rīkotie pasākumi vai kādi citi, kuros LMSF izlase piedalās, nav pretrunā ar FIPSed statūtiem un noteikumiem. Valsts izlasei vienmēr ir jāvērtē, kādos mačos tā piedalās, attiecīgi, pasākumi vai līdzdalība jāpiesaka federācijai.

mitins mitins - 14-02-’11 08:45

Tikai no savas individuālās makšķerēšanas pieredzes – ja Daugavā pie Kokneses kāds koncentrētos uz smalku asari, kā piemēram Ķīšezerā, varētu būt pārsteigumi. Diemžēl ir viens liels “bet” … HES darbošanās, vai pareizāk nedarbošanās brīvdienās. Esmu uzaudzis šajā vietā un ja man ir izvēle, tad brīvdienās, īpaši svētdien, es labāk brauktu makšķerēt citur:DDD

P.S. Neatradu neko par pavadu sistēmām, kur svins ir atsevišķi no ēsmas. Tas teorētiski varētu nozīmēt, ka drīkst lietot, ne tikai džigu, bet arī visas pārējās sistēmas?

Juris Juris - 12-02-’11 14:48

pirmaja diena var sakt 13.00 otraja 06.00

Juris Juris - 12-02-’11 11:18

Pūzes ezers nav labakais variānts, tad Venta ir labak, bet es par Daugavu(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.