Par LR čempionātu spiningošanā no krasta

Planotajam LR čempionātam spiningošanā no krasta nolikumu gatavo MK "Pasaule", kurš uzņēmies šī čempionāta organizāciju. Egons Simsons atsūtīja dažas nolikuma tēzes, kuras pilnībā ievietoju apaspriešanai. Nolikums būtu jāpieņem LMSF valdes marta mēneša sēdē.

L.Č. notiks divās kārtās, pa divām tūrēm katrā. Pirmā kārta - 28, 29. Maijs Otrā kārta 4. , 5. Jūnijs. Čempionāts tiks rīkots Ogres upes baseinā licencētās makšķerēšanas raj. Pirms katras tūres satcīkšu norises vietās tiks ielaistas strautu foreles. Čempionāta dalības maksa 200 Ls no komandas. Komandas sastāvā ietilpst četri sportisti, kā arī katrai komandai jābūt līdzi četriem tiesnešiem. L.Č. notiks pēc 2011. gada pasaules čempionāta nolikuma modeļa. Sākot ar 10 martu ar detalizētu nolikumu varēsiet iepazīties Jāņa Stikuta mājas lapā. Kā arī sazinoties ar Māri Olti pa telefonu (29482824). L.Č. tituls tiks izcīnīts gan komandu, gan individuālajā vērtējumā. Pirmo četru vietu ieguvējiem tiks radīta iespēja pārstāvēt Latvijas izlasi Makšķernieku olimpiskajās spēlēs, kuras notiks 2012. gada septembrī Itālijā.
P.S. Acīmredzot, runa ir par Pasaules spēlēm makšķerēšanas sportā, kuras Itālijā notiks 2011. gada augusta pēdējā nedēļā.
 
16. 02. 2011.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

plakenes plakenes - 16-02-’11 15:55

Jaani, vai shis ir domaats kaa rezumee Tevis teiktajam “Ceru, ka tuvākajās dienās saņemšu un varēšu šo ziņu papildināt ar foreļu spiningošanas čempionāta nolikumu” ? Ja jaa, tad kad varees iepaziities ar nolikumu, tikai peec seedes vai arii agraak kaut kur tiimeklii? Gribeetos zinaat vai komandai ir kaut kaadi obligaatie nosaciijumi, buut LMSF biedriem u.t.t Ceru, ka ar nolikuma projektu varēs iepazīties agrāk nekā valdes sēdē marta vidū. Komandai nav obligāti jābūt no kluba, kas ir LMSF sastāvā, LR čempionāti ir atklāti. Taču gadījumos, kad vietu skaits ir ierobežots, LMSF biedriem ir priekšrocības. Nav izslēgts, ka šajā čempionātā, ievērojot to, ka Ogres upē esot iespējams izvietot tikai aptuveni 10 komandas ar 40 dalībniekiem, būs jāpiemēro šī kārtība. Bet par to spriest ir pāragri.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.