LMSF valdē

Šodien notika kārtējā LMSF valdes sēde. Tajā valde pieņēma lēmumus par sekojošiem jautājumiem.
1. Par LMSF kopsapulces sasaukšanu. Nolēma kopsapulci sasaukt 25. martā 14:00 Daugavgrīvas ielā 31, SIA Salmo zālē. Kopsapulcē balss tiesības ir tikai biedriem (pareizāk - biedru pārstāvjiem), kuri nomaksājuši biedra naudu par 2011. gadu. Pilntiesīgi biedri var arī izvirzīt savus pārstāvjus valdei, tos ieteicams izvirzīt savlaicīgi un rakstiski.

2. Par LR 2011. gada spiningošanas čempionāta nolikumu. Tika pieņemts pilnā apjomā, kā tas ir projektā, ar piebildi, ka nolikumā noteiktais būs pilnais sacensību laiks, proti no starta brīža līdz finišam krastā, un tas būs vismaz 6 stundas.
3. Par projektiem, ar kuriem LMSF piedalās lauku atbalsta dienesta izsludinātajā projektu iesniegšanas kārtā un pretendē uz Zivju Fonda līdzekļiem. Valde atbalstīja divus projektu iesniegumus - TV raidījums "Makšķerēšanas noslēpumi 2011", kuru gatavoja Normunds Grabovskis, un projektu, saistītu ar LMSF pārstāvja līdzdalību CIPS 2011. gada kongresā Itālijā, kuru gatavoja Jānis Stikuts.
4. Kā atbildīgos par Latvijas izlases komandu izveidi un gatavošanos Pasaules spēlēm, kuras 2011. gada augusta pēdējā nedēļā saksies Itālijā, valde noteica:
pludiņmakšķerēšanā - N. Grabovski (Salmo),
spiningošanā no krasta - E. Simsonu (MK Pasaule),
melno asaru spiningošanā - H. Raciborski (Normark ),
spiningošanā no laivām - J. Stikutu (RMMB),
karpu makšķerēšanā - Ā. Ūdri (BB Cope)
Uz līdzdalību var pretendēt tikai tie, kas ir LMSF sastāvā.
6. Noklausījās J. Stikuta informāciju par Latvijas komandas startu pasaules čempionātā Ukrainā, kur Latvija izcīnīja sudraba (R .Verza-Grabovska) un bronzas (komandu vērtējumā) medaļas.
7. Valde apmainījās domām par reitingiem un to nepieciešamību.
8. Valde noklausījās biedrības 'Vidzemes mušiņmakšķernieku klubs "Gauja"' valdes priekšsēdētāja Māra Bērziņa informāciju par kluba darbību un apmainījās ar domām par iespējām piedalīties pasaules čempionātā mušiņmakšķerēšanā.
 
16. 02. 2011.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

Juris Juris - 20-02-’11 13:51

rapala sarauj

jst jst - 19-02-’11 18:29

NG informē, ka LR čempionāta 3. posma pirmajā kārtā Baltezerā savās zonās vinnēja Harijs Raciborskis – 2,527 kg, Mareks Reķis – 2,330 kg, Anžs Daugavietis 1,143 kg, Raimonds Kinerts – 1,149 kg un Laila Grīnberga – 1.528 kg(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.