LR zemledus makšķerēšanas čempionāta rezultāti

Beidzot ievietoju xls failā visus rezultātus un varu izlikt apskatei LR čempionāta protokolus.
3. posma rezultāti komandu vērtējumā, nez kādēļ, nedaudz atškiras, no tiem, kas tika izziņoti sacensību vietā. Neizslēdzu, ka kaut kur bija iezagusies kļūda, ceru, ka kopīgajā protokolā tā novērsta. Vēl tikai prasās izvilkt visas vietas. Varbūt kāds piepalīdzēs? :-)
Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Bildēs redzami galvenie konkurenti cīņā par zelta medaļām. Pēdējā kārtā viņi cīnījās vienā zonā. Šoreiz veiksme uzsmaidīja Lailai, - pārspējot pēdējā sacensību dienā Raimondu, viņa izcīnīja arī Latvijas čempiones titulu. Raimonds kopvērtējumā līdzīgi kā Laila ieguva 12 punktus, taču viņam bija jāsamierinās ar sudrabu, - no 1. vietas viņu šķīra tikai iztrūkstošie pāris kg loma kopsvarā.
Individuālajā vērtējumā ranga tabula pēc šajā čempionātā iegūtajiem punktiem varētu izskatīties šādi:
Laila - 12, Raimonds - 12, Rita - 17, Valdis - 17, Guntis - 21 , Andis - 22, Ivo - 23, Kristīne - 24, Pēteris - 25, Harijs - 27, Normunds - 27, Artūrs - 29, Ainārs - 30.
 
20. 02. 2011.

  Seko jaunumiem Facebook48 comments

Krišjānis Krišjānis - 26-02-’11 19:25

Šodien Baltezers pierādīja, ka zivis tajā netrūkst! J. Robežnieka piemiņas kausā lielākais loms meistaru konkurencē bija Jānim Volkovam no komandas “Pasaule-2” 6463 g, otrajā vietā Ainārs Eglītis no “Pasaule-1” ar lomu 5571g un trešajā Edgars Bresis no “BB Cope” komandas ar 5424 g. Jauniešu konkurencē lielākais loms Artūram Koluškinam no Salacgrīvas – 2768 g. Tautas klasē veiksmīgākais Juris Šeibo ar lomu 3688g. 5 kilogramu atzīmi loma ekvivalentā pārsniedza veseli pieci sportisti!

agris agris - 22-02-’11 22:23

Šosezon Harim un Suitam mazliet pietrūka, toties parliecinošāku sniegumu uzrādija Raimis un Andis, kas arī izskaidro šadu izlases modeli. Ja visi vadošie sportisti zinās, ka lai varētu startēt izlasē ir jābūt pašā tabulas augšā, tad arī nav nekādu kreņķu, nākamsezon ir jāuzrāda rezultāts kurš nodrošina vietu izlasē. Ja mēs pieturēsimies pie šādiem standartiem, tad tas arī būs reāls stimuls izaugsmei.

EdgarsG EdgarsG - 22-02-’11 22:13

Neesu speciālisc, un arī nestrīdos :), bet nesaprotu, kapēc nevienā, ne NG piedāvātajā, ne JST skatījumā, izlasē nav iekļauc Haris. Liekas tiko WCh uzrādīja otro labāko rezultātu no LV. Par kautkādu Hara “sadegšanu” arī nevarētu runāt. Liekas, ka Ukrainā viņš ir bijis “ugunsdrošāks” par dažiem citiem :)

mirtins mirtins - 22-02-’11 18:34

Eh kā negribas te neko komentēt, bet… Man jau šķiet, ka pašreizējā sistēma, ka treneris nosaka komandas sastāvu, ir pareiza. Tas līdz šim vienmēr ir attaisnojies. Manis pēc kaut vai paņem no tabulas lejasgala, ja zina, ka šis cilvēks līdz čempim un čempī izdarīs visu ko un kā vajag.

Kādēļ es uzskatu, ka šāda sistēma ir pareiza? 2006.gadā Rita Latvijas čempionātā netika pirmajā 10.niekā. Un teorētiski, 2007.gada pasaules čempionātā viņai nebūtu bijis ko darīt. Taču viņa aizbrauca un tajā gadā (ja kļūdos, tad palabojiet) viņa paņēma gan Latvijas, gan Pasaules čempionāta zeltus. Tas, manuprāt, liecina, ka sistēma darbojas.

Cita lieta, ka uz Pasaules čempionātu grib braukt daudzi, kas ir iekļuvuši starp labākajiem. Es domāju, ka pirmais 20.nieks ir reāli augstas klases sportisti.

Tādēļ vēlreiz ierosinu, izdomāt mehānismu, kā cilvēks, kurš paliek aiz strīpas, var aizstāvēt savas tiesības uz iekļūšanu izlasē. Ja nepatīk manis izteiktais variants ar iespēju teorētiski pamatot savu iekļūšanu izlasē un saņemt argumentētu trenera noraidījumu vai apstiprinājumu. Tad lai treneris nosauc 5 komandas dalībniekus, bet uz rezervistu lai notiek atlase, čempionāta gadā. Savāc labāko divdesmitnieku, kas grib braukt, un taisa vienas vai divu dienu individuālos mačus.

Es piemēram arī nākamgad izlasē gribētu redzēt gan Hari gan Suitu. Nu un ka šajā čempī viņiem nepaveicās. varbūt tieši dēļ pasaules čempja viņiem nepaveicās, jo psiholoģiski tam gatavojās un Latvijas čempi palaida vaļīgāk. Visi jau nevar tā kā Rita – vienkārši ķert un ķert vienmēr:DDDD Nekur puišu meistarība nepazuda un pa gadu viņi to pieredzi arī nenodzers. Bet tās ir tikai manas domas.

Vienu gan esmu pārliecināts par 100% – mehānismam ir jābūt, un jābūt skaidram un saprotamam.

Kādēļ piemēram federācijas vadītājs līdz pilnsapulcei nevarētu savākt un apkopot dažādus variantus un tad pilnsapulcē par to vienotos…

Nu gan vairāk ne vārda.

agris agris - 22-02-’11 17:52

Jānis piedavā pamēģināt, un daudzi viņu atbalstītu, jo mēs nezinam kā būs. Kad izlasi sastādījām pēc atlases rezultātiem, tad arī izcīnījām sudraba godalgas un individuālo zeltu. Šādā variantā nebūtu pamata nekādām spekulācijām un neviens nevarētu neko pārmest.

NG NG - 22-02-’11 17:09

bet nekur nav teikts, ka šogad LČ labākie ir visu laiku labākie, es vairāk velku uz to pusi un līdz šim vienmēr tas ir strādājis…. Mēs sākam diskutēt negaidīti nopietni. Ja nopietni, tad tikai ziņkārības pēc palūgsim sportistiem, kas bija pirmajā divdesmitniekā, atklāti un nekautrējoties bez kādas argumentācijas nosaukt sešinieku, kuru viņi gribētu redzēt izlasē 2012. Kā saka, atklāta balsošana par to, kā dzīvosim, ja izdzīvosim.:-)

agris agris - 22-02-’11 16:43

Jāni šāds virknējums noņemtu jebkādus strīdus un domāju ka rezultāts būtu labs, jo visi ir gana stipri un te nav nekādi eksperimenti bet tikai komandas sastāvā paši labakie pēc 2011.gada LČ rezultātiem.

NG NG - 22-02-’11 16:22

Tu vienmēr esi izcēlies ar dīvainu gaumi Jāni, arī šoreiz tu gribētu eksperimentēt, bet es tādos eksperimentos piedalīties negribētu, kā jau pirmīt teicu, nekā personīga, tikai sports …. Neuztver to visu pārāk nopietni. Kā tu pareizi piemini, tas atspoguļo tikai manu gaumi. Cerēju, ka tas var rosināt kādas jaunas atklāsmes.:-)

jst jst - 22-02-’11 15:38

Tikai mans personīgais viedoklis. 2012. gadā man izlasi patiktu redzēt šādā sastāvā – Laila, Raimonds, Rita, Valdis, Andis. Rezervē Guntis. Treneri Pēteris un NG.

Abetkas Abetkas - 22-02-’11 13:54

Domāju par katra attieksmi pret dabu un pret zivīm. NG, visu cieņu Tev.

agris agris - 22-02-’11 13:49

Vēlreiz atgādinu, atlases sacensības nenotiek tieši ta iemesla dēļ, ka jau labu laiku atpakaļ izvēlējāmies savu čempionātu veidot pēc esošā modeļa, un tika nolemts, ka sešas sacensības dod patieso ainu par spēku samēru. Katru gadu kādam var paveikties vairāk, kādam mazāk, bet tas ir jāpieņem par normu, un nebūs nekas traks noticis, ja kāds no vadošajiem sportistiem izlaidīs kādu sezonu, jo viņa vietā startēs uz to brīdi stiprāks vai arī veiksmīgāks sportists. Bet par to Ļipecku tur jau nav daudz ko atgādināt, kadam bija visa tā fīrēšana jāuzņemās,jāsagādā finansējums utt., ja ir citi argumenti, būtu interesanti tos uzzināt. Arī pats tu tiki par treneri uz PČ, jo netiki komandā(runa ir par otro čempi Ungurā), bet tas ka mūsu domas dažreiz sakrīt ,bet citreiz nē ir tikai normāli, jo tikai objektīvā diskusijā var rast labako variantu. Piekrītu Mirtinan, ja viss būtu ideāli, tad te neviens neceptos.

NG NG - 22-02-’11 13:34

mirtins – tevis piedāvātais variants būtu labs, ja pie mums būtu atlases sacensības u.t.t., šajā gadījumā par sacensībām, kurās tiek noteikts sportistu šī brīža sportiskā forma un profesionālais līmenis, kalpo un kalpos LČ 3 posmi. Agri – uzskatīsim, ka tavu piezīmi pēdiņās neievēroju, jo sen tevi pazīstu un zinu, ka mūsu domas daudzos jautājumos nesakrīt, bet daudzos sakrīt, es taču tev neatgādinu kāpēc tu uz Ļipecku aizbrauci…, galvenais lai process notiek un ziemā pie mums process notiek, uz nākošo gadu, lai saprastu mūsu komandas un valsts fenomenu, pie mums LČ grib startēt gan leiši, gan baltkrievi, gan krievi un igauņi, to gan viņi saka tagad, kad pienāks brīdis startēt gan jau ka noleks, bet fakts kā tāds jau pats pa sevi ir patīkams, to es par to, ka sportistam mačos nav jādomā ka viņu tūlīt kāds izdrā… vai nu tiesnesis par kaut ko vai konkurents, ja nav stresa, tad var mierīgi ķert savu zivi, es domāju, ka tieši tā ir mūsu priekšrocība, mēs mākam to zivi atrast un noķert paši, nevis cenšamies to kādam atņemt un tā ir uzvarētāju stratēģija, protams, ka jābūt gataviem sevi aizsargāt, bet tas jau ir cits stāsts…

NG NG - 22-02-’11 12:42

neapmierinātajam – nevis personīgas antipātijas, bet gan mēģinu, pretēji savām vēlmēm, izpatikt tādiem urkām kā tu, cienītais, jo negribu, ka makšķerēšanas sports un šis forums paliek par vietu, kur gānīties, ja man nebūtu tādiem “aktīvistiem” kā tu jātaisnojas par saviem lēmumiem, tad es izlasē vispār neko namainītu, Krišjāņa vietā ieliktu Raimi un viss, bet Laila ir labs sportists un arī ir pelnījusi vietu izlasē un ja tā paskatās, tad vairāki sportisti ir pelnījuši vietu izlasē, ja’uz izlasi skatās kā uz kaut kādu godalgu par nopelniem, bet ja uz izlasi skatās kā uz labākajiem visu laiku sportistiem, kuri ļoti smagā cīņā pārstāv valsti un uz kuru pleciem ir liela atbildība (nedod dievs kādreiz kāds paklups, jūs paši taču viņu nograuzīsiet). Erudzi – tur jau ir tā lieta, ka tu pazīsti Raimi, es pazīstu Ivi, Andi zinu tikai kā jaunu un centīgu sportistu, bet Raimi nepazīstu vispār, bet viņa rezultāti runā paši par sevi, tāpēc arī gribu dot iespēju visiem trijiem.

mirtins mirtins - 22-02-’11 12:42

Pie šī tikai viens komentārs.

Man prieks, ka par to ir diskusija. Ja LMSF būtu skaidrs mehānisms, kā rīkoties tiem, kas teorētiski ir aiz borta, lai meģinātu pārliecināt treneri par iekļaušanu izlasē, šādu diskusiju nebūtu.

Tad nu patinam atpakaļ iepriekšējo diskusiju, kur joprojām stāv teksts, ka es esmu pajolis un visādi citādi man veltīti epiteti, kuri citā gadījumā tiktu no oficiālās federācijas mājsalapas dzēsti. Bet ja jau tie ir vērsti pret mani, tad jau mierīgi var tur palikt:DDD (Nav runa par NG teikto).

Vēlreiz atgādināšu – es neesmu ne par ne pret nevienu no izlases dalībniekiem. Esmu par to, lai LMSF valde izstrādātu mehānismu, kā cilvēkiem, kas paliek ārpus strīpas, cīnīties par iekļūšanu izlasē.

Mans piedāvājums.

Brīdī, kad tiek nosaukts izlases sastāvs, tiek dots laiks, vieta un veids kur un kā sportisti, kas uzskata ka ir pelnījuši iekļūt izlasē var aizstāvēt savas tiesības.

Piemēram. xx.datumā tiek nosaukts izlases kandidātu sastāvs un tiek pateikts, ka līdz yy.datumam visi, kas uzskata, ka ir tiesīgi būt izlasē, iesūta trenerim savu pamatojumu – “kādēļ es būtu iekļaujams izlasē”. Un treneris līdz qq.datumam sniedz argumentētu atbildi, kādēļ jā un kādēļ nē.

Vēl labāk, ja pēc savu argumentu iesūtīšanas, tiktu nolikta konkrēta diena, ar konkrētu tikšanos, lai klātienē izrunātu visus par un pret.

Un nav būtiski, kādi ir šie kanāli un mehānisms. Galvenais, ka tādi ir un ir visiem skaidri zināmi. mans ierosinājums ir tikai piemērs, tik pat labi var izdomāt 100 citus veidus. Galvenais lai šis mehānisms būtu visiem un jebkuram zināms un pieejams. Obligāts tam varētu būt tikai termiņš – lai tas nevelkas bezgalīgi, bet ir ierobežots laikā.

Paldies par uzmanību!

agris agris - 22-02-’11 12:40

Gribu palabot NG, tad Ivo ir ne tikai bijis palīgos, bet arī palīdzējis Ļipeckā ar spožu debiju otrajā tūrē, izcīnīt mūsu komandai bronzas godalgas, tas jau ka “atbildīgajam” par ziemu vajadzētu zināt:-)Bet tas šinī situācijā nedod Ivim nekādas priekšrocības, jo cipari ir tādi kā ir un vēl jau mazliet vēlāk federācijai vajadzēs izlases sastāvu apstiprināt.

Abetkas Abetkas - 22-02-’11 12:38

Ja dažs labs no minētajiem tiks izlasē tad tas būs vislielākais “pazors” makšķerēšanas sportam. Tuvāk neizteikšos, cerams ka NG saprata par ko ir runa

erudzi erudzi - 22-02-’11 12:06

Nevis nepazisti, bet nepazīstu:)

erudzi erudzi - 22-02-’11 12:05

NG Andi personīgi nepazīsti, bet viņa rezultāti ir ļoti labi, viņa stiprā puse ir tas, ka viņš ir samērā jauns un vēl daudz iemācīsies, Ivo ir pieredzējis un ļoti labs sportists, bet Ja runājam par pieredzi, atbildību un rezultātu, Harijs izskatās pārliecinošāk par Ivo un Andi, jo pēdējos divos gados kopumā ir uzrādījis stabilāku rezultātu, nav nevienā posmā pamatīgi iekritis, kā arī gana liela starptautiskā pieredze un otrais labākāis rezultāts 2011.gada izlasē PČ. Vēl neliela atkāpe – ir pārstāvējis Latviju četrās makšķerēšanas sporta disciplīnās, gūstot 4 medaļas, ja nemaldos. Raimi neliku blakus Ivo un Andim, jo uzskatu, ka viņš ir dabas bērns – talants, kādu nav daudz. Raimis startē tikai 5 sezonas, bet ir spēcīgi un ātri progresējis, apguvis un izpratis ir ļoti daudz, ja vēl treneris pačukstētu kādu knifu, tad viss īr vairāk kā ok. Tāds ir mans redzējums attiecībā uz pretendentiem.

to NG to NG - 22-02-’11 11:46

‘‘Haris un Mareks, arī Ainārs ir goda veči un saprot, ka gribēt ir viens, bet …., iespēja bija, zvaigznes salikās savādāk’‘ no Tava monologa tā arī nekļuva skaidrs, kādēļ Haris ar Mareku nav pat rezervistos. It sevišķi paskatoties Hara startu PČ Ukrainā.? atkal kā jau LV pieņemts, izlases veidotāja un trenera simpātijas-antipātijas?

NG NG - 22-02-’11 11:13

Ingus – tu esi optimists, mēs uz PČ nevaram aizsūtīt tik cilvēkus cik vajadzētu, kur tad vēl uz kādām sacensībām kādu sūtīt, pietam ziemā nav citu tāda līmeņa sacensību, ir labi mači Krievijā, ir Baltkrievijā, arī Lietuvā, uz citām valstīm nav vērts pat braukt, jo tur līmenis ir stipri zemāks. Vai augt vai neaugt ir katra sportista personīgs lēmums, es piemēram vasarā esmu sev uzlicis par uzdevumu startēt 15 sacensībās un ti jau vairākus gadus daru, jo gribu vismaz vienu reizi uz tā lielā pjedestāla uzkāpt un uzkāpšu, treniņš bez sacensībām saucās makšķerēšana parastā, tāpēc ja kāds grib parādīt augstus rezultātus, tad ir mačos jāpiedalās maksimāli daudz, jā dārgi, jā laiku paņem, bet ja ir mērķis, tad uz to jāiet. Ziemā pa Latviju ir vairāk kā 10 mači, kādreiz mēs (Salmo komanda)tajos piedalījāmies praktiski visos, braucām pāris ziemas arī uz Lietuvu, paši mācījāmies un krietni pacēlām arī leišu līmeni, rezultāta komanda ir tāda kāda tā ir. darbs, darbs un tikai darbs, ukraiņo šo mūsu domu uztvēra un jau otro reizi kļuva par pasaules čempioniem …..

NG NG - 22-02-’11 11:03

Erudzi – kuru no manis nosauktajiem cilvēkiem tu nepielaistu izlasei??? Haris un Mareks, arī Ainārs ir goda veči un saprot, ka gribēt ir viens, bet …., iespēja bija, zvaigznes salikās savādāk, kā jau teicu, ja būs finansiāla iespēja, tad centīsimies paņemt līdz maksimāli daudz cilvēku, tiesa nestādos priekšā, no kurienes tie līdzekļi varētu rasties….

Par to degšanu nepiekrītu, jo no 8 čempjiem izlasē esmu bijis 7, 6 no tām veidojis un zinu cik svarīga ir iekšējā komandas gaisotne un katra atsevišķa sportista psiholoģiskā sagatavotība, ir ļoti atbildīgi veči, kuriem ‘visu gribās izdarīt tik labi, ka pašam nemanot, viņi kaut kādā mirklī apjūk, nobremzē. Labs starts Latvijā, kur visi dalībnieki ir savstarpēji pazīstami, ūdeņi ir gadiem pārbaudīti ir viena lieta un čempionu tituli ir godam nopelnīti, bet tas ir tikai sākums, varat smieties, varat nē, bet es teiktu LIELĀ ceļa sākums un lai regulāri izsistos augšā ir vajadzīgs milzīgs darbs un veiksme. Kā jau teicu, nākošā gada izlasē ir četras stabilas un pārbaudītas vērtības un uz vēl divām vietām pretēndē trīs jauni, izlasē ne reizi nestartējuši (Ivo ir bijis palīgos), atbildīgās situācijās nepārbaudīti (manis un komandas) cilvēki, kuri jau ne pirmo reizi ir nonākuši LČ augšgalā, vai viņi ienāks un kļūs par patstāvīgiem izlases dalībniekiem jau ir laika, izturības(gan psiholoģiskās, gan fiziskās) un veiksmes jautājums, iespēja tāda viņiem ir. Ja stāvētu jautājums vai ar līdzīgiem punktiem LČ ņemT izlasē kādu no večiem, kuri jau ir startējuši vai kādu no jaunajiem, tad es noteikti ņemtu kādu no bujušajiem,‘jo gadā vairāk par vienu jauno pamatsastāvā nav gudri mainīt, ir citu valstu negatīvi piemēri un mēs cenšamies tomēr kaut ko iemācīties arī no situ kļūdām, manuprāt izlases sastāvs ir tuvu optimālam, pat neskatoties kurš no puikiem paliks aiz strīpas, nekā personīga, tikai sports …..

erudzi erudzi - 22-02-’11 10:57

2 hm Daļēji tev piekrītu, bet tad rodas jautājums, ar kādām metodēm noskaidrot un kas to noskaidros, vai uz skatuves dzejolītis tiks nolasīts raiti? Uz skatuves vai kameru prikša lielākā daļa cilvēku pirmajās sekundēs saminstinās, bet atliek tikai sākt un viss aiziet:)

Ingus Ingus - 22-02-’11 10:42

Tie, kuru paliek aiz strīpas -tuvākās izlases rezerves varbut ir sūtāmi uz mazliet zemakas raudzes starptautiskiem mačiem. Būtu stimuls augt arī sportistiem, kuri kuļas pa tabulas vidu. Tas, protams, ja tādi mači mātes paspērnē vispār tiek organizēti. Runājot analoģijās, ja futbola klubs netiek Čempionu līgā, spēlē UEFA kausā.

hm hm - 22-02-’11 10:26

erudzi, par to sadegšanu, atceries skolas laikus.

Viens klases priekšā izgāja dzejoli nobēra kā no grāmatas, kā uzkāpa uz skatuves visas skolas priekšā – sastinga un knapi norūca. Tas ir tas galvenais manuprāt, kas dalībniekos ir jāzin. cik viņš var sakoncentrēties un kā vienā tā otrā situācijā būt stabils. Es šeit gan ne par kādu konkrēti, bet par lietas būtību kā tādu jebkurā situācijā.

erudzi erudzi - 22-02-’11 10:14

Tie cipari ir divu gadu vidējais vietu skaits. Švīkas sanča netīšam.

erudzi erudzi - 22-02-’11 10:02

NG par izlasi Raimis nemaz tā pēkšņi nav izšāvis, ja papētīsi protokolus, tad apgalvojums, ka pēkšņi ir izšāvis nav visai precīzs, pagājušajā gadā viņš nostatrtēja atzīstami, šogad teicami. Ja paskatās uz pretendentiem divu gadu griezumā un izvelk vidējo rezultātu, tad bilde izskatās sekojoši: Rita – 2; Guntis 3,5; Laila – 6,5; Raimonds 7,5; Pēteris – 8; Andis – 11; Ivo -13;, no savas puses atļāvos pielikt vēl dažus nenosauktus, bet ar pieredzi un labu rezultātu: Haris – 6,5; Ainārs 8,5; Mareks -10(droši vien kāds no šiem ir nogrēkojies, ka nav vēra ņemams). Suitam Par spriedzi, PČ tāds pats turnīrs vien ir, tikai ar stingrāk kontrolētiem noteikumiem un svešas mēlēs runājošiem dalībniekiem. Papētot vairāku gadu PČ tabulas un aprunājoties ar cilvēkiem , kur tur ir bijuši, atļāvos izdarīt secinājumus, ka PČ ir 5-6 konkurēt spējīgas komandas(tā pat kā pie mums). Es savā sportista(ne makšķerēšanas sportā) karjērā redzēju tikai paris večus kas pirms atbildīgiem mačiem un atbildīgos brīžos reāli mandražēja. Tā runāšana par sadegšanu ir stipri pārspīlēta. Mandrāžu ne vienmēr var saskatīt. Piemēram, reti var pamanīt, ka sportists nakti pirms starta ir mocījies ar bezmiegu un ar to vien nodarbojies, kā n reizes pārsējis visas auklas un mormiškas. To saprast var tikai tas, kurš labi pazīst attiecīgo personu. Par mandrāžu liecina ne tikai darbaspēju samazināšanās un, attiecīgi, vizuālais iespaids. Tas, ko nevar tik vienkārši ieraudzīt, vienkārši izsakoties, sajukums galvā. Rezultātā sportists var aizmirst daudz ko, tai skaitā gan trenera, gan savas taktiskās nostādnes. Taču neliela mandrāža vairumam sportistu ir neizbēgama, varbūt pat nepieciešama. To, kā uzvedīsies katrs sportists, nevar tik vienkārši prognozēt pirms sacensībām. Tavi secinājumi par to, ka PČ nav nekas sevišķs, ir stipri vienkāršoti.

agris agris - 21-02-’11 17:14

Ar tiem somiem nebūs viegli, jo viņu komandas līderis Seppo, gan jau kadu oģinālu pārsteigumu sagādas. Kā katrā PČ būs daudz spēcīgu komandu, bet tas jau neatturēs mūs no domas par uzvaru. Ar to vilkšanas ātrumu visiem ir ok!, galvenā māka ir noorientēties zonā un atrast savu zivi. Par iespējamo sacensību vietu ko sīkāk varēs uzzināt maijā, ja Seppo ar komandu atbrauks uz Ventas posmu.

erudzi erudzi - 21-02-’11 17:10

Protokolā joprojām par otro posmu ir kļūda, palikuši nepareizi 3,5 punkti Guntim; Molam; Abram, jābūt 4, līdz ar to individuāli Molam 32 un atkrīt pa 2 vietām, Guntim 21 vieta tā pati.

mirtins mirtins - 21-02-’11 15:23

suits – ar somiem varētu nostrādāt joku, pirmajā dienā iesēsties viņu caurumos:DDD Vismaz aizsist kādu no pirmajiem:DDD Otrajā dienā viņi urbtu liekus caurumus, bet nevienam tie vairs nebūtu vajadzīgi:D – baigi gribētu redzēt kādus ģīmjus viņi rādītu:DDD

Ātršūšanas sacensībās jau nu mūsu meitenes strādā ļoti labi. Vismaz par Ritas tehniku slavinājumiem bija pilni kaimiņvalstu portāli. Ja tiešām jāsit sīkrauda no liela dziļuma, varu ieteikt treniņu placdarmu – vēl ir iespēja šosezon aizbraukt uz Kālu vai Viešūru (Kaķīti). Tur var 7m atrast tik smalku raudu, ka pat somiem asaras saskrietu acīs:DDDD Kaķītī vēl tā rauda ir daudz maz ok – tāda līdz 50 gr… nu varbūt 70. Bet Kālā reiz trāpīju uz tādu raudu, ka pat uz ūdas nebija ko uzlikt. Nebija līdzi tik mazu āķu priekš dzīvās:D

suits suits - 21-02-’11 14:37

Un vēl viena lieta, ko ir vērts ņemt vērā, ir jāsaprot vai nākošais čempis tiešām būs Somijā un ūdenskrātuves specifika. Mājinieki pēc loģikas droši vien ņemtu sev parocīgāko ūdeni, un manuprāt somi ir spējīgi sevi parādīt tikai uz smalku raudiņu lielā dziļumā – viņu maksķerīšu tītavu dēļ. Viņi nav skrējēji un domātāji. Tādā gadījumā “jaunajiem bukiem” ir krietni jāuzlabo šis ātrumķeršanas rādītājs. Ja uz ātrumu apķersiet, piemēram, Andreju Fiļimonovu un Gati Šternu, tad ir izredzes spēkoties ar krieviem, ukraiņiem un poļiem.

suits suits - 21-02-’11 14:19

Arī no savas puses gribu teikt paldies visu posmu organizētājiem par uzņēmību un ieguldīto darbu maču rīkošanā. Par izlases pamatsastāvu – gribu nomierināt čaļus, kas vēl tikai pretendē uz vietu pamatsastāvā un rezervistos. Es tam visam pats izgāju cauri triju gadu garumā un silti iesaku – nu neplēsieties pa visām varītēm uz skatuves pirmajā dienā! Pirmā reize ir pirmā reize, uztraukums ir neizbēgams un tas neko labu nedod tāda līmeņa pasākumā, apdedzināsies divos setos. Pirmajā reizē ir jāmācās stāvot pie bortiem, ir jāsagatavojas psiholoģiski un teorētiski, jāsaprot, kas notiek laukumā, ticiet man – tas ir kā māju būvēt no pamatiem nevis no otrā stāva. Ir jāieliek neredzamais fundaments zem zemes un tikai tad var taisīt otro stāvu ar smuko fasādi. Paldies Dievam, ka Pēterim pirms trim gadiem izdevās mani pārliecināt par šādu scenāriju un tagad es par to esmu parādā, tā bija vislabākā skola. Pagājušo gadu Amerikā tiku beidzot aplokā un samērā veiksmīgais starts iedeva to nepieciešamo pārliecību par saviem spēkiem, ko arī novēlu visiem pretendentiem. Šogad jau biju gatavs morāli un tehniski pa visiem 100%, un bez emocijām varu lauzties ar jebkuru. Vārdu sakot, gribu tikai teikt, ka labs rezultāts Pasaules čempī nav vienas dienas jautājums. Ceļš uz pjedestālu – tās ir trepītes, īsākas vai garākas, bet trepītes. Veiksmīgus startus!

agris agris - 21-02-’11 13:18

Protams piekrītu Osītim, ka Raimiis ir godam pelnījis vietu pamatsastāvā un pr to vispār nav vērts diskutēt, jautājums būs par to, kas būtu rezervē. Vajag pacensties sadabūt pietiekamu finasējumu un paņemt līdzi delegācija to, kas varbūt netiek sastāvā, bet ir tikai pussoļa attālumā, tā būtu ļoti laba pieredze. Somiju var izbraukt samērā saprātīgās naudiņās, tikai laicīgi viss jāsaplāno un jāsaliek visi punkti uz “i”.

NG NG - 21-02-’11 13:13

Oskars – nepiekrītu, tas, ka kāds sportists vienmēr būs priekšā, kāds aiz viņa ir nenovēršami un 20. vieta Pasaules čempionātā noteikti nav vērtējama kā slikts rezultāts, Raimonds ir izšāvis pirmo sezonu, stabili, apskaužami stabili, bet tas ir sākums, pietam es nesaku, ka viņš ir rezervē, bet gan tikai to, ka viņš kopā ar Ivo un Andi vēl pacīnīsies par vietu pamatsastāvā, jo, kā jau teicu agrāk, mači Latvijā un Pasaules čempionāts psiholoģiskā ziņā ir pat nesalīdzināmas sacensības un ne katrs, kurš Latvijā ir līderos var veiksmīgi startēt starptautiskā arēnā, man ir piemēri iz dzīves, publiski uzvārdus nesaukšu, bet tie, kas seko izlases startiem jau kādu laiku zinās par ko ir runa. Neteikšu, ka negribētu iekļaut izlases pretendentu vidū arī Hari, Mareku un Aināru, gribu, bet ….. jau tā viens no šiem trijiem puikiem paliks aiz borta, kacināt vēl kādu nebūtu godīgi, tā kā vēl nav zināmi ne PČ datumi, ne tas kāda un vai vispār būs nākošā ziema, tad nav iespējams arī pateikt kādā veidā puiki cīnīsies par vietām sastāvā, ja viss ar ziemu būs kārtībā, tad pirmie divi LČ posmi visu parādīs, uz Somiju brauksim ar mašīnām, tātad nekādas biļetes mēnešiem uz priekšu nebūs jāpērk, bet līdz tam laikam vēl daudz ūdeņu aiztecēs ….

mirtins mirtins - 21-02-’11 12:52

andžuks – tu par to stūri? Nu tas ir noteikumu ievērošanas, interpretācijas un īstenošanas jautājums. Lozēšanu pirms ieiešanas zonā noteikumi vispār neparedz:D A ja vienkārši nopresingoja… nu pats vainīgs. Nevajag cierēt uz pirmajām vietām, tad tevi liks mierā:DDD Tāda rīcība patiesībā ir atzinīgs novērtējums tavai prasmei makšķerēt. Atliek vienīgi iemācīties, kā ar to cīnīties vai sadzīvot:DD

andžuks andžuks - 21-02-’11 12:42

…hip hip visiem meistariem:) Viss bija super, bet…labi neizteikšos. Žēl kad mums ir sportisti bez ētikas kodeksu ievērošanas …skumiji:( …bet viss pārējais super;) PP2 komandas vārdā liels paldies:)

oskars oskars - 21-02-’11 12:16

a kapēc raimis ir rezervistos ne pamatsastāvā ? man jau liekas,ka jāpadomā par gunti,kā rezervistu,jo pēdējos gadus,guntim ir sliktākais rezultāts izlasē, pasaules mačos. tas,ka viņam ir pieredze,pasaules mačos vēl neko nenozīmē. nekā personīga,bet…

agris agris - 21-02-’11 11:33

Redz var nosaukt laicīgi potenciālo izlases sastāvu balstoties uz rezultātiem:-)galvenais lai nav izmaiņas sākoties nakamajai sezonai, jo vasaras sezona ir gara, un parasti sanāk visādi “forsmažori”, galvenais ka izlases sastāvā ir sportisti, kuri godīgā cīņā ir izcīnījuši savu vietu komandā. Apsveicu visus uzvarētājus un godalgoto vietu ieguvējus.

mirtins mirtins - 21-02-’11 11:18

Jā… es gan gribētu piedzīvot, ka izlase pilnā meiteņu sastāvā aizbrauktu uz mačiem un tur visus noliktu miera stājā:DDD Domāju, tas atstātu graujošu (pozitīvā nozīmē) iespaidu uz visu šī sporta attīstību:DDD

jurjevic` jurjevic` - 21-02-’11 10:58

Iespējamais izlases sastāvs atbilstošs, īpašs prieks par Lailas un Raimonda rezultātiem:)

NG NG - 21-02-’11 10:42

Paldies visiem par dalību čempionātā, paldies par labiem ierosinājumiem kā uzlabot organizatorisko pusi, domāju, ka nākošai sezonai pieiesim jau krietni sagatavotāki, (tiesneši, svari, protokoli u.t.t.), jo beidzot tieši no jums, pašiem dalībniekiem, sāk nākt nevis tukša muldēšana, bet gan reāli padomi un palīdzība. Uz svaigām emocijām un lai vēlāk ir maksimāli maz strīdu es gribu nosaukt iespējamās izlases sastāvu nākošā gada PČ, kurš, visticamāk, notiks Somijā, piebilde, iespējamais izlases sastāvs, JA BŪS IZLASES FINANSĒJUMS, ja tāda nebūs, tad ….. katrs rūpēsies pats par savu startu. Tātad mans izlases variants – Laila, Rita, Pēteris, Guntis pamatsastāvs + Raimonds, Ivo, Andis savā starpā vēl pacīnās par vietu pamatsastāvā un rezervē. Ar Valdi Janitēnu, kuram regulāri izdodas izcīnīt augstas vietas čempionātā esmu runājis jau agrāk un viņš pats atteicās no dalības izlasē, ja kas mainās, tad arī viņš vēl cīnās par vietu pamatsastāvā, Kristīni apsveicu ar augsto vietu, bet izlases sastāvā neiekļauju, jo jau vairākus PČ viņa ir citas komandas konsultants, Ja ir jautājumi, tad uzreiz atbildu, pamatsastāvā ir cilvēki, kuriem ir milzīga maču un starptautisku maču pieredze un es zinu, ka neviens no viņiem nesadegs un izdarīs visu, kas jāizdara.

mb mb - 21-02-’11 09:57

Kapēc neviens man neuzkar nepareizu medaļu, gatavs par to kaut ko uzlikt… Veselu gadu vrētu par to runāt :-)

erudzi erudzi - 21-02-’11 09:44

Vēlreiz apsveicu uzvarētājus! Īpaši sveicieni Lailai un Raimondam, skaisti, ka abi tika vienā zonā un varēja noskaidrot čepmiona titulu aci pret aci. Pansijas komandi cepuri nost, pēdējā posmā atspēlēja 22 punktus, nespēju iedomāties, ka tas ir iespējams, jo kļūdaini saskaitļoju musu komandas rezultāti – malači! Čepmionāta skaitļotājiem šogad pārāk daudz kļūdu, divās apbalvošanas ceremonijās vai ne tam uzkar medāli, vai sajauc medāļu svaru. Varbūt ir vērts par 10 min ievilkt ceremonijas sākumu, lai pārbaudītu visus cipariņus. Ne asakas!

mirtins mirtins - 21-02-’11 05:27

Īpašs sveiciens Lailai! Latvija tomēr ir zemledus makšķernieču zeme:DDD

Maksis Maksis - 20-02-’11 20:53

Klubs BB COPE ir pateicīgi,par Baltezera tūres organizēšanu!It īpaši novērtējam, ka zivis tika svērtas izberot no maisiņiem.Neviens lieks jautājums un nekādu šaubu.PALDIES! Un paldies visām komandām, par sagādātajiem LČ SVĒTKIEM!!!Atkal viena sezona, kurā gūtas patīkamas emocijas no savstarpējās kontaktēšanās un iegūts adrenalnīns līdz pat nākošajiem startiem…VEIKSMI spiningotājiem, makšķerniekiem,mušiņotājiem!!!

GatisBB GatisBB - 20-02-’11 20:51

Sorry, bet mums svars lielāks!

swordfish swordfish - 20-02-’11 20:47

Ja kādam ir slinkums skaitļot vietas, šeit ir filtrētie rezultāti http://www.meszivim.lv/index.php?option=..

tmf tmf - 20-02-’11 20:46

Apsveicu propilkki 2 komandu :D:D:D

GatisBB GatisBB - 20-02-’11 20:04

1. Pansija – 38 2. BB Cope – 42 3. Salmo – 44 Varbūt paskaidro, kur tu atradi Salmo komandai 2 punktus, kurus neesmu pamanījis.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.