LMSF valdes sēde

Šodien notika LMSF valdes sēde, var teikt, pēdējā šādā sastāvā, jo viens no LMSF gadskārtējās konferences jautājumiem ir jaunas valdes vēlēšanas.

Valdes sēde lēma par Latvijas čempionātu nolikumiem foreļu spiningošanā un pludiņmakšķerēšanā. Pēc nelielām redakcionālām izmaiņām tie tuvākajās dienās tiks publiskoti šajā resurspunktā.

Tāpat valde izskatīja Latvijas sporta makšķerēšanas kluba (LSMK) vēstuli ar sūdzību par izlases veidošanu pasaules 2011. gada čempionātam. Atbildes vēstulē valde nolēma atkārtoti LSMK informēt, ka izlases veidošanas principi paliek nemainīgi un tās galīgais sastāvs tiks noteikts pēc divām LR čempionāta kārtām. Ar norādi, ka izlasē var startēt tikai sportisti, kas ir Latvijas pavalstnieki un pārstāv LMSF biedrus.
Izmaksas, kuras saistās ar Latvijas komandu līdzdalību 2011. gada makšķerēšanas sporta Pasaules spēlēs, tiks precizētas pēc CIPS kongresa, kurš marta beigās notiks Romā.

Valde iepazinās ar LMSF 2010. gada bilanci, pieņēma zināšanai informāciju par LMSF 2011. gada I ceturkšņa aktivitātēm, finansu stāvokli un plānotajām izmaiņām valdes sastāvā. Tā kā federācija bija lūgusi balstiesīgos biedrus ieteikt valdes sastāvam savus aktīvākos pārstāvjus, ir saņemti priekšlikumi konferencē lemt par 5 jauniem valdes locekļiem.
 
23. 03. 2011.

  Seko jaunumiem Facebookeight comments

mirtins mirtins - 28-03-’11 07:58

Nekas uz šīs pasaules nav mainījies. Laiks kā smiltis tek caur pirkstiem. Man ir vēl mazliet laika… Kas zin… varbūt haiku dzejnieks dodas kalnup sagaidīt savu pēdējo saullēktu… Drīz ziedēs aličas:D

mirtins mirtins - 25-03-’11 10:52

Alkoholisms jau nu gan ir tā lieta par ko strīdēties. Starp citu Krimināllikumā atrašanās alkohola reibumā ir vainu pastiprinošs, nevis mīkstinošs apstāklis:D

Gribēju tikai piebilst, ka Dombrovska un viņa valdības pieminēšana ir labs piemērs… labs piemērs tam, kā nevajag organizēt ne valsts, ne jebkādas organizācijas darbu. “Jaunais laiks” un nu jau arī “Vienotība” ir politiķi, kas izslavēti ar savu liekulību un melīgumu. Vārdos saka vienu, bet dara pavisam citādi. No “miljons” piemēriem, atgādināšu tikai pašu redzamāko – vēlēšanu vakara paziņojums, ka pensijas neaiztiks un nākamā rīta atklāsme, ka tomēr pensijas tiks apcirstas:DDD Katra tauta ir pelnījusi tādu parlamentu kādu ievēl un tādu valdību, kādu parlamentu ir ievēlējusi:D To pašu var attiecināt uz LMSF. Sportisti ir pelnījuši visu to ko saņem, ne vairāk un ne mazāk:D Izskatās, esi nonācis nīgrās opozīcijas pozīcijās. Tad, iespējams, nav viegli saglabāt vēsu prātu.

agris agris - 25-03-’11 10:32

Mēs netaisāmies taisīt kaut kādu revolūciju, un nav korekti mums pārmest neiesaistīšanos LMSF darbā, lai piedalītos valdes sēdē ir jāzin kad tā notiks, un kāda būs dienas kārtība. Gada laikā, kopš esam LMSF biedri, nevienu reizi neesam saņēmuši info par gaidāmajām valdes sēdēm, tad mēs būtu laicīgi snieguši savus priekšlikumus, savādāk sanāk, ka mēs klaigājam par valdes nolemtiem jautājumiem. Tur jau ir tā sāls par ko mēs cepamies, lai pieņemtie lēmumi būtu izspriesti un tikai tad paziņoti, tad jau arī no malas neliksies, ka mēs tikai piekasamies. Nav te mūsu federācija jāsalīdzina ar valdību, gan jau mēs atradīsim pareizo risinājumu. Mēs visu laiku iestājamies par to, lai tiktu ievēroti iepriekš atrunātie principi, un sportisti tiktu vērtēti pēc sasniegtajiem rezultātiem. Tieši valdes locekļiem ir jabūt citiem par piemēru, tad arī mūsu kopējā lieta attīstīsies vēlamā gultnē un pulcēs vairāk domubiedru.

NG NG - 25-03-’11 09:57

Kungi, jūs atkal maļat savu maļamo, došu piemēru, lai jūs saprastu…, nevar Dombrovskis zināt par visu notiekošo, kādus sagatavošanās darbus veic katrs no ministriem, ir noteikts laiks, kad valdība apstiprina jau sagatavotu projektu, LMSF ir tieši tāpat, katrs atbildīgais veic zināmu sagatavošanās darbu un tad to apstiprina valde un JST nevar būt kursā pilnīgi par visām niansēm. Par alkoholu, nenoliedzu un netaisos to darīt, ka es viņu ēdu, reizēm pat diezgan daudz (daru arī dažādas citas lietas)…, bet… man pietiek drosmes lietas izrunāt arī skaidrā un dienas laikā, tas nav pat pārmetums, bet gan tikai piebilde. Visā šajā diskusijā iesaistījos tikai viena iemesla dēļ, gribēju pateikt, ka ar savstarpēju kasīšanos nevar neko labu izdarīt, visi esam ar saviem tarakāniem galvā, visiem ir ambīcijas un nepiepildīti sapņi, bet kaut kā jāmēģina sadzīvot vienā telpā un kopīgi attīstīt šo sportu, diemžēl uz doto brīdi man ir sajūta, ka jūsu klubs vispirms grib uztaisīt revolūciju un tikai tad sākt kaut ko darīt, pretējā gadījumā jūs jau sen piedalītos valdes sēdēs, izteiktu priekšlikumus u.t.t..;LOTI ATVAINOJOS, ja man nav taisnība, izsaku tikai savu personīgo viedokli, vienmēr esmu jūsu klubu, precīzāk pludiņnieku komandu licis citiem par piemēru, attiecībā uz treniņiem, uz formām un attieksmi pret sportu, tāpēc nepārmetiet, ka esmu uzēdies, šeit aizstāvu patriezējo LMSF valdi

agris agris - 25-03-’11 09:22

Tiešām labs rīta cēliens un prieks, ka visi ir labā garstāvoklī. Gribu norādīt uz vienu sīkumu, kas ir pamatā visam šim bardakam ap izlasēm, tu pats Normund raksti, ka izlases sastāvu esi gatavs nosaukt līdz pirmajam aprīlim, bet Jānis raksta, ka viss izšķirsies pēc divām kārtām, te arī parādās problēma, ka vai nu jūs abi tīšu prāt visiem “pūderējiet smadzenes”, vai arī katrs stumjat savu neņemot nevienu galvā. Šodien ir LMSF pilnsapulce, kurā arī mēģināsim šīs lietas sakārtot. Jo lai pienācīgi sagatavotos PČ ir laikus jāsāk par to domāt, ko arī mēs darām. Un nevajag pārmest mūsu klubam problēmas ar alkoholu, labāk paskaties uz sevi. Ceru, šodien saprati, ka NG 1. aprīlī nosauktā izlase pēc LR čempionāta 2. kārtas var arī mainīties. Kā minēju, papildus kritērijs būs gatavība piedalīties ar līdzfinansējumu. Par to sāksim diskutēt pēc 5. aprīļa.

mirtins mirtins - 25-03-’11 09:04

NG – Man ir Ķīnas ābece tas ko tu uzrakstīji:D Un lielās lietās man ir vienalga, jo nepretendēju uz izlases sastāvu. Tas gan skaidrs, ka ja cilvēkiem, kuri ilgstoši piedalās Latvijas čempionātā, un ir bijuši pie sistēmas veidošanas, rodas jautājumi … tad jau nav dūmu bez uguns.

Par alkoholu gan es tev varu piekrist, tas nav labi, ja pasaules čempionātos piedalītos ar šo sērgu slimojoši indivīdi. Iespējams, varētu rosināt sava kluba vadībai, lai LMSF pilnsapulcē ierosina izslēgt no izlases un diskvalificēt vismaz uz gadu vai diviem katru sportistu, kurš šādā cilvēka cieņu pazemojošā izskatā varētu būt apkaunojis vai varētu apkaunot Latviju kā valsti un LMSF kā organizācju:DDD

NG NG - 25-03-’11 08:30

Mirtin, man prieks, ka JST tev uzlaboja garastāvokli, reizēm viņš to māk…., par izlasi, ja jūsu klubs būtu jautājis man, kā atbildīgajam par pludiņmakšķerēšanu un izlases veidotājam, tad jau sen būtu saņēmis atbildi un izpaliktu gan vēstules, gan alkohola iespaida zvani u.t.t., es jau netā vairākas reizes smu uzsvēris, ka izlases sastāva projektu (6 dalībnieki) dalībai PČ nosaukšu līdz 1. aprīlim, JST raksta par to, ka galējo izlases sastāvu LMSF valde apstiprinās pēc 2. LČ posma, kad jau būs skaidri redzama katra sportista šī gada forma un rezultāti, tas ir tikai normāli, jo dzīve ir dzīve un visi mēs esam tikai cilvēki, pēc sevis zinu, kad ir problēmas darbā, mājās vai kur citur, tad tas atstāj iespaidu uz visu ko dari, arī uz sportisko rezultātu, jo galva ta ir citur. Šajā gadījumā es nevaru saprast jūsu kluba uzvedību, labi viens ir neapmierināts ar dzīvi, bet pārējie taču pa gabalu ir normāli veči, jūs esat nohipnotizēti vai?

mirtins mirtins - 25-03-’11 07:11

Kā man tas patīk:D Ja jūs tā turpināsiet, tad laikam stāšos laukā no LMSK un sākšu par jūsu jautro tusiņu ziņas rakstīt:DDD Pirmkārt, par jēdzieniem. Vārds pavalstniecība Latvijas normatīvos tiek lietots arvien mazāk, ņemot vērā Latvijas sarežģīto situāciju ar nepilsoņiem. Un kopš neilga laika, konsekventi tiek lietoti divi jēdzieni – pilsoņi un nepilsoņi. Loģiski, ka valsts izlasē startē tikai pilsoņi. Vērtējot pēc analoģijas ar cietiem atzītiem sporta veidiem LMSF būs jāsaskarās ar situāciju, ka Latvijas čempionātā piedalīsies arvien mazāk nepilsoņu, kuru motivācija ir iekļūt izlasē, vai arī, ja pēkšņi izrādīsies, ka izlases sastāvā, pēc rezultātiem čempionātā, iekļaujams kāds šīs valsts nepilsonis, nāksies lūgt Saeimas deputātus pieņemt speciālu likumu par pilsonības piešķiršanu konkrētam komandas dalībniekam, par īpašiem nopelniem valsts labā. Tā kā tas notiek ar citu sporta veidu pārstāvjiem:DDD Vai arī nepilsonis jāieceļ par treneri:DDD

Otrkārt, arvien interesantāki kļūst paziņojumi par izlases veidošanu. Ja tiek vērtētas divas čempionāta kārtas, vai tas nozīmē ka atkal ir spēkā stāsts par to, ka sliktākais starts netiek ņemts vērā? Kādreiz, kad tiesāju sacensības, par to bija runa, un kā tagad atceros, kā tika paziņots, ka tomēr tiks vērtētas visas trīs kārtas, nevis divas:DDD

Treškārt, šeit trūkst teksta – kura čempionāta divas kārtas tiks ņemtas vērā? Vai kārtējā gada, vai iepriekšējā. Vai uz nākamo Pasaules zemledus makšķerēšanas čempionātu, izlase tiks veidota vērtējot nu jau noslēgtās Latvijas sacensības, vai tiks vērtēti divi posmi nākamajā Latvijas čempionātā?

Ceturtkārt, vai pēc nākamā Latvijas čempionāta, atkal sanāks LMSF valde, kas paskatīsies rezultātu tabulā, izskaitļos formulu, pēc kuras, iespējams izlasē iekļaut vajadzīgos sportistus un paziņos jaunu scenāriju, pēc kura tiks veidota izlase:DDD Tā taču var safabricēties, mīļie, labie:DDD

Paldies par jautro rīta cēlienu! Ne asakas visiem!:DDD

Vēlreiz jāsecina, ka tu ar savu galvu domāt nevēlies. Citādi nevaru izskaidrot tavus komentārus, kuros tu uzjautrinies par paša sagudrotām jokainām spekulācijām.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.