LMSF konferencē

25.martā notika LMSF kārtējā konference, kurā notika arī jaunās valdes vēlēšanas un LMSF prezidenta vēlēšanas. Jaunā valde, kurai būs četrus gadus būs jāvada LMSF darbs, tika ievēlēta sekojošā sastāvā.

1. Agris Rudzāns (Rapala)
2. Ārijs Ūdris (BB Cope)
3. Harijs Raciborskis (Rapala)
4. Māris Bērziņš (Vidzemes MMK "Gauja")
5. Normunds Grabovskis (Salmo)
6. Raimonds Vaišļa (Salmo)
7. Jānis Stikuts (RMMB)
8. Jānis Zomerfelds (Salmo)
9. Jevģēnijs Grigorjevs (MC Carp Collection)

LMSF konference kārtējo reizi par LMSF prezidentu ievēlēja Jāni Stikutu.
 
27. 03. 2011.

  Seko jaunumiem Facebookthirteen comments

martins vanags martins vanags - 05-04-’11 13:02

Valča tu esi īsts vīrs, jo tikai īsti vīri publiski lieto “mīslis” paši slēpjoties aiz nika.

NG NG - 05-04-’11 08:56

Aizstāvēšu Mirtinu, nu nav ar viņu tik traki, normāls puika, sevišķi, kad satiec viņu pie ūdeņiem un Mirtinu pludiņā līdzi noteikti nevajag, tāpēc es arī rakstu, ka var būt tikai komandas pārstāvis, jo pludiņniekos vasarā ir kurioza situācija, visi mēs esam sākuši attīstīties vienlaicīgi, tas ir 2000. gadā, kad pateicoties Žeņam (Jevgēnijam Grigorjevam) visi, kas gribēja pa brīvu varēja aizbraukt uz Itāliju paskatīties kas tas ir Pasaules čempionāts. Tā, kā visiem attīstības līmenis ir daudz maz vienāds, tad nav izteiktas autoritātes, kura viedoklī ieklausītos un kuram ticētu, tāpēc atšķirībā no ziemas, vasarā runāt par pilnvērtīgu treneri nevar, var runāt par komandas pārstāvi.

NG NG - 05-04-’11 08:27

Ja kāds no sportistiem ir ar mieru pilnībā sevi apmaksāt un dikti grib skaitīties komandas pārstāvis, tad lai dod ziņu, vēl var viesnīcu piepasūtīt, bet ja šādam cilvēkam gribētos braukt pa to naudu, kas domāta komandas startam, tad uzskatu, ka šāds cilvēks nav vajadzīgs, jo naudas ir maz, izdevumu daudz, līdz šim vienmēr esam iztikuši bez šāda cilvēka un iztiksim arī šoreiz, pietam uz izlozēm iet rezervists(ja tāds ir). Pietam svēršanu navar novērot 1 cilvēks, jo sver 5 sektorus uzreiz

Valča Valča - 04-04-’11 22:55

Ainār, es domāju, ka vajag ļaut sevi pierādīt daiļ.irsējam Mirtinam. Savādāk visi slikti, tikai pats revulucioārs. Mirtin, davai piesakies un pierādi, ka neesmi mīslis.

jolkins jolkins - 04-04-’11 21:34

Mazliet gribētos saprast kas pludiņos būs izlases treneris, braucienam uz PČ sporta spēlēm Itālijā ??? Normunds ir sevi ielicis komandā – spēlējošais treneris !!! Vai ir iespējams objektīvi trenēt komandu iegūt informāciju no līderu komandām ,iet uz izlozēm ,sekot svērSanai maču laikā un daudz citu darbību kas palīdzētu komandai !!! Varbūt vajag ielikt Agri Ziediņu ,lai objektīvi varētu trenēties , iegūt informāciju, jo viņam tur ir labi kontakti ar Itāļu sportistiem ??? Cik saprotu delegācijā ir vieta trenerim ??? Labprāt gribētu dzirdēt citu sportistu un par sportu domājošu cilvēku domas ???

agris agris - 01-04-’11 15:01

Padomā lūdzu nolikumā par iespēju, ka rezervists varētu arī tūrē makšķerēt individuāli, jo dalībnieku makšķerēšanā jau tā ir maz. Domāju, ka no tā lielas skādes nevienam neradīsies, jo leišiem ir šada prakse. Par tam izmaksām izlases dalībai ir jāzina kas un ko maksā, un visi ieskaita drošības depozītu, lai var sūtīt tārpus un visu parējo.

NG NG - 01-04-’11 11:30

divas trešdaļas, kompis svītru izmet ārā

NG NG - 01-04-’11 11:30

2\3 izmaksu, nevis 23

NG NG - 01-04-’11 11:29

Solīju uz 1. aprīli ielikt izlases sastāva, startam PČ pludiņmakšķerēšanā, projektu, tad te tas arī ir, * Pēteris Lideris * Ivans Daņilovs * Guntis Kārkliņš * Rita Verza-Grabovska * Normunds Grabovskis * Ainārs Eglītis (rezerve)

JST svētdien atgriezīsies no lielā FIPS kongresa, tad arī kļūs zināmas visas brauciena galvenās izmaksas, viens ir skaidrs tik un tā, ar esošo finansējumu var nosegt aptuveni 2\3 no izmaksām, tātad katram sportistam jārēķinās, ka būs jāpiemaksā aptuveni 200-300 lati + vienotas izlases formas iegāde, jārēķinās, ka šo naudu (pašam soportistam vai klubam) vajadzēs iemaksāt LMSF maksimums līdz 15.05., kā drošības naudu, lai neatkārtotos ziemas PČ vēsture, ka pēc PČ daļa sportistu neliekas ne zinis. Drošības nauda nepieciešama, lai visi sportisti dzīvotu un trenētos vienādos apstākļos, ja ir grūtības ar finansēm, tad labāk to saprast šeit, nevis aizbraucot uz PČ secināt, ka kāds nevar nopirkt tārpus vai barības vajdzīgajos daudzumos un kvalitātē, skarbi, bet patiesība. Esmu sagatavojis arī vasaras nolikumu, tur ir izmaiņas, jo mainīti arī FIPS noteikumi, copēsim 4 stundas, barība 20 litri, iebarošana 10 minūtes, atbrauks JST un ieliks nolikumu lapā

??? ??? - 29-03-’11 14:20

Skaidrs, ka pa lielam nekas nemainīsies, bet man, nezinot valdes vēlēšanu aizkulises nav skaidrs kādēļ sarakstā nav Ziediņa Agra?? Un kā tur tika Rudzāns Agris(un vēl ar Pirmo Nr.)):)

mirtins mirtins - 28-03-’11 07:47

Manuprāt ļoti labs valdes sastāvs, par 5 cilvēkiem būtu gatavs pats balsot. Pārējie visticamāk arī ir godavīri, vienkārši man nav tas gods pazīt:D Jādomā, ka LMSF dzīve ies tikai uz augšu. Tas priecē:DD

333 333 - 27-03-’11 21:40

Valcētais Valča! Nebūsi gadījumā no siles cūkām? Ko Jūs te visi Mirtinam metaties virsu?Liela daļa taisnības viņa teiktajam ir!!!

Valča Valča - 27-03-’11 18:30

Un kur tad daiļ.irsējs Mirtins??(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.