Latgales 2011. gada atklātais čempionāts

8. maijā Rēzeknes novada Feimaņu pagasta Feimaņos, Feimaņu ezera peldvietā tiks dots starts Latgales 2011. gada atklātā spiningošanas čempionāta pirmajai kārtai.
Šā gada čempionāts paredzēts trīs kārtās, no kurām otrā notiks 3. jūlijā Riebiņu novada Rušonas pagasta Rušonas ezerā, bet noslēdzošais čempionāta posms norisināsies 16. oktobrī, un sacensību vieta tiks precizēta pēc otrā posma noslēguma.
Atklātajā čempionātā var piedalīties komandas no Latgales pašvaldībām, kā arī no citiem Latvijas novadiem. Čempionātā tiks noteikta labākā komanda un labākā laivu ekipāža. Komandas un ekipāžas, kas būs izcīnījušas pirmo, otro un trešo vietu čempionātā, tiks apbalvotas ar piemiņas veltēm un diplomiem.
Komandas sastāvā jābūt divām laivu ekipāžām ar diviem dalībniekiem katrā. Komandām un laivu ekipāžām piesakoties jāiemaksā dalības maksa - 6 lati no katra dalībnieka par katru kārtu. Komandas tiks reģistrētas pēc dalības maksas nomaksāšanas. Dalībnieku un ekipāžu skaits var būt neierobežots. Kā parasti, sacensības notiks, ievērojot Makšķerēšanas noteikumus Latvijas Republikas ūdenstilpēs. Spiningojot būs atļauts pielietot vienu spiningu, kurš aprīkots ar mākslīgu ēsmas imitāciju - vizuli. Pielietot dzīvas vai beigtas zivtiņas čempionātā aizliegts. Dalībniekiem ir jābūt makšķerēšanas kartei. Spiningošanas ilgums būs no sešām līdz astoņām stundām. Spiningošanai jānotiek no laivas – pa diviem dalībniekiem vienā laivā. Dalībniekiem jāstartē ar savām laivām, sacensībās atļauts lietot elektromotorus un benzīna motorus.
Čempionāta mērķis ir popularizēt makšķerēšanas sportu un noteikt labāko Latgales sportistu un komandu spiningošanā 2011.gadā.
Sacensību nolikums atrodams Preiļu novada domes mājas lapā www.preili.lv . Papildus informācija, zvanot Elgastam Dimantam – tālr. 26619939 vai Žannai Kufinai – tālr. 29919366.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste
 
24. 04. 2011.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

JK JK - 25-04-’11 09:17

1. Vārds “Dievs” rakstās ar LIELO burtu! 2. Tā kā Dievs esot viens, tad jau nemaz daudz komandu nevar novākt. Laikam nolikums konkrētam uzvarētājam rakstīts. (angel)

“Komandas sastāvā jābūt divām laivu ekipāžām ar dieviem dalībniekiem katrā.”(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.