2001.-2018.gada blogu arhīvs

December 28, 2019 - Reading time: ~1 minute

Beidzot esmu nonācis pie risinājuma, kas ļauj sakārtot manu bloga arhīvu laika periodam no 2001.gada līdz 2018.gadam. Mana pirmā uzstāšanās internetā ar domēna vārdu fishing.lv notika 2001.gadā. Tolaik www.fishing.lv bija vienkārša interneta mājas lapa. Dažus gadus vēlāk resurspunkts iekļāva sevī arī lapas, kuru formu sākumā visi dēvēja par dienasgrāmatu, vēlāk tā ieguva nosaukumu veblogs. Šodien to sauc par blogu.
Dažus gadus pēc starta uzsāku sadarbību ar tā laika vadošiem ekspertiem makšķerēšanas jomā. Rezultātā savus blogus uz kādu laiku te izvietoja Normunds Grabovskis (NG) par pludiņmakškerēšanas tēmu, Reinis Rutkis un Egils Collenkopfs (RR un EGI) par mušiņmakšķerēšanu, Jānis Lapsa (JL) par copes ceļojumiem. Mans blogs bija "par visu, kas ienāca prātā", vēlāk izveidoju arī atsevišķu Latvijas makšķerēšanas sportam (LMSF) veltītu blogu.
Kopumā minētajos blogos ir atrodami aptuveni 2000 ierakstu. Arhīva veidošanā nelielus sarežģījumus radīja tas, ka ierakstu shēmas periodiski modernizējās un to struktūra mainījās. Līdz ar to bija jāpārvar satura apkopošanas problēmas, lai to kaut cik vienveidīgā formā pārceltu uz lapām ar modernizētu dizainu.

Blogu arhīvā arhīva lapas ir sakārtotas pēc autoriem un gadiem, visas saites var atrast arhīva indeksu lapā

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem