Aprīlis 2024

May 8, 2024 - Reading time: ~1 minute

Nav reti periodi, kad manā ikdienā nekādu spilgtu jaunumu nav un dienasgrāmatā atliek tikai atkārtoties. Tomēr tās rakstīšana ir kļuvusi par ieradumu, kuru cenšos saglabāt.
Aprīļa ikdienā kā katru gadu pārsvarā lauka darbi dārzā. Pēc marta mēneša siltuma rekordiem aprīlis kļuva vēsāks un vējaināks, savu copes sezonas startu cerībā uz patīkamāku laiku atliku uz maija sākumu. :-)

Mēneša sākumā apciemoju gadskārtējo izstādi "Outdoor Riga 2024" Ķīpsalā. Nekā būtiski jauna nemanīju, kā parasti interesantāk bija satikt sen neredzētus makšķerēšanas jomā aktīvos draugus un paziņas.

Joprojām papildinu aprīļa ziedu bilžu kolekciju. Gan ar mana un Latvijas Universitātes Botāniskā dārza ziedu bildēm, gan ar Pārdaugavas Uzvaras parka sakuru motīviem.

Izmantoju sava 14-gadīgā mazdēla jaunā tenisa censoņa (tagad modē teikt - slavenības 🙂 ) Jēkaba S. ielūgumu un mēneša beigās paciemojos pie viņa Ādažos. Jau iegūto balvu kolekcija tiešām ir iespaidīga. Pie reizes īsā ekskursijā iepazinos arī ar pilsētiņu. Tā atstāja patīkamu iespaidu.

Share to Facebook

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem