Augusts 2023

August 31, 2023 - Reading time: 2 minutes

Ar fotoaparātu darboties iznāk biežāk nekā ar makšķeri, galvenokārt, interneta vajadzībām. Dažreiz parādās jautājumi par bilžu kvalitāti tīmeklī. Meklēju zelta vidusceļu. Tas joprojām atrodas starp uzlādes ātrumu un bildes kvalitāti. FB parasti lieku 1200x800 formātā. Savā mājas lapā no jpg bildēm esmu pārgājis uz mazākām bildēm un ar paplašinājumu webp, kurš parasti padara bildi, kā saka, 2x vieglāku bez kvalitātes zudumiem. Protams, rēķinos, ka uz lielākiem displejiem kvalitātes atškirība tomēr būs jūtama.

Manas vienīgās augusta copes loms, protams, ar mušiņmakškeri.

Joprojām gatavoju savam portālam fishing.lv lapas ar visdažādākajiem materiāliem. Augustā izliku CIPS starptautisko noteikumu (spiningošanā no laivām) jaunāko versiju. Ar domu, ka diskusijas par spiningošanas pasaules čempionāta tēmu būs produktīvākas, ja būs viegli pieejami starptautiskie noteikumi. Kārtējais 14-tais PČ šogad notiks 5.-7.oktobrī Latvijā.

Interesants izskatījās Venta Sīļa darbs "Nākotne ir attieksme", tas arī papildināja portāla saturu.

Apmeklēju Baltijas lielāko šī gada spiningošanas komercpasākumu "Garmin Predator Cup Latvia 2023". Varēju vērot notikumus krastā triju pasākuma dienu vakarpusēs. Satiku gan daudzus iesaistītos, gan savus FB draugus un paziņas.

Bilžu komplekts, kuru man izdevās savākt tajās stundās, kuras pavadīju Pilsētas jahtklubā, kas bija pasākuma bāzes vieta, redzams albumā "Garmin Predator Cup Latvia 2023".

Pasākuma dalībniekus - organizētājus, sponsorus, mediju pārstāvjus, tāpat arī labākos dalībniekus, ceru, var atpazīt bildēs. Pasākums bija labi organizēts, uzvarētāji, manuprāt, bija visi. Ar rezultātiem katrs var iepazīties oficiālajās interneta lapās.

Dārzs ar visiem tā jaukumiem arvien biežāk nokļūst manā objektīvā. Uz Google Photos servera ar nosaukumu izliku albumu "Mans dārzs augustā 2023". Mēneša sākumā apciemoju arī Uzvaras parku, lai aplūkotu "Rīgas dārzi un parki" Uzvaras laukumā izveidoto dobi "Alsungas brunči". Tā šī gada starptautiskajā konkursā atzīta par skaistāko dobi Rīgā un ieguvusi 1.vietu. Bilžu albūms "Skaistākā Rīgas dobe 2023" , kuru izvietoju arī FB grupā "Dārza elpa", guva lielu atsaucību.

Augusta pirmajās dienās, Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs, neskatoties uz lietaino laiku, mani ievilināja apciemot kārtējo dāliju ekspozīciju. Skaista kolekcija, bija daudz jauna, ko redzēt. Iemūžināju albumā "Dālijas LU Botāniskajā dārzā 2023"

Share to Facebook

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem