Augusts, septembris

October 4, 2021 - Reading time: 3 minutes
Lai gan klusībā biju iecerējis augustā doties uz Norvēģiju, tālāk par sapņošanu netiku. Situācija ar Covid-19 spieda nepārtraukti koriģēt datumus, līdz plāns bija jāpamet. Septembra vidū vienā pēcpusdienā izmantoju Gundara K. ielūgumu un kopā ar Jāni Stabulnieku izrāvos no Rīgas, lai atklātu šīs sezonas līdaku copi. Tradicionāli Kaņiera ezerā, starts Tačos. Kā parasti viss notika steigā un laika trūkumā, ezerā tikām tikai uz 3 stundām pašā vakarā. Laika apstākļi bija ideāli atpūtai un fotografēšanai, tikai ne copei.

Kaņieris

Pa dienu bija R vējš, kurš vakarpusē pilnīgi noklusa, uz ezera pilnīgs spogulis, nākamajā rītā vējš pūta jau no austrumiem. Parasti tādos apstākļos Kaņierī stipri sarežģīti nomedīt kaut ko normālu. Jo sevišķi, ja neesi te sen bijis, attiecīgi, ezers un labākās vietas jāatklāj no jauna. Paliku bez nopietna loma, atlika tikai ķert sīkaļas un baudīt skaisto vakaru. Tādi nebijām vienīgie, arī citi ezera apmeklētāji tik vien varēja palielīties, ka varot bez nožēlas apgūt un baudīt, ko nozīmē C&R.

Loms

Nedēļu vēlāk nedēļas nogalē apmeklēju LV čempionātu spiningošanas divcīņā Mērsragā. Nedaudz laika veltīju spiningošanai ezerā, nedaudz sēņu meklējumiem. Ar lomiem arī šoreiz nevarēju lielīties. Laika apstākļi copei bija ideāli, taču cope bija vāja ne tikai man, bet arī maču dalībniekiem. Ar sēnēm bija vēl sliktāk.

Kaimiņi

Manā blogā ierakstu apjoms kļūst arvien mazāks. Vairāk uzmanības nākas veltīt ģimenes lietām, ieskaitot dārza uzturēšanu. Pamazām pametu gan nopietnas copes aktivitātes, gan arī savu sabiedrisko darbību. Joprojām nedaudz darbojos tikai ar kastinga elementu apmācībām, tā dēvētajām, meistarklasēm mušiņmakšķerniekiem, nedaudz arī spiningotājiem. Arī fotogrāfija un tīmekļa lapu veidošana draugiem nav pamesta. Makšķernieku klātbūtne sociālos medijos gandrīz vienmēr saistās ar paturētā loma bildēm. Jo lielāka beigto zivju kaudze, jo lielāka sajūsma valda skatītājos. Liekas, kļūstu pārāk sentimentāls, bet pēdējā laikā citu dabas objektu, piemēram, ziedu, suņu vai putnu bildēšana liekas daudz pievilcīgāka.

Taurenis

Drīz jau varēšu sākt svinēt apaļas jubilejas datumiem, kad pametu kādu savu vēlēto amatu. Nupat nobeidzām formalitātes arī Rīgas Mednieku makškernieku biedrībā un SO RMMB turpmāk būs jaunās paaudzes aktīvistu Mārtiņa Smilgas un Ilgas Smilgas pilnā pārziņā. Kā jaunums šajā biedrībā tiek plānota laivu bāzes izveide Daugavā.

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem