Biedrība "Babītes ezeram"

March 8, 2019 - Reading time: 2 minutes

Šodien kā RMMB pārstāvis apmeklēju jaunizveidotās biedrības "Babītes ezeram" mērķu prezentācijas pasākumu. Pasākums bija organizēts netālu no Babītes ezera izvietotajā Annas koku skolā. Aicināti bija visi, kas kaut kādā veidā ieinteresēti ezera apsaimniekošanā.

AKS

Lai arī dibinātāju Zanes Dūšeles, Anitas Jansone un Ģirta Dūšeļa nometnē un arī apmeklētāju vidū valdīja optimisms, izteicu domu, ka SO būs neiespējami šajā lielajā Latvijas nozīmes objektā sasniegt kādus nopietnus mērķus, ja valsts rūpēsies tikai par dažādu formālu plānu gatavošanu un morālu atbalstu biedrībai, bet neparūpēsies par divām pamatlietām - ezera apsaimniekošanas pārvaldes izveidi un ezera līmeņa stabilizāciju. Ezera apsaimniekošanas problēma, lai gan par to ir bijušas dažādas sanāksmes, valstiskā līmenī nav atrisināta un atrodas turpat, kur pirms 30 gadiem.'par tām esmu minējis savā blogā jau 2005.gadā.

Sanāksme

Izmantoju gadījumu un uztaisīju arī dažas bildītes. Gan no pasākuma, gan no tuvējās apkārtnes, kurā Annas baznīcas tuvumā izvietojusies Annas koku skola ar savu parku. Pēdējo reizi šo vietu apmeklēju pirms kādiem 40 gadiem. Annas baznīcu atceros kā labi redzamu orientieri, kad radās doma pacopēt Annas kaktā. Bildes var redzēt manā Googles albūmā "Babītes ezeram" 2019.

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem

Navigation