Decembris 2023

January 4, 2024 - Reading time: 2 minutes

2024.gadu sagaidījām ģimenes lokā Vārves ielā. Pirms tam, 29.decembrī izmantoju Gunāra Klēģera laipno ielūgumu un apmeklēju viņa veidotās filmas "Līdaku ielenktie 2" pirmizrādes pasākumu Apollo Kino (Akropole Rīga). Patika pasākuma organizācija. Sastapu gan savus draugus, gan virkni jaunu interesentu no visām Latvijas malām.

Ziemassvētkus tradicionāli ar ēdienu gūzmu, apdāvināšanos un mazmazbērnu koncertu atzīmējām tepat kaimiņos pie manas mazmeitas Daces.

Decembrī neizpalika LU Botāniskā dārza gada gada nogales pasākumu apmeklējumi. To skaitā gaismas festivāls “Ziemas nedarbi” un tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš.

Mēneša sākumā sāka nopietnāk salt un manas ierastās gada nogales karpu medības ar mušiņu kļuva neiespējamas. Makšķerēšanas jomā manas aktivitātes aprobežojās ar tīmeklī (FB) iemestām pārdomām par Latvijas makšķernieku forumu 2011.gadā. Izskatās, līdzīgas aktivitātes šodien nav aktuālas, nav nedz jaunu ideju, nedz ieinteresētu aktīvistu, kuri uzņemtos kaut ko līdzīgu organizēt.

Publiskajā telpā pasaulē joprojām dominē Ukrainas un Izraēlas tēmas. Pamazām sāku pievērsties arī Latvijas medijiem. Ja atraujas no "sensacionāliem" jaunumiem par atrastajām blusām valdības kažokos un sporta ziņu copy&paste atstāstiem par lettiņu leģionāru piedzīvojamiem ārvalstu klubos, var atrast arī šo to visai interesantu. Atliek vien saskatīt, kā saka, pareizos autorus un iekļaut savos favorītu sarakstos.

Tuvējo lielveikalu Maxima un Rimi atsūtītie apsveikumi un "dāsnie" piedāvājumi, tāpat arī kalendārs nepārprotami liecināja, ka es un mana sieva Inta nupat esam kļuvuši par 80-gadīgo kluba dalībniekiem. Vienā šim svarīgajam notikumam veltītā ģimeniskā pasākumā tuvplānā iepazināmies ar viesu namu "Irbēni", bija labi.

Jaunā Vārves ielas kanalizācijas veidotāji celtnieki manā ielā nejauši nogāza telefona stabu, remontu Tele2 novērtēja kā pārāk dārgu un biju spiests pāriet uz modernu bezvadu internetu. Tagad man ir mobīlais TET. Lejuplādes ātrums palielinājās, taču manā dzīves veidā tas neko nemainīja. Ja neskaita to, ka varēju bez pārdomām atteikties no Home3 satelītu televīzijas.

Share to Facebook

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem