Domēnam fishing.lv 20-tā jubileja

February 26, 2021 - Reading time: ~1 minute

Februāris atnāca ar sen neredzētu sniegu, beidzot sajutām īstas ziemas aromātu. Sals no rīta 07.02.2021 Rīgā pie manas mājas -15°C.

Sniegs

Sals nebija ilgs, februāra otrā nedēļa bija pēdējā aukstā nedēļa. 25.februārī pie mājas jau bija +12°C. Telpās pilnos ziedos orhidejas.

Orhideja

Copes jomā šomēnes lielākā ažiotāža ap salaku copi Lielupes un Ventas ieteku rajonos. Ienāca ziņas arī par ievērības cienīgiem krītošo lašu lomiem Salacā un Gaujā. Negausīgākie vēl cenšas nomedīt pirmsnārsta līdakas, "tās esot ļoti garšīgas". Ar 1.martu sākas to copes liegums.
Savukārt, Latgalē, kur ledus apstākļi ir labvēlīgi ziemas copei, daži iemanās tikt pat pie rūpnieciskās zvejas līmenim atbilstošiem balto zivju lomiem, viens "speciālists" dižojās pat ar 120 kg. Zivju tur esot daudz un visiem pietikšot...

Nakts cope Ventspilī uz stintēm, attēla autors O.Ķimenieks

Stintes

2001.gada 20.februāri var uzskatīt par manas interneta mājas lapas ar domēna vārdu fishing.lv dzimšanas dienu. Domāju, netrūkst makšķernieku, kas atceras pašus sākumus makšķernieku klātbūtnei tīmeklī, tāpat netrūkst arī to, kam dažas detaļas varētu būt atklājums.
Zemāk attēlā mana mājas lapa, kāda tā izskatījās pirmajos gados pēc pirmā gada eksperimentiem.

Mājas lapa

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem