E-grāmata NO PĀRDAUGAVAS LĪDZ AĻASKAI

September 18, 2019 - Reading time: ~1 minute
Nobeidzu Aivara Maldupa atmiņu grāmatas "No Pārdaugavas līdz Aļaskai" pilnu elektronisko versiju. Autors grāmatā dalās ar visa sava 75 gadus garā mūža atmiņām. Nedaudz par jaunības laikiem, nedaudz par medībām un laivošanu, bet, galvenokārt, par piedzīvojumiem makšķerēšanas ceļojumos. Gan PSRS laiku "eksotikā", gan šodienas modernajos apstākļos.

E-grāmata ir veidota 2 variantos - gan kā pilna versija vienā html failā, gan kā tas pats saturs sadalīts 6 grāmatās. Lai atvieglotu lejuplādi un lasīšanu, e-grāmatas variantu veidoju bez fotoattēliem, tie elektroniskajā vidē aizņem milzu apjomu. Grāmatas tekstā ir 135 tūkstoši vārdu, drukātajā versijā arī 260 fotoattēlu. Piemēram, ja elektronisko versiju veidotu kā pilnīgi identisku pdf failu, kurā būtu arī visas bildes, tas būtu aptuveni 150 MB smags. Elektroniskās grāmatas lasāmais satura apjoms ir tikai 1Mb, tā lasāma ar jebkuru pārlūku. Attiecīgi, grāmatas vai tās daļas lejuplāde ir momentāna pat ar lēnu interneta pieslēgumu. To var pilnībā saglabāt jebkurā elektroniskā ierīcē kā vienkāršu html failu un lasīt jebkurā laikā.

Šobrīd grāmatas drukātā versija, kura būs laba dāvana, tiem, kas joprojām saglabājuši ieradumu lasīt drukātos darbus, ir nodota tidzniecības tīkliem. Ar autora laipnu atļauju esmu tīmeklī izvietojis grāmatas elektronisko versiju gan html, gan epub formātā. Epub vislabāk ir lasīt ar azardi-2.0.exe vai jaunāku versiju.

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem