Februāra jaunumi

February 28, 2022 - Reading time: ~1 minute

Februāra pēdējā nedēļa Latvijā pagāja vējainu atkušņu apstākļos. Upēs līmeņi strauji kāpa, ledus daudzviet izgājis, ienāk ziņas par labiem vimbu lomiem. Nopietns ledus saglābājies tikai valsts ziemeļaustrumos.

Sēta

Arī manā sētā tik augsts līmenis nav redzēts kopš 2011.gada. Putniem toties prieks.

Pīles

Joprojām mediji nevar iztikt bez šausmu ziņām par Covid. Tomēr pēdējās dienās visu nomāca ziņa, ka Krievija beigusi blefot, ka nekad neuzbruks Ukrainai, un uzsākusi "specoperāciju". Pareizāk, karu, lai, kā paši sludina, atbrīvotu krievu pasauli no banderoviešiem un huntas valdības.
Saprotams, tāda rīcība sacēlusi kājās visu pasauli un katra diena nes jaunas ziņas gan par karu, gan par visaptverošām sankcijām pret Krieviju. Kopumā tas negatīvi skar ierasto pasaules kārību un rada neziņu cilvēku galvās. Tuvākās nedēļas rādīs, kādā virzienā attīstīsies notikumi, kuri nevienam neko labu nesola.

Malgomaja

Iesaistījos vienā projektā un uztaisīju interneta lapu saviem zviedru draugiem, proti, Raivo Kleinbergam, kurš no Storumanas bāzes pārcēlies uz netālo Malgomajas bāzi Vilhelmīnas komūnā.

Siena

Jau 2002.gadā šajā portālā parādījās Egila Collenkopfa un Reiņa Rutka raksti par MM tēmu. Var teikt, tie joprojām nav zaudējuši aktualitāti un var noderēt kā ābece visiem, kurus ieinteresējusi mušiņmakšķerēšana. Cenšos visu atsvaidzināt un padarīt vienkāršāk piejamu. Te var atrast saites ar abu autoru pazīstamāko publiskojumu apkopojumiem.

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem