Janvāris 2023

February 1, 2023 - Reading time: 2 minutes

Janvāra pēdējā diena bija pēdējā arī LU Botāniskajā dārzā veidotajai ekspozīcijai Gaisma Tumsā. Nelielā ekskursija palīdzēja man atsvaidzināt iemaņas bildēšanai nakts apstākļos.

Janvārī laika apstākļi Latvijā bija stipri mainīgi. Taču šī ziema tiek vērtēta kā relatīvi silta. Tas radīja gan problēmas ar plūdiem pie Jēkabpils, gan atviegloja dzīvi tiem, kas izmano apkurei gāzi, kuras cena šosezon augusi neredzētos augstumos. Visu janvāri apgrozījās ziņas par labiem rezultātiem lašu un taimiņu copē. Mēneša otrā pusē kļuva pieejami atklātie ūdeņi un lomos parādās vimbas. Latvijas austrumu pusē makšķernieki vēl sēž uz ledus.
Man zivis "ķeras" tikai veikalā, attiecīgi, bildēju tikai zaļo zāli, sniegarozi un citus sīkumus. 🙂

Raivo Kleinbergs atsūtīja labas ziņas un saiti ar interesantu video par copi Zviedrijā un viņa bāzi Malgomajā.

Jaunās sezonas pirmās aktivitātes rāda tie, kas grib tuvākajā laikā apciemot mušiņmakšķernieku vidū slavenās Seišeļu salas. No pieredzējušu ceļotāju stāstiem ir skaidrs, - lai tiktu pie loma, vissvarīgākais esot saprast, kur un kā Seišeļos notiks makšķerēšana, pareizi sagatavot inventāru (ja neizmanto nomātu) un savlaicīgi pirms ceļojuma pavingrināties MM metienu izpildē. Laba metienu tehnika, neatkarīgi no citiem apstākļiem, var būtiski uzlabot copes rezultātus. Labs iemesls, lai, neskatoties uz ziemīgajiem apstākļiem, pirms brauciena padarbotos MM meistarklasēs.

Kārtējais gads sācies ar kārtējo Zvaigznes dienu un saņemtajiem laba vēlējumiem. Paldies visiem!
Skaists zieds..., supermānekļi..., laba degviela.... 🙂 Skaidrs, ka viss pamatā veselībai, veselībai, veselībai.

Share to Facebook

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem