Kārtējais janvāris

February 1, 2024 - Reading time: 2 minutes

Janvārī nosvinēju kārtējo jubileju un pārkāpu nozīmīgam skaitlim, kas iezīmē robežstabu kārtējam jaunam priekšā stāvošam etapam. Izskatās, ka ar dažām aktivitātēm copes jomā tupmāk būs jābūt uzmanīgākam. :-)
Ja neskaita zemledus makšķernieku veikumus, ziņas par skaistiem lomiem parādās pamatā informācijā par licencētās lašu copes rezultātiem Salacā. Mainoties gaisa temperatūrai mainās arī ledus apstākļi Salacā un tās pieejamība, attiecīgi, arī ziņas par noķertiem nopietniem eksemplāriem uzvirmo neregulāri. Aleksejs Š., kurš vēl necik sen pie manis darbojās, lai pilnveidotu savu mušiņmakšķerēšanas metienu tehniku, atsūtīja bildi ar metrīgu lasi, kuru 15.janvārī viņš ar mušiņmakšķeri nomedīja Salacā.

Ziemas copi esmu pilnībā nolicis malā, tāpēc janvārī brīva laika netrūkst. Sāku inventarizēt, kaut cik sakārtot ar domu padarīt publiski pieejamu visu, kas pēdējo 25 gadu gaitā sadarīts un fiksēts rakstiski un fotogrāfijās. Pieejamībai esmu sācis veidot Satura rādītāju.

Mēģināju saskaitīt, - savā datorā atradu aptuveni 134 tūkstošus fotogrāfiju. Tās uzņemtas sākot ar 2000.gadu, kad pilnībā pārgāju uz digitālo fotogrāfiju. Diemžēl, daži serveri, uz kuriem sākuma posmā glabāju pirmajos gados izveidotos fotoalbumus, piemēram, poga.lv kopā ar manām bildēm ir pazuduši nebūtībā. Tagad mēģinu gan restaurēt pazudušos, gan sakārtot bildes jaunos albumos, kurus izvietoju uz Photo Google servera. Ar domu, ka Googles serveru mūžs būs garāks.

Share to Facebook

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem