Kastinga pasaules čempionātā Tallinnā

September 4, 2022 - Reading time: ~1 minute

Augusts Latvijā bija neredzēti karsts ar rekordaugstām gaisa temperatūrām. Nokrišņi parādījās un temperatūra kritās tikai augusta pēdējā nedēļā. Nācās daudz laika pavadīt dārznieka darbos.

Par copi Latvijā nopietnu ziņu nebija. Neliels izņēmums bija labās ziņas no copes Zviedrijas Lapzemē un Namsenfjordā Norvēģijā, arī dažas ziņas par skaistām līdakām noķertām Babītē.

Kā neitrāls starptautiskais tiesnesis augusta sākumā saņēmu ICSF 2022.gada pasaules čempionāta kastinga sportā organizātoru piedāvājumu uzņemties inventāra kontroles vadību kārtējā pasaules čempionātā. Čempionāts risinājās 30.08-04.09. Tallinā.

Protams, izmantoju izdevību apmeklēt Tallinnu un satikt sen neredzētus draugus un paziņas, piedalīties cempionāta norisē un vērot visu pasākumu tiešā klātbūtnē, kā saka, no iekšienes. Atsvaidzināju savas atmiņas par Tallinnu un papildus guvu gan jaunu pieredzi šajā sporta jomā, gan jaunus draugus.

Kādu trešo daļu no iegūtajām bildēm atlasīju un izvietoju tīmeklī gan savā profīlā Facebookā, gan fotoalbūmā Castingsport WCh Tallinn 2022 uz Photos Google servera.

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem