Līgo 2023

July 2, 2023 - Reading time: 2 minutes

Maijs finišējis. Iespējams, tās ir klimata izmaiņas, kuru rezultatā nopietns sausuma periods. Dārzā nedaudz jūtams arī maija salnu atstātais iespaids. Protams, ne tāds, par kādu sūkstās Latvijas lauksaimnieki. Jūnijs Latvijā sacies ar karstu un sausu laiks. Dārzā zāliens izdeg, ziedi strauji nozied, kaitēkļiem svētki. Neskatoties uz to, katru dienu dārzā līdztekus slavenībām var redzēt mazāk uzkrītošus, bet jaukus ziedus un ziediņus.

Mušiņmakšķerēšanas apmācības jūnijā turpinājās, tās notika, var teikt, krāšņos apstākļos, - vispirms tas trakais peoniju laiks, pēc tam startēja rozes.

Tuvojoties Jāņu dienām situācija nedaudz mainījās. Dienā, kad ieplānoju doties uz copi, vakarā pie mājas ēnā termometrs rādīja +32° C, bet pa nakti parādījas negaisa mākoņi un nākamajā rītā laika apstākļi bija necerēti labi - apmācies un silts, viegls vējiņš, tuvojās lietus. Lai gan izskatījās, ka karpas nārsto, tomēr mušiņa darīja savu un rezultāti neizpalika. Bildē pieciniece, precīzāk, 5,2 kg.

FB grupā Makšķerniekiem / Рыбакам paņēmu bezalgas atvaļinājumu. Līdz tā beigām :-) manam vārdam nebūs piekabināta medaļa Moderātors un nebūs jāreaģē uz katru grupas dalībnieka savdabīgu ierakstu vai komentāru.

Līgo, līgo..., kā vienmēr, ierastajos mājas apstākļos.

Jaunumi. Maija pēdējā dienā par Valsts prezidentu ievēlēja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču. LMSF savā kopsapulcē mainīja valdi, par prezidentu ievēlēja Māri Bremzi, viceprezidentu - Agri Rudzānu. Eksprezidents Gundars Kurzemnieks kļuva par federācijas Goda prezidentu.
Kaimiņvalsts Krievijas speciālā operācija Ukrainā joprojām turpinās. "Vagner" algotņi Jāņu dienās Krievijā noorganizēja un 2 dienās pabeidza intriģējošu pret varu vērstu pasākumu, proti, militāru sacelšanos ar vēl neskaidrām sekām.
Man vairāk raizes sagādāja SIA Rīgas Ūdens realizētais Vārves ielas centralizētās kanalizācijas izbūves projekts ar saviem savdabīgajiem pagriezieniem. Manā tuvumā tas tuvojas finišam.

Share to Facebook

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem