Latvijas makšķernieki pasaules čempionātā Bulgārijā

February 3, 2019 - Reading time: 3 minutes

No manas FB ziņu lentas 27. janvārī

Latvijas komandai ļoti labs sniegums - 4.vieta šī gada pasaules čempionātā. 1. vietā Lietuva, 2.Baltkrievija , 3.Ukraina. Individuālā vērtējumā Harijs Raciborskis 25.vietā, Raimonds Kinerts 46.vietā. Arturs Baltais 14.vietā, Māris Āriņš 20.vietā un Andis Vecvērdiņš 12.vietā. Protokolus var redzēt FIPSed mājas lapā. Cerēsim, ka mūsu mediju flagmaņi LTV Ziņu Dienests, Latvijas Radio, Delfi.lv un Dienas Ziņas pamanīs šo sniegumu. :-) Apnikusi pāri malām plūstošā informācija par pilnīgi normālām sportistu neveiksmēm un skaitļi, kas rāda, piemēram, cik minūtes kāds pavadījis uz rezervistu soliņa vai kāda hokejista pielietoto spēka paņēmienu skaitu.

Ap šo ziņu pacēlās neliela kņada. Interesantāko komentāru ierakstīja Mārtiņš Kalauss
"... no savas puses varu atzīt - katru gadu 1.janvārī visi Latvijas žurnālisti sanāk uz kopsapulci un izlemj nesniegt nekādu informāciju par Latvijas makšķernieku panākumiem. Katru gadu balsojums ir gandrīz 100%. Es vienīgais balsoju, ka vajag informēt. Pārējie nobalso, ka nevajag. Tas tā tiešām ir."

Mana reakcija bija sekojoša.
Nupat ieraudzīju tavu pēdējo (augstāk pieminēto) komentāru. Lai gan aptuveni zināju, gribēju to jau sen uzzināt rakstiski. :-) Ceru, ka tu esi precīzs. Tevis minētais rāda, cik "valstiska" ir valsts apmaksātu žurnālistu attieksme pret to, kas notiek Latvijā. Tas izskaidro daudz ko. Bet par to jārunā citā vietā... Saprotu, laika un izmaksu samazinājuma spiediens žurnālistikai modernajā laikmetā ir liels, taču auditorijai ir tiesības sagaidīt vismaz godīgu attieksmi. Pie reizes piedāvāju noklausīties šī rīta LR sporta ziņas vai izlasīt LETA piegādāto un Delfos kā aktuālāko izvietoto ziņu, ka..... tad Porziņģis "Mavericks" komandā pievienosies slovēņu talantam Lukam Dončičam, kā arī šajā sezonā vēl varēs smelties gudrības no pieredzējušā Dirka Novicka. Kopā ar viņu uz Dalasu pārcēlās arī Tims Hārdevejs juniors, Kortnijs Lī un Trejs Burks, kamēr "Knicks" pretī saņems Deandrē Džordanu, Denisu Smitu junioru, Vesliju Metjūsu un izvēles tiesības drafta pirmajā kārtā.... Izskatās, ka mēdiji Latviju uzskata par sūnu ciemu, kurš tik to vien gaida, lai uzzinātu, kādā krāsā ir NBA profu apakšbikses. :-)

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem