LIELAIS LOMS - žurnāls makšķerniekiem

October 29, 2020 - Reading time: ~1 minute

Nedaudz pārspīlēti, bet par visu, kas saistās ar copi, var teikt, - cik makšķernieku, tik viedokļu. Attiecīgi, vienmēr atradīsies stāsti, fotoattēli, būs jaunumi ar ko dalīties, ko apspriest, par ko fantazēt un ar ko eksperimentēt.

Iespējams, Covid ar problēmām copes braucieniem aiz valsts robežām un pandēmijas izprovocēto plašo pāreju uz darbu attālinātā režīmā ne tikai veicinājis copes aktivitātes mājas apstākļos, bet ir arī atgriezis optimismu drukātajos medijos. Cilvēki esot sākuši vairāk interesēties arī par žurnāliem un atsevišķu, tā dēvēto, nišas žurnālu realizācijas kritums esot apstājies.

27.oktobrī mani apciemoja Izdevniecības "Latvijas Mediji" reklāmas brigāde un no galvenā redaktora Arvja Ančevska svinīgi saņēmu jaunā žurnāla "Lielais Loms" (LL) pirmo numuru. Žurnāls ir 80 lpp. biezs, metiens - 6500 eksemplāri, mazumcena - 3,50 eiro.

Joprojām domāju, ka pat ar nopietnas reklāmas piesaisti un lasītāju maciņiem jaunam copes žurnālam latviešu valodā būs grūts mūžs. Pie tam Lielajam Lomam būs jākonkurē ar jau pazīstamo Copes Lietas un tā krievvalodīgo versiju Клёвые Дела. Bet nopietni reklāmdevēji nopietni pētīs, cik katram žurnālam ir lasītāju.
Galvenais redaktors solīja, ka būšot arī elektroniskā versija. Ceru, ka ilgi nebūs jāgaida un parādīsies arī jaunā žurnāla pirmo nopietno lasītāju viedoklis.

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem