Maijs 2023

June 4, 2023 - Reading time: ~1 minute

Maijs ir mēnesis, kad Latvijā notiek straujas izmaiņas dabā. Šī gada maijs bija relatīvi sauss, papildus ik pa brīdim gaisa temperatūra strauji pazeminājās dažuviet līdz pat mīnusiem. Biežs viesis bija salnas. Daudzos dārzos tas atstāja postošu iespaidu. Mums paveicās, salnas atstāja minimālas sekas.

Mēnesis bija bagāts arī ar notikumiem valsts līmenī - Latvijas hokejisti pirmo reizi izcīnīja PČ bronzas medaļas, valstī notika prezidenta vēlēšanas, notika prezidenta maiņa. Joprojām turpinās karš Ukrainā.

Manas aktivitātes pārsvarā saistījās ar atplaukstošo dārzu. Negaidīti dārzā uz dažām dienām uzradās lāčpurni, visticamāk, ievazāti ar koku mizas mulču.

Maija vidū nedaudz atrāvos no sava dārza un apmeklēju LU Botānisko dārzu, kur šajā mēnesī visā krāšņumā uzziedēja rododendru kolekcija.

No interneta atrauties nevaru. Atjaunināju tīmeklī savus senus rakstus, pārsvarā krievu valodā. Viens no tiem, kurus kādreiz PSRS centrālajos izdevumos publicēju ar pseidonīmu J. Antris, bija "О пеструшке и способах её ловли".

Copes sezonu atklāju 15.maijā - ar mušiņu apsekoju zināmās karpu vietas. Rezultāts iepriecināja, lielākā karpa bija 4,7kg smaga.

Joprojām vairāk fotografēju, retāk ķeru zivis. Maijā, lai gan startēja spiningošanas vasaras sezona, spiningam pat nepieskāros. Savu startu atliku uz vēlaku laiku.
Ieradums liek sekot LMSF darbībai un notikumiem makškerēšanas sportā. 20.maijā startēja Latvijas 2023.gada čempionāts spiningošanā, pirmā kārta risinājās Rīgas apkaimes ezeros. Laba līdzdalība, daudz jaunu seju, jauni līderi.

Share to Facebook

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem