Novembris 2023

December 2, 2023 - Reading time: 2 minutes

Novembris bija bagāts ar Latvijas sportistu lieliskiem sniegumiem makšķerēšanas sportā.
Vispirms komandai bronzas medaļas pirmās novembra nedēļas nogalē Lietuvā notikušajā 3rd Area Trout World Championship 2023, proti, sacensībās foreļu spiningošanā dīķos.
Bronza arī Rūdolfam Eglem individuālajā vērtējumā. Zelts un sudrabs mājiniekiem lietuviešiem Tautvydas Jakučiunas un Jonas Civinskas. Visus rezultātus var atrast PČ mājas lapā.

Sekoja panākumi 11.-12.novembrī Itālijā notikušajā pasaules čempionātā spiningošanā no krasta pilsētvidē.
Lai gan Latvijas komandai nedaudz pietrūka līdz medaļām un tā palika ceturtā, mūsu duets Jānis Briedis un Gatis Mālmeistars izcīnīja PČ zeltu pāru vērtējumā!
Starp citu, šī ir makšķerēšanas sporta disciplīna, kura man pašam šodien tā īsti nav saprotama. Nez kāpēc sacensības risinās tieši "pilsētvidē", kur lomiem, manuprāt, biežāk kā citūr ir gadījuma raksturs. Līdzīgi sacensības risinājās Latvijas spiningošanas čempionātos jau pirms 50 gadiem. Dalībniekus sadalīja grupās, kuras ar autobusiem aizveda un noteiktā rajonā izmeta kādus 10 km garā posmā uz ceļa, kas gāja gar upi. Visbiežāk tas notika uz Skrundas - Kuldīgas šosejas, kas iet gar Ventu, un uz šosejas paraleli Daugavai Līvānu rajonā. Pēc tam visi skrējām uz upi aizņemt labākās vietas... Tieši tādās sacensībās ieguvu savu pirmo LPSR čempiona titulu. :-)

Laika apstākļi novembrī bija visai savdabīgi. Siltajām pirmajām nedēļām sekoja aukstas un negaidīti sniegotas novembra beigas. Manā sētā decembra pirmajās dienās sniega kārtas biezums sasniedza sen neredzētus 40-50 cm.

Share to Facebook

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem