Oktobris, novembris

November 18, 2021 - Reading time: 2 minutes

Novembra vidū Rīgu pārskrēja pirmie sali un jau 15.septembrī mans dīķis visu dienu bija segts ar ledus kārtu. Lai gan sals bija skāris visas puķes, dārzs joprojām ir vieta, kur var atrast kaut ko krāsainu un bildēšanas cienīgu.

Sals

Nu jau gandrīz divus mēnešus pie ūdeņiem esmu pabijs tikai savās iedomās. Neko darīt, tāds laiks. Kovid radījis daudzus šķēršļus gan normālā sadzīvē, gan copē. Tomēr pat valdības izsludinātās mājsēdes periodā, kad tumšajā diennakts laikā bija jāatrodas mājās, netrūka copmaņu, kuri aktīvi darbojās pie ūdeņiem.

Jūra

Kā parasti gada nogalē topā ir bušu cope. Bušu fani ar saviem rezultātiem demonstrē, ka skaisti bušu lomi nav retums arī dienas laikā un, ja situācija spiež, var iztikt bez tradicionālās nakts copes. Reizē ar ūdens atdzišanu aktivizējās arī līdaku un zandartu mednieki - sāk parādīties ziņas par nopietniem šo zivju lomiem.

Bute

Patīkamas ziņas par Latvijas sportistu sniegumu ienāca no makšķerēšanas sporta frontes. Vispirms Carnikavas klubs Makšķernieku Skola 34 komandu konkurencē izcīnīja augsto 7.vietu pasaules klubu čempionātā fīdermakšķerēšanā (4th FEEDER FISHING WORLD CHAMPIONSHIP FOR CLUBS), kurš 24.oktobrī noslēdzās Bulgārijā.
Augstu sniegumu demonstrēja arī Latvijas foreļu spiningotāju komanda, izcīnot 2. vieta FIPSed organizētajā pirmajā pasaules čempionātā foreļu spiningošanā dīķos (1st WORLD CHAMPIONSHIP "TROUT AREA" ), kurš risinājās novembra pirmajā nedēļā Itālijā.

Feeder

Area

Mājsēdes laikā arhīva vajadzībām izdevās restaurēt dažus manus sen drukātus darbus. To skaitā par maniem pirmajiem piedzīvojumiem lašu copē "Охота на семгу". Tīmeklī nupat uzpeldēja arī vēsturisks videoklips, kurš atsauca atmiņā manu darbošanos kastinga trenera lomā Krievijā. Tā iespaidā izveidoju grāmatas "Кастинг" digitālo versiju.

Mēģināju izmantot bildes ar webp paplašinājumu. Šis formāts tiek uzskatīts kā perspektīvākais publiskošanai tīmeklī. Ar bušu copes bildēm izpalīdzēja Andrejs Leiše.

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem