Oktobris, novembris 2022

November 26, 2022 - Reading time: ~1 minute

Oktobris un liela daļa novembra Latvijā, ja neskaita 14.Saeimas vēlēšanas 1.oktobrī un lēnīgo valdības veidošanas gaitu, pagāja bez ievērības cienīgiem notikumiem. Pie ūdeņiem biju tikai pāris reizes, vairāk aktivitātes veltīju fotogrāfijai.

Ar copi saistīta bija tikai mana organizatoriskā līdzdalība Babītē notikušajā Rīgas Satiksmes spiningošanas sezonas noslēguma pasākumā.

Maniem draugiem, kuri apsaimnieko makšķernieku bāzes Namsenfjordā un pie Malgomaja, rudens mēneši bija sarežģīts laiks. Karš Ukrainā un Rietumu sankcijas pret Krieviju, būtiski samazinājušas makšķernieku skaitu no abām valstīm. Lai gan Krievija karā cieš milzu zaudējumus un Ukraina pamazām atgūst Krievijas "speciālajā operācijā" okupētās teritorijas, kara beigas vēl nav saskatāmas. Krievijā notiekošais nepakļaujas normālai loģikai un nav ar prātu aptverams.

Relatīvi siltais oktobris, kad Latvijā tika sasniegti jauni siltuma rekordi, bija labvēlīgs fotomedībām. Tas ļāva padarboties ar fotoaparātu un papildināt fotoarhīvu ar bildēm gan no mana dārza, gan sev tuvās Rīgas Pārdaugavas apkārtnes parkiem. Daudz interesantu fotografijas cienīgu objektu atradu Arkādijas parkā ar Mārupīti, arī Nordeķu un Anniņmuižas parkā. Bet visvairāk sev vistuvākajā parkā - Latvijas Universitātes botāniskajā dārzā.

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem