Par jaunām vēsmām politikā (tests)

December 10, 2018 - Reading time: 16 minutes

Izraksts no manas Facebook ziņu lentas ar komentāriem

Jānis Stikuts

Laikam, esmu atpalicis politikas jomā. Neesmu gatavs detalizēti sekot visam, iespējams, tādēļ nekādi nevaru saprast, tā devētās, jaunās vēsmas Latvijas politikā. Dzirdu tik LR kā daži tautas pārstāvji jūsmo, kad iet runa par jaunajām partijām un Bordānu un Gobzemu kā valdības vadītājiem.

Manuprāt, esam nonākuši spekulāciju jūgā. Katra Saeimā iekļuvusī partija tagad tēlo tautas pārstāvjus, lai bīdītu savus lozungus, bet aizmirst, ka tauta nav tikai tie, kas nobalsoja par viņiem, bet arī tie, kas balsoja par citām partijām un arī tie, kas vispār nebalsoja.

Attiecīgi, manuprāt, svarīgākā būtu visu iesaistīto spēja gan runās, gan darbos ievērot visu iedzīvotāju un arī valsts intereses. Skaļas demagoģiskas runas, kad ir runa par kādiem pieredzējušiem politiķiem, visbiežāk robežojas ar plikām spekulācijām, - tie ir vecie kadri, tie ir vecie blēži, nodevēji utt. Manuprāt, tās ir tikai partiju vai to pārstāvju mazspējas apliecinājums. Tikai viens aspekts, - ja kaut daļēji nebalstīsimies uz pārmantojamību, vienmēr būs nepieciešams krietns laiks, lai varētu saprast, uz ko ir spējīgs katrs, kas no jauna nokļuvis pie valsts stūres. Pēc tam atliks tikai brīnīties, atkal esam kaut ko nokavējuši.

Aigars Birzleja Ir jau nu gan, tie, vecie kadri, nopelnījuši pa "d..su", tā maigi izsakoties.....🤔

Jānis Stikuts Neticami, ka to raksti tu.😥 Pārāk vienkārši, lai būtu pareizi. >

Laikam, esmu atpalicis politikas jomā. Neesmu gatavs detalizēti sekot visam, iespējams, tādēļ nekādi nevaru saprast, tā devētās, jaunās vēsmas Latvijas politikā. Dzirdu tik LR kā daži tautas pārstāvji jūsmo, kad iet runa par jaunajām partijām un Bordānu un Gobzemu kā valdības vadītājiem.

Manuprāt, esam nonākuši spekulāciju jūgā. Katra Saeimā iekļuvusī partija tagad tēlo tautas pārstāvjus, lai bīdītu savus lozungus, bet aizmirst, ka tauta nav tikai tie, kas nobalsoja par viņiem, bet arī tie, kas balsoja par citām partijām un arī tie, kas vispār nebalsoja.

Attiecīgi, manuprāt, svarīgākā būtu visu iesaistīto spēja gan runās, gan darbos ievērot visu iedzīvotāju un arī valsts intereses. Skaļas demagoģiskas runas, kad ir runa par kādiem pieredzējušiem politiķiem, visbiežāk robežojas ar plikām spekulācijām, - tie ir vecie kadri, tie ir vecie blēži, nodevēji utt. Manuprāt, tās ir tikai partiju vai to pārstāvju mazspējas apliecinājums. Tikai viens aspekts, - ja kaut daļēji nebalstīsimies uz pārmantojamību, vienmēr būs nepieciešams krietns laiks, lai varētu saprast, uz ko ir spējīgs katrs, kas no jauna nokļuvis pie valsts stūres. Pēc tam atliks tikai brīnīties, atkal esam kaut ko nokavējuši. :-)

Aigars Birzleja Ir jau nu gan, tie, vecie kadri, nopelnījuši pa "d..su", tā maigi izsakoties.....🤔

Jānis Stikuts Neticami, ka to raksti tu.😥 Pārāk vienkārši, lai būtu pareizi. :-)

Cilvēki ir dažādi, arī kļūdas ir dažādas. Vienas dēļ vājas kompetences, citas - kā sekas savtīgām interesēm. Atšķirt nav viegli, vieglāk ir visus novērtēt ar vienu atzīmi. Sekas - nepiepildītas cerības un mūžīgā "tautas" neapmierinātība ar izdarīto izvēli.:-) Kāpjam vecajā busā ar jaunu šoferi, kurš, cerams, šoreiz aizvedīs uz zemi ar pareizo komunismu.😀 Bet kurš, liekas, nezin, ka ceļš vēl nav noasfaltēts.

Aigars Birzleja Es nerunāju par jauno šoferi, es gadiem redzu tikai savtīgas intereses.....diemžēl.....varbūt kļūdos.....

Copmanis No Mūkusalas Man piemēram ir kauns par tautas apzagšanu ar OIK, par maksātnespējas administratoriem, par dīvainiem tiesu spriedumiem, par nevajadzīgu rūpnīcu iepirkšanu utt., ja kādam liekas, ka tas ir normāli, tad nekas labāks par vecajiem ''profesionāļiem'' nav.

Jānis Stikuts Aigars Birzleja Es pieminēju pārspīlētas savtīgas intereses, no normālām savtīgām interesēm neizbēgt, no tām nav jābaidās. Ja kāds nespēj savu ģimeni apgādāt normālā veidā, neticu, ka viņš ir spējīgs parūpēties arī par valsti. Taču viss būtu jāsamēro ar to labumu, ko vecis dod citiem un valstij. Tas tā, vēlējuma izteiksmē. :-)

Jānis Stikuts Copmanis no Mūkusalas No tādām parādībām neviens nekad nav izbēdzis. Velns, kā es parasti saku, slēpjas detaļās. Pilnīgs naivums cerēt, ka nebūšanas pazudīs, ja pēkšņi nāks cita valdība, cita partija. Katram ir roka jāpieliek, lai lielais darbs....:-) Tas bija zināms jau pirms n gadiem. :-).

Aigars Birzleja Jā tāds piemērs ir.... Kārlis ....bet tagad ir demokrātija......Man labāk patiktu, ja nebūtu....

Copmanis no Mūkusalas Jānis Stikuts Nebūšanas pilnībā neizzudīs, atšķirība tikai tā, ka vieni grib cīnīties ar nebūšanām, bet citi negrib.

Jānis Stikuts Copmanis no Mūkusalas Atkārtošos - pārāk vienkārši, lai būtu pareizi. :-) Nevajag putrot - nespēj, nevēlas, blefo.Tās ir trīs dažādas attieksmes, kuras nedod gaidīto rezultātu. Pie tam svarīgi saprast, kur ir patiesa cīņa, kur ir cīņas imitācija vai blefošana. Jo sevišķi, attiecībā uz tiem, kuriem valsts ielikusi rokās visus ieročus.

Copmanis no Mūkusalas Jānis Stikuts Parasti darbiniekus, kas kaut kādu iemeslu dēļ negrib vai nespēj sasniegt vajadzīgo rezultātu atlaiž un pieņem darbā citus, vēl trakāk ir, ja darbinieks apzogas, un nav svarīgi ko darbinieks apzog darba devēju vai klientu.

Jānis Stikuts To var vērtēt tikai zinot konkrētās situācijas detaļus. Bet kāpēc gan būtu jātur darbinieks, kurš nevēlas vai nespēj sasniegt vajadzīgo rezultātu, kuru gaida darba devējs? Copmanis no Mūkusalas Kāpēc būtu svarīgi, ko apzog? Ja apzodz bagātu cilvēku, viss ir 😳 OK, ja nabagu, tas neder???

Copmanis no Mūkusalas Jānis Stikuts Es rakstīju, ka nav svarīgi ko apzog nevis, ka svarīgi ko apzog. Ja esošā valdība nespēj novērst nebūšanas, tad jānāk tādai, kas to spēj.

Jānis Stikuts Aigars Birzleja Visbiežāk tā ir pārprasta demokrātija, kura tiek izmantota, lai slēptu savu diletantismu vai sasniegtu kādus apšaubāmus mērķus. Tautām, kuras ilgi dzīvojušas vergu dzīvi, ģenētiski esot tieksme uzticēties despotiskiem vadoņiem ( tā nav mana doma). Acīmredzot, arī mūsu gēnos ir kaut kas palicis.

Jānis Stikuts Copmanis no Mūkusalas Tādu attieksmi es dēvēju par naivu utopismu. :-) Manuprāt daudzas nebūšanas ir novērstas, tavuprāt daudzas nav novērstas. Kurš izšķirs, kam ir taisnība? Es teiktu abiem, bet tādēļ vien nav jāsludina valdības maiņa. Valdības maiņai būtu jābūt citiem iemesliem, pie tam ar konkrēti mērījamiem rādītājiem.

Copmanis no Mūkusalas Jānis Stikuts Tās domas autors noteikti nav no ASV, jo tur vergu pēcteči parasti balso par demokrātiem.

Jānis Stikuts Copmanis no Mūkusalas Vergu pēcteči ir visā pasaulē, taču pasaule ir attīstījusies dažādi. Demokrātijas valstīs jaunie gēni, var teikt, ir ņemuši kaut nelielu, bet virsroku un izstūmuši verdzības mantojumu.

Aigars Birzleja Jāni, es zinu, ka demokrātija nav labāko, un progresīvāko ideju ieviesošā iekārta, bet lielākā bara iegribu paudēja....Tāpēc, es gribētu vadoni..... Es neesmu vergs......vergs neesmu es.

Jānis Stikuts Aigars Birzleja Dzīve ir pretrunu pilna, dialektiskajā materiālismā tas viss tiek pamatots ar pretrunu cīņas un vienības likumu. 😀

Aigars Birzleja Errāre humānum est.....😉

Jānis Stikuts Aigars Birzleja Latviski - kļūdīties ir cilvēcīgi. :-)

Aigars Birzleja Jā......bet lai nu kā, ar to politiku, copēt ar Tevi, ir forši, cepuri nost, tur Tu esi guru....😊

Jānis Stikuts Aigars Birzleja Paldies, Aigar, par labiem vārdiem.

Uldis Ivans Jāni, es Tev pilnībā piekrītu. Diemžēl daži masu mēdiji (no vārda mēdās) tiražē viedokli, ka visi zog, viss nozagts. Tāpēc rezultātā savēlētas komsomolkas ar revolucionāro apziņu, ka jāstāda saraksti, kurus nošaut, atvainojos, atlaist no darba, jo traucēja Annai represēt

Jānis Stikuts Tēma ir bezgalīga, kā krievi saka, - bez polļitra nerazberjošsa.😀 Un ilgi būs aktuāla, jābruņojas ar pacietību. Diemžēl, mums abiem laiks paliek ārvien dārgāks. Laikam, vainīga valdība. 😁 Pret valsts mēdijiem :-) esmu visai kritiski noskaņots. Bet tur tie procesi ir pilnīgi identiski, starpība tikai apstāklī, ka viņi visu laiku ir uz skatuves. Traumē, tas, ka viņi var stundām siekaloties par kāda leģionāra piedzīvojumiem ārzemju klubos, bet izliekas nemanām, ka Latvija ieņēma 3.vietu pasaules copes čempionātā.

Jānis Stikuts Tikai vēl viena piebilde. Nez kāpēc visi domu, ka viss mainās, arī cilvēki, attiecina tikai uz sevi. Arī bijusī komjauniete var izdarīt kaut ko Latvijas labā. Protams, ja viņai būs gudrs priekšnieks.:-) Es vienmēr atceros filozofu vārdā Šklovskis, kurš deklarēja - otsutsvije nedostatkov ne na jotu ne priblizhajet vas k dostizheniju ceļi. Tulkot negribās... :-) P.S. Par revolucionāro apziņu. Sauc to kā patīk, bet centieni kaut ko mainīt uz labo pusi ir atbalstāma lieta. Tikai ar vienu nosacījumu, ka tas nav pašmērķis, bet zināšanās balstīta rīcība.

Uldis Ivans Jānis Stikuts Var jau mainīties, bet pazīmes to nerāda, jo jau sagatavots un iesniegts citām partijām atlaižamo saraksts.

Jānis Stikuts Uldis Ivans Nesapratu - kas tie par atlaižamajiem? Vai nav kārtējā fake news?

Uldis Ivans Pilnīgas skaidrības nav, bet bijusi runa par ģenerālprokuroru, KNAB vadītāju utt.

Jānis Stikuts Uldis Ivans Bijusi runa... Ticētu, ja to ziņotu mans cilvēks, kas būtu iefiltrēts... Stulbas runas pie lietas parasti nevar piešūt...:-) Biežāk tā ir blefošana. kas nav spēlējis kārtis, tam grūti saprast. :-)

Uldis Ivans Varētu piekrist, ja vien Anna to nebūtu teikusi tikšanās laikā ar vēlētājiem.

Jānis Stikuts Uldis Ivans Tauta, kas cer uz Annas palīdzību, bieži neprecīzi saprot teikto. Bieži tiek putrota vēlējuma izteiksme ar īstenības izteiksmi. Vajadzētu nomainīt atreferējumos pārvēršas par - solīja nomainīt.

Uldis Ivans Es jau ceru, ka tas ir pirmvēlēšanu triks, bet...

Jānis Stikuts Uldis Ivans Pieredze liek domāt, ka tas nav gudrs triks, tā ir vienkārši vēlētāju nekritiska attieksme pret vārdiem un vēlme sadzirdēt to, kas patīk viņu ausij.

Uldis Ivans cerība ir .... mierinājums.

Viktor Valeryevich Nu ko.....jāpiesaka karš SWE un nākamajā dienā jāpadodas! Ja jau atkal gribās vadoni (kungu, baronu utml) 😂

Jānis Stikuts Es arī balsotu par vadoni, kurš man patiktu. Diemžēl, neviens tāds uz Latvijas skatuves neparādās. Iespējams, manas prasības ir pārāk augstas vai pat nereālas. Atliek sadzīvot ar demokrātiju un visām tās problēmām. :-)

Viktor Valeryevich Letiņi grib vadoni. Kad tas uzrodās - tad grib to gāzt. Un tā vislaik pa riņķi 😂

Jānis Stikuts Viktor Valeryevich Dzīvot nozīmē cīnīties..😥.Bez cīņas nav uzvaru. Ja nav šķēršļu, ceļam savā ceļā žogu paši, varonīgi to pārvaram un vismaz uz brīdi jūtamies kā uzvarētāji.

Mārtiņš Kalaus Man ļoti patīk lasīt komentārus par to, ka masu mēdīkļi kaut ko tiražē. Bet ja sāk vētīt, izrādās, ka tie ir sevi par medijiem pasludinājuši portāli, nezināmas izcelsmes mājaslapas un vispār feiki. Patērējam, lūdzu, kvalitatīvu un drošu saturu... tas daudz ko atrisinās:)

Jānis Stikuts Nekādi nevaru saprast vienu lietu. Piemēram, portāls Delfi publicē sporta ziņas vai rakstus, kuros autors norādīts LETA. Vai tiešām LETAs autori ražo šīs dažubrīd jokainās sporta ziņas??

Mārtiņš Kalaus Jānis Stikuts Zini, jā... lai gan es biju sporta žurnālists veselu mēnesi un citā medijā, man ir viedoklis par to, kas un kā top. Taču vienu gan zinu. Top tas, kas tiek patērēts. Ja Delfi paņēma, tātad vajadzēja. Un Delfi gan noteikti zin savu auditoriju un tās klikšķināšanas paradumus. Un Tavs komentārs apliecina viņu auditorijas plašumu un dažādību. Padomā par to... ka pat tad, ja Tev šķiet, ka tur publicē dīvainas ziņas, tu viņus patērē... tas savukārt man šķiet diezgan dīvaini... PS... ka par LETU, tad es tur kādu laiku vairs neesmu un nevarēšu līdzēt. Atzīšos... pašlaik tur ir sarežģīti laiki, lai gan cilvēki ir zinoši un varoši. Viennozīmīgi mans TOP medijs.

Jānis Stikuts Mārtiņš Kalaus Viens vecs pastāsts. Piegādātājs(LETA :-) ) veikalniekam. Kāpēc jums veikalā nav lašu ikru? Veikals - neviens neprasa. Jautājums klientam. Kāpēc jūs nepērciet ikrus? Klients - veikalā nav. Aplis noslēdzas. Attieksmi var mainīt visi kopā, bet, pirmkārt, piegādātājs. Protams, ja piegādātājs kaut kādā līmenī vēlas pārstāvēt valstiskas intereses. :-) Pie reizes, kur tagad esi iekārtojies?

Mārtiņš Kalaus Jānis Stikuts Ar ziņām ir pilnīgi citādi. Tajos pašos delfos ir tik daudz ziņu, ka viens cilvēks to visu nespēj apēst. Tādēļ viņi ļoti rūpīgi pēta auditoriju segmentus un izdomā kurš ko norīs. Savā ziņā manipulācija... līdzīgi kā FB... nočeko intereses pēc klikšķiem un tad sāk mest reklāmas par tēmu. Tādā ziņā man patika LETA ziedu laikos. Tur bija faktiski viss par visu bez kaut kādas īpašas selekcijas... tagad kapacitāte tur iet lejā un lauks vair nav nosegts. Šobrīd ir laba iespēja rasties konkurējošai aģentūrai. Diemžēl šaurais tirgus to liedz. PS es esmu sabiedriskajā medijā un cenšos attaisnot nodokļu maksātāju iztērētos līdzekļus:)

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem

Reklāma

rezervesdalas24.lv Auto rezerves daļu interneta veikals

Navigation