Pasaules čempionāts un citas lietas

February 17, 2020 - Reading time: 2 minutes

Scandic Fishing mājas lapa www.nordicfishing.lv, kura atrodas manā aprūpē, drīz pēc tās prezentācijas bija jāpapildina, jo Scandic Fishing saņēma vairākus jaunus patnerības piedāvājumus. Tagad tā redzama nedaudz mainītā veidolā. Bildē redzams tikai RU variants.

Februāra pirmajās nedēļās Latvijā un visā Baltijā valda neierasti silti laika apstākļi, Rīgā šodien +9°C. Dārzā viss zaļo, gaisā virmo doma, ka februāra beigās būs jāpļauj zālājs.:-)

Lietuvā plānoto pasaules čempionātu zemledus makšķerēšanā ledus trūkums spieda parcelties ziemeļu virzienā uz Somiju, kur laiks nedaudz vēsāks. Pagājusī nedēļa tur bija veltīta treniņiem un čempionāta sacensībām.

Šogad bija iespēja gandrīz visu PČ norisi vērot tiešsaistē. Par to lielā mērā bija parūpējušies Krievijas delegācijas pārstāvji, kuri visu rādīja Staņislava Poslančika (Станислав Посланчик) un Alekseja Romašina (Alexey Romashin) Youtube kanālā. Tās pamatā bija tiešām laba līmeņa pārraides.
Nedaudz amatieriskākā līmenī un vājākā kvalitātē daļu no norises varēja vērot arī organizātoru, kā saka, oficiālajā kanālā.

Lai gan nebiju speciāli gatavojies, nedēļas nogalē nedaudz aizrāvos ar PČ vērošanu un ienāca prātā eksperimentālā nolūkā simulēt galvenā sekretāra darbu tiešsaistē :-), proti, mājās pie datora. Tiešraižu laikā ievācu un apstrādāju gan rezultātus, gan sacensību ainas.
Viss notika, kā bija iecerēts, un rezultāti man bija redzami uzreiz pēc lomu svēršanas beigām. Izliku tos tīmeklī FB grupas ietvaros, kur tie radīja pietiekoši lielu interesi. Domāju, viss izdevās un guvu vēl vienu apstiprinājumu, ka sacensību sekretārs var strādāt arī attālināti, sēžot mājās pie datora.

Pamēģināju arī iegūt bildes no pārraidēm. To viduvējo kvalitāti, manuprāt, lielā mērā noteica video straumēšanai izmantotās videokameras. Izskatījās, tika izmantoti mobīlie telefoni, interesanti būtu uzzināt, kādi kameru modeļi tika likti lietā.

Jātzīst, no straumētās pārraides iegūtie fotoattēli kaut cik jēdzīgi izskatās tikai uz mobīlām ierīcēm. Visticamāk, kvalitāte būtu augstāka, ja izmantotu ierīces, kuras nodrošina 4K kvalitāti. Kopumā tomēr ieguvu interesantu pieredzi.

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem