Pie Braslas aprīlī

April 30, 2019 - Reading time: 2 minutes

Sestdien, 27.-28.aprīlī pie Braslas upes startēja LR 2019.gada čempionāts spiningošanā no krasta. Tā sanāca, ka pirmo reizi savā praksē nokļuvu man jaunas un tikai teorētiski pazīstamas makšķerēšanas disciplīnas galvenā tiesneša lomā. Pie reizes tā bija izdevība pāris dienas pabūt arī pavasarīgi gleznainajos Braslas krastos, kur sācies burvīgais ievziedu un pureņu laiks.

Darbošanās galvenā soģa lomā bija bagāta ar jauniem iespaidiem un jaunu pieredzi, taču dažādu apstākļu dēļ aizņēma negaidīti daudz laika. Attiecīgi, praktiski nebija laika ierastiem kontaktiem ar sacensību dalībniekiem, kuri bija ieradušies uz šo pasākumu pat no kaimiņvalstīm. Kaut kādā veidā to kompensēja domu apmaiņa Facebook grupas ietvaros. Iespējams, lai pilnveidotu sacensību norisi, par šajā pasākumā gūto pieredzi būs vēl pārrunas arī LMSF ietvaros.

Kā parasti, lai paliktu pierādījumi par šo notikumu, izvietoju bildes ne tikai savā Facebook ziņu lentā, bet arī albūmā "Brasla 2019" uz Gooogle Photos serveriem. Čempionāta pirmās kārtas atbildīgais organizātors bija Igors Filippovs (LMSF), kurš kopā ar brīvprātīgajiem domu biedriem upes krastos bija veicis iespaidīgus un ilgtermiņā ļoti noderīgus sacensību sektoru sagatavošanas darbus. Čempionāta rezultātus, ceru, varēs atrast LMSF mājas lapā.

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem