Sākas jaunais 2022.gads

January 30, 2022 - Reading time: 2 minutes

Masu medijos joprojām neviena diena nepaiet bez apnicīgas "domu apmaiņas" un vaimanām par pandēmiju, jaunajiem kovida variantiem un ar tiem saistītiem dažādiem oficiāliem liegumiem. Arī manu gadskārtējo janvāra pasākumu nācās "rīkot" tiešsaistē internetā, bet draugi "sveiks, lai dzīvo..." dziedāja, ievērojot MK noteikto 2 m distanci, bez maskām tikai pēc fotogrāfa lūguma. :-)

Laika apstākļi Latvijā visai vētraini un svārstīgi. Puteņi mijas ar atkušņiem un lietu, gaisa temperatūra caurmērā virs normas, mēneša beigās līmenis upēs stipri kāpa. Kārtējā lašu copes sezona Latvijas upēs sākusies gan ar tukšiem piegājieniem, gan ar ievērības cienīgiem lomiem. Vitālijs Karpenkovs (Виталий) savā FB profīlā informēja par 9.janvārī Salacā nomedīto 114 cm garo un 12,5 kg smago lašu mammu.

Manas aktivitātes copes jomā ziemas periodā kļūst arvien teorētiskākas. Pēdējā laikā tik vien kā moderēju un piespēlēju padomus FB grupā Makškerniekiem/ Рыбакам, kā arī administrēju Skola makšķerniekiem.

Vēl jāatzīmē auto jaunumi. Negaidīti nācās padoties vienam copmanim, kurš pierunāja mani atvadīties no garāžā nīkstošā 15 gadus vecā Subaru Outback. Mikrorajons, kurā dzīvoju, strauji attīstās, pēc dažiem gadiem tepat netālu būs Bolderājas pasažieru dzelzceļa līnijas pietura. Viss ir viegli (un veselīgi :-)) sasniedzams ar kājām, auto man ir kļuvis maznozīmīgs. Ar domu, ka nākamajam autiņam manus sīkos simboliskos izbraucienus būs jāiztur vien pāris gadus, paņēmu tikpat "jaunu" tā dēvēto rūsas karalieni Mazda 6.

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem