Spiningošanas meistarklase

May 30, 2020 - Reading time: ~1 minute

Maija vidū "Copes garša" komanda, precīzāk, Armands Ērglis un Jānis Kotāns izteica vēlmi savā kārtējā videofilmā skart arī kastinga sākumus Latvijā un piedāvāja man uzņemties galveno lomu. Kad sākām ierakstus, izrādījās, ka ar runām esot par maz, ticamībai vajadzētu kaut ko uzfilmēt. :-)

Arī ar maniem demonstrējumiem bija par maz. Redzot metienu efektivitāti, Armands izteica vēlmi ar manu palīdzību bez kavēšanās kameras pavadībā mainīt un uzlabot savu metienu tehniku.
Manuprāt, viņam viss izdevās, pie tam ļoti īsā laikā.
Rezultātā vienkārša saruna par kastinga vēsturi papildinājās ar sižetu, kurā radzami fragmenti no spiningošanas metienu meistarklases.

Internets šodien ir pārpludināts ar visdažādākajām pamācībām jebkurā jomā, tai skaitā arī makšķerēšanā. Nereti informācijas pārbagatība rada sajukumu gan iesācēju, gan jau rūdītu makšķernieku prātos, tādēļ par pašu efektīvāko metodi jaunu iemaņu apguvē vai esošo papildināšanā joprojām skaitās prakatiskās nodarbības vai treniņi, modernā vārdā saukti par meistarklasēm. Arī nupat vienai draugu grupai palīdzēju apgūt spiningotājiem nepieciešamās sākotnējās iemaņas, kā saka, lai mānekli bez liekām galvassāpēm varētu ar spiningu iedabūt ūdenī.

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem