Taimiņš, krokusi un Covid-19

April 3, 2021 - Reading time: ~1 minute

Konstantīns Koļesņikovs atsūtīja bildi ar taimiņu, kuru viņš šodien ar spiningu nomedīja Salacā. Iespaidīgs eksemplārs, tā svars 6,380 kg atbilst jaunam Latvijas rekordam. Zivs garums 89 cm, noķerts uz vobleri.

Taimiņš

Pirms gada marta beigās manā kontā jau bija dažas labas zivis. Šogad pavasaris aizkavējies par kādām trim nedēļām. Manā iecienītajā vietā vēl ledus un cope ar mušiņmakšķeri jāatliek uz nedēļu pēc Lieldienām. Arī iecerētās meistarklases mušiņmakšķerēšanā pārcēlu uz aprīli.
Tikai marta beigās uzziedēja krokusi un izdevās dārzā tikt pie dažām krāsainākām bildēm. Tās apkopotas albūmā Marta ziedi 2021.

Krokusi

No apnicīgās Covid-a tēmas tomēr neizdevās izvairīties. Pazvanīja ģimenes ārsta māsiņa un pēc divām dienām jau biju aplaimots ar pirmo blusas kodienu un AstraZeneca vakcīnas pirmo devu. Aprīļa beigās būšot otra pote, kas nodrošinās man zaļo pasi. Tā būšot arī caurlaide copes braucieniem uz mūsu kaimiņvalstīm. Lai gan ap šo vakcīnu un gadījumiem ar tās iespaidu uz organismu sacelta liela ažiotāža, personīgi nekādu organisma reakciju nemanīju. Vienīgais, kas mani apbēdināja, bija ieteikums 3 dienas izvairīties no sirdszāļu lietošanas.:-)

Varvesiela

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem