Ziemassvētki 2022

December 29, 2022 - Reading time: ~1 minute

Latvijā piesala un arī manas mājas pagalmā novembrī un decembra sākumā sasniga sen neredzēts sniega daudzums. Makšķernieki visu mēnesi aktīvi darbojas no ledus, pie tam ar labiem rezultātiem.

Decembris, kā parasti, paskrien Ziemassvētku gaisotnē. LU Botāniskais dārzs novembra pēdējā sestdienā bija organizējis Ziemassvētku ieskaņas tirdziņu un draudzīgās attiecības ar BD mani ievilināja šajā, var teikt, tīri simpātiskajā pasākumā.

Lai vienkāršotu piekļuvi pie mana latviešu galda dziesmu albūma, kuru pirmo reizi publiskoju 2014.gadā, izveidoju papildinātu html versiju Manas dziesmas 2013.

Medijos galvenās tēmas decembrī bija Doždj, karš Ukrainā un futbols. Pamazām pieklusa jezga ap topošo Latvijas valdību. Decembra beigās valdība ar K. Kariņu priekšgalā tika izveidota.
Sen nebiju apmeklējis Twitter, atļāvos uz brīdi apbrīnot dažas domu apmaiņas par tik ļoti ķidāto Doždj tēmu. Iespējams, biju ieklīdis NA politiķu lauciņā.
Pārsteidza daudzu aktīvo "patriotu", manuprāt, naivās atklāsmes. Vadošais moto - agresīvs prieks, ka Doždj tiek atņemta licence, jo šis krievvalodīgais medijs apdraudot Latvijas valsti. Kaimiņu lācis ātrāk jāneitralizē, - tas nemāk cilvēku valodu, neievēro mūsu ceļu satiksmes noteikumus un, vispār, ir krievu lielšovinists. Nav ko filozofēt, kad Latvija tiek apdraudēta! :-)

Decembra pēdējā dekādē atkusnis, šķīdonis uz ielām un lietus. Tāda laika apstākļu komplekta pavadījumā 21.decembrī apmeklēju LU Botāniskajā dārzā ekspozīcijas Gaisma Tumsā atklāšanu.

Ziemassvētkus pavadījām pie mazbērniem.

About

Translater C&P

Laika prognoze

 
fly fly fly fly fly fly
 

Interesantas lapas

Kontaktiem