LR 2004.gada čempionāts spiningošanā laivu ekipāžām.


REZULTĀTU PROTOKOLS

I kārta Lielauces ezerā. 12/06.2004

Vārds Uzvārds Komandas nosaukums Svars Punkti

Valērijs Terlands ind.  0 39,5
Andris Lencs

Aivis Vizulis ZS Bērziņi  1820 22
Kārlis Slavietis
Agris Valainis ZS Bērziņi  1335 30
Normunds Krēģeris

Normunds Nordens Cope Tukums  2820 17
Juris Sivgals
Andrējs Joksts Cope Tukums  3755 11,5
Anatolijs Ivanovs

Armands Teteris Marlins I  0 39,5
Iveta Milliņa
Imants Kramiņš Marlins I  0 39,5
Aigars Birzleja

Andis Miezis Marlins II  4240 7
Ainārs Makrijs
Sergejs Krasiļņikovs Marlins II 5240 1
Inesa Krasiļņikova

Viktors Sibiļevs Mērsrags  4625 2
Pāvels Sibiļevs
Uldis Zutis Mērsrags 1330 31
Juris Miezāns

Igors Arahovskis Fokss  3250 15
Jānis Strazdiņš
Olga Lapiņa Fokss  490 33
Valdis Lapiņš

Igors Smorodovs Vecliepāja  4620 3
Laimonis Augulis
Guntars Bražis Vecliepāja  1700 23,5
Ronalds Dolmicēvičs

Ainārs Rudzītis Jūrmala  3465 14
Ģirts Gribulis
Agris Dorbe Jūrmala     75 36
Dainis Avotiņš

Laila Grīnberga B&B Cope I   1385 29
Kristīne Maklere
Edgars Bresis B&B Cope I   3845 10
Ģirts Verners

Andris Dolženko B&B Cope II  3665 13
Māris Lasmanis
Reinis Bērzkalns B&B Cope II  0 39,5
Raivis Reitis

Romalds Ribuzuls Talsu cope  2095 19
Igors Kude
Aigars Rudziks Talsu cope  0 39,5
Raimonds Veipāns

Viesturs Bokmanis Baltezera krasts  190 34
Jānis Riekstiņš
Sergejs Sazoņenko Baltezera krasts  1450 27,5
Igors Ševcovs

Viesturs Buks RMMB I  1115 32
Jānis Timmermanis
Māris Salimgarejevs RMMB I  3955 9
Jānis Mančass

Egons Simsons Pasaule I  2715 18
Pēteris Grieze
Ainārs Eglītis Pasaule I  1450 27,5
Kaspars Poišs

Ēriks Lašins Pasaule II  4380 5
Dainis Lašins
Jānis Vizors Pasaule II  1635 25
Juris Puķītis

Viesturs Saulītis Kūdras enerģija  4565 4
Mareks Saulītis
Modris Bērziņš Kūdras enerģija  1850 21
Guna Bērziņa

Igors Dubovskis Daugavas radzes  3755 11,5
Arīns Žurzdins
Andrians Jerohins Daugavas radzes  3200 16
Silvija Strode

Sīmanis Smirnovs Salmo  1890 20
Česlavs Ugarenko
Visvaldis Krūmiņš Salmo  4290 6
Elmārs Andersons

Aigars Emsiņš RMMB II  1700 23,5
Igors Lukašenko

Ēriks Mihailovskis Tamro  160 35
Edgars Oļhovka

Jānis Aizups Valmieras MMB  4030 8
Dmitrijs Veremejs

Māris Pāvilsons ind. 1555 26
Gvidis Lacbergs

Vladislavs Mihejevs ind. 0 39,5
Igors Jefremovs