LR 2004. gada čempionāts spiningošanā

Rezultātu protokols

II kārta 17.07.2004. Babītes ezerā

 

 

Vārds Uzvārds Komandas nosaukums Laiva Svars Punkti.


Valentīns Betlers Ind 0 41
Andris Lencs

Linards Liniņš ZS Bērziņi 730 30
Kārlis Slavietis
 
Agris Valainis ZS Bērziņi 1190 27
Normunds Krēģeris

Normunds Nordens Cope Tukums 2520 13
Juris Sivgals

Andrējs Joksts Cope Tukums 5070 6
Anatolijs Ivanovs

Armands Teters MarlinsI 700 21
Iveta Milliņa

Imants Kramiņš MarlinsI 1290 24
Aigars Birzleja

Andis Miezis Marlins II 11620 1
Ainārs Makrijs

Sergejs Krasiļņikovs Marlins II 5280 5
Inesa Krasiļņikova

Viktors Sibiļevs Mērsrags 4980 7
Pāvels Sibiļevs

Uldis Zutis Mērsrags 1350 23
Juris Miezāns

Igors Arahovskis Fokss 6680 3
Jānis Strazdiņš

Olga Lapiņa Fokss 0 41
Valdis Lapiņš

Igors Smorodovs Vecliepāja 630 34
Laimonis Augulis

Guntars Bražis Vecliepāja 1540 19,5
Ronalds Dolmicēvičs

Ainārs Rudzītis Jūrmala 1390 22
Ģirts Gribulis
 
Agris Dorbe Jūrmala 910 28
Raimonds Vilnis

Laila Grīnberga B&B Cope I 4910 8
Aivars Mucenieks

Edgars Bresis B&B Cope I 3450 12
Ģirts Verners

Andris Dolženko B&B Cope II 380 35
Māris Lasmanis

Reinis Bērzkalns B&B Cope II 1200 26
Raivis Reitis

Romalds Ribuzuls Talsu cope 1270 25
Igors Kude

Aigars Rudziks Talsu cope 760 29
Raimonds Veipāns

Viesturs Bokmanis Baltezera krasts 640 32
Juris Šehtels

Sergejs Sazoņenko Baltezera krasts 400 34
Igors Ševcovs

Uldis RMMB I 1950 17
Jānis Mančass

Egons Simsons Pasaule I 0 41
Pēteris Grieze

Ainārs Eglītis Pasaule I 2320 15
Kaspars Poišs

Ēriks Lašins Pasaule II 1410 21
Dainis Lašins

Jānis Vizors Pasaule II 3700 10
Juris Puķītis

Viesturs Saulītis Kūdras enerģija 2380 14
Mareks Saulītis

Modris Bērziņš Kūdras enerģija 1540 19,5
Guna Bērziņa

Igors Dubovskis Daugavas radzes 5390 4
Arīns Žurzdins

Andrians Jerohins Daugavas radzes 3670 11
Silvija Strode

Sīmanis Smirnovs Salmo 4820 9
Česlavs Ugarenko

Visvaldis Krūmiņš Salmo 10530 2
Elmārs Andersons

Aigars Emsiņš RMMB II 1770 18
Igors Lukašenko

Ēriks Mihailovskis Tamro 0 41
Edgars Oļhovka

Jānis Aizups Valmieras MMB 2250 16
Dmitrijs Veremejs

Imants Saulītis Valmieras MMB 320 36
Kaspars Liepiņš

Vladislavs Mihejevs Baltezera krasts 230 37
Pāvels Orjols

Mārtiņš Vilks ind 0 41
Jānis Skuja

Aleksandrs Kabaškins ind 0 41
Dmitrijs Kabaškins

Genādijs Viļgrieze ind 0 41
Aleksejs Propošins