Z/S Avotiņi. Tukuma rajons.


Z/S un tās īpašumā esošais Skolas dīķis izvietojušies Jaunpils pagastā skaistā vietā Struteles muižas tuvumā. Apkārt ir labi sēņu meži, turpat blakus atrodas vesela rinda citu dīķu, kas agrāk esot ietilpuši Struteles muižas saimniecībā. Dīķis, kuru var izmantot makšķerēšanai, ir 8 ha liels. Dziļums nepārsniedz 1.50 metrus.

Dīķi mīt karūsas, karpas, līņi, nelielā skaitā arī līdakas, asari un orfas. Katru gadu krājumi tiek papildināti ar karpu mazuļiem, dīķi noķerto eksemplāru svars pēdējā laikā saniedz 1,5 kG. Virsmas aizaugums, vizuāli vērtējot, ap 50%. Piemērots makšķerēšanai ar pludiņa makšķeri. Makšķerniekiem tiek piedāvātas puslīdz labi iekārtotas ( vietu labiekārtošana atrodas sākuma stadijā) un attīrītas no zālēm makšķerēšanas vietas, ir arī viena laiva. Ir labiekārtotas ugunskura vietas. Nakšņošanai vēlams izmantot līdzpaņemtās teltis.

Kā papildus serviss visiem tiek piedāvāta iespēja izmantot somu pirti. Ja grupa nav lielāka par 10 cilvēkiem, par to ir jāmaksā 11 latus. Pirts mājiņā ir istabiņa, kurā 4-5 cilvēki var arī pārnakšņot.

No Imantas Rīgā pa asfaltētu ceļu Rīga - Tukums - Jaunpils - pagriez. uz Aizupi - Skrutele attālums līdz " Avotiņi" ir aptuveni 90 km.

Cenas ir ļoti demokrātiskas, piemēram, makšķerēšana maksā 1 Ls, sievietēm un bērniem - bezmaksas. Makšķernieki var nemeklēt saimniekus, bet doties tieši uz izvēlēto vietu pie dīķa. Protams, ieteicams saimniekus savlaicīgi brīdināt par apmeklējumu, taču jebkurā gadījumā maksa tiks iekasēta tieši pie dīķa.

Somu pirts, ja to izmanto līdz 10 cilvēki, maksā 11 Ls.

 

Detalizētāku informāciju var iegūt un apmeklējumus pieteikt, zvanot Ivetai vai Gintam Nordeniem - mob. tel. 6356947

 

Avotiņi - ceļa shēma.

Skats uz Skolas dīķi no Avotiņu mājām. Labajā stūrī, augšpusē atrodama Struteles muiža. Skolas dīķa ainava, labajā augšējā stūrī redzamas Avotiņu mājas.
Ainava ar makšķerniekiem Arī karūsiņas var priecēt copmaņus
Pirtiņa Guļamistaba pirtiņas otrā stāvā
Back

Šī ir Jāņa Stikuta privātā mājas lapa.
Autora tiesības pieder Jānim Stikutam. Citām personām ,- ja tas ir atsevišķi norādīts.